eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
DLC Zachodnie Bałkany - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: DLC Zachodnie Bałkany (/thread-53789.html)

Strony: 1 2


DLC Zachodnie Bałkany - Jakubek - 05/06/2022 05:31 PM

Cytat:Niektórzy z was prawdopodobnie zastanawiali się przez ostatnie kilka dni, jakie są kolejne kroki w podróży przez Euro Truck Simulator 2. Wszystko to jednak się dzisiaj zmienia, ponieważ jesteśmy podekscytowani, że możemy oficjalnie ogłosić nasz nadchodzący projekt DLC. Tym razem drogi zaprowadzą Cię na Bałkany Zachodnie!

Image

Cytat:Być może najbardziej spostrzegawczy z was już to widział, ponieważ może pamiętacie, że na tegoroczne Święta Wielkanocne stworzyliśmy wyzwanie „polowanie na jajka” z tematycznie pokolorowanymi jajkami. Świetnie się bawiliśmy, obserwując, jak odkrywasz każdy zakątek naszych kanałów mediów społecznościowych, a Twój wspólny wysiłek nie poszedł na marne, ponieważ udało Ci się znaleźć wszystkie sekretne jajka!





Cytat:Podobnie jak w przypadku naszych dużych rozszerzeń map i nakładających się okresów rozwoju, planowanie i badania nad tym DLC w toku rozpoczęły się ponad rok temu. Kierownik projektu wraz z podstawową grupą weteranów rozpoczął już jesienią zeszłego roku prototypowanie konkretnych lokalizacji. To samo dotyczy tworzenia modeli 3D; prace nad wszystkimi unikalnymi punktami orientacyjnymi, budynkami, mostami itp. (nazywamy je zasobami 3D) muszą rozpocząć się znacznie ponad pół roku, zanim będą potrzebować ich projektanci map. Ale nadal praktycznie jesteśmy we wczesnej fazie rozwoju, a większość zespołu projektantów map pojawiła się na pokładzie zaledwie kilka miesięcy temu. Pracujemy teraz na pełnych obrotach, w końcu możemy zacząć pokazywać interesujące fragmenty, gdy są gotowe. Będziemy ciężko pracować, aby jak najszybciej udostępnić to rozszerzenie,

Image

Image

Image

Image

Image

Cytat:Jeśli chodzi o kraje, które będzie można zobaczyć w tym DLC, będzie to dla nas nie lada wyzwanie, ponieważ wprowadzamy kilka z nich! Mianowicie są to Albania, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Kosowo, Czarnogóra, Macedonia Północna, Serbia i Słowenia . Uff, to rzeczywiście dość wyczerpująca lista!

Image

Image

Image

Image

Image

Cytat:Możesz spodziewać się wielu nowych rzeczy, które te kraje mają do zaoferowania. Niezależnie od tego, czy chodzi o branżę, przyrodę, punkty orientacyjne, sieci dróg, czy też o wiele innych interesujących treści!

Oryginalny wpis z bloga SCS znajdziesz Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść..



RE: DLC Zachodnie Bałkany - mazurski_separatysta - 06/06/2022 07:46 AM

Szkoda, że bez Grecji ale może to dobry znak - być może dodadzą Helladę razem z Turcją (oraz ich nieślubne dziecko - Cypr) w następnych DLC.


RE: DLC Zachodnie Bałkany - .:KoxTrucker:. - 06/06/2022 12:53 PM

Szczerze dobrze, że zabrali sie za kolejny dodatek... Mam nadzieję, że dodadzą Triest przy okazji robienia dodatku, bo to jednak giga ważne miasto we Włoszech...


RE: DLC Zachodnie Bałkany - superpiotr4 - 01/03/2023 12:33 AM

(06/06/2022 12:53 PM).:KoxTrucker:. napisał(a):  Szczerze dobrze, że zabrali sie za kolejny dodatek... Mam nadzieję, że dodadzą Triest przy okazji robienia dodatku, bo to jednak giga ważne miasto we Włoszech...

Co do Triestu niedawno studio potwierdziło, że pojawi się jako dodatek bezpłatny dla podstawki. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: DLC Zachodnie Bałkany - superpiotr4 - 24/03/2023 01:07 AM

Na blogu SCS studio udostępniło kilka zdjęć związanych z architekturą, z którą będziemy mieć do czynienia po jeździe przez Bałkany. Wrzucam zdjęcia, a dla zainteresowanych odsyłam tutaj: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

W mojej opinii jest to bardzo klimatyczne. Co o tym myślicie Pytajnik


RE: DLC Zachodnie Bałkany - sewcio65 - 24/03/2023 01:40 PM

elegancko to wygląda, brakuje na mapie takich węższych ulic z gęstą zabudową i typowych blokowisk


RE: DLC Zachodnie Bałkany - superpiotr4 - 19/10/2023 08:55 PM

Wykrzyknik WYDANO NOWE DLC BAŁKANY Wykrzyknik


Tak, to ten dzień. Po prawie 2,5 roku od momentu wydania DLC Iberia, wyszedł nowy dodatek, który pozwoli wreszcie odtworzyć się na zachodnią część Półwyspu Bałkańskiego. Nowe państwa, takie jak Chorwacja, Serbia, Słowenia, Macedonia, Czarnogóra, Albania, Bośnia i Hercegowina, czy Kosowo, są już dla nas dostępne. Na Steamie kosztuje on 71,99 zł czyli o 2 zł drożej, niż jak to było przy premierze poprzednich dodatków. Ale... Według mnie warto kupić. P.S: Spadły też ceny innych dodatków, takie dodatki jak Black Sea, Baltic Sea, Italia, Francja, Scandinavia można kupić za 21,59 zł , Going East za 11,84 zł a Iberia za 35,99 zł . Więc idealna okazja na skompletowanie wszystkich brakujących dodatków.

Przytaczając opis dodatku na Steamie dodatek oferuje nam trzydzieści miast, z czego 16 są to małe miasteczka, a pozostałe 14 to ogromne miasta, zarówno stolice krajów, jak i te duże ośrodki. Oprócz tego piękne krajobrazy, porty przemysłowe na Dunaju, w takich miastach jak Osjek, Nowy Sad czy Belgrad, piękno historyczne i architektoniczne, dopracowane przejścia graniczne czy nowe punkty widokowe, które zadebiutowały w 1.43.

Image

Warto też podkreślić, że w związku z wydaniem nowego DLC, wystartowało nowe wydarzenie na platformie WOT, które też co ciekawe dotyczy DLC Road to the Black Sea i posiadacze mogą je wykonać bez posiadania DLC West Balkans. Za wykonanie 15 zleceń do/z miasta można otrzymać nowe malowanie do ciężarówki i naczepy. Malowanie do ciężarówki, jeżeli wykonamy ten cel na DLC West Balkans, a naczepy na DLC Road to the Black Sea.

Image

Image

Oprócz tego, jeżeli społeczność przejedzie 300 000 000 km w nagrodę gracze dostaną nową wywieszkę tzw. pelikana dalmatyńskiego ,a za wykonanie zlecenia do/z Prisztiny, ozdobę zółwia. Szczerze, nagrody nie powalają, ale może dla kogoś będzie to jakaś motywacja 2smiech

Image

Image

Wydarzenie potrwa do 19 grudnia, zatem, jeżeli komuś zależy, polecam się śpieszyć.


Kto kupił nowy dodatek? Co o nim sądzicie? Koniecznie wyraźcie swoją opinię. I jestem ciekawy, jakie macie zdanie w kwestii nowych terenów.

Pozdrawia cieplutko:
superpiotr4



RE: DLC Zachodnie Bałkany - Tedy - 21/10/2023 12:28 PM

Za dużo jeszcze nie mogę powiedzieć ale jak na razie DLC mi się podoba. Ważna informacja jak ktoś nie doczytał - DLC West Balkans nie jest kompatybilny z ProMods 1.67. Nawet jak ktoś kupił i dodał do gry nowe DLC to na ProMods 1.67 będzie działał ale cały obszar nowego DLC zastąpi obszar Bałkanów z ProMods 1.67. Nowe obszary z DLC od SCS zostaną zintegrowane z ProMods w ciągu kilku miesięcy gdy pojawi się nowy ProMods 2.70. Dlatego macie wybór ProMods 2.67 bez nowego DLC West Balkans albo DLC West Balkans bez ProMods 2.67 np: na innym profilu. Ja tak właśnie mam - gram na dwóch profilach. Jeden z ProMods 1.67 i PR a drugi tylko od SCS.


RE: DLC Zachodnie Bałkany - Bozo - 21/10/2023 01:18 PM

(19/10/2023 08:55 PM)superpiotr4 napisał(a):  
Wykrzyknik WYDANO NOWE DLC BAŁKANY Wykrzyknik


Po prawie dwóch latach


Panie Piotrze... Po 2,5 roku Cool


RE: DLC Zachodnie Bałkany - adamets2 - 21/10/2023 01:51 PM

Dodatek wydaje się mega fajny, ale z modami to będzie teraz koszmar bo te tereny obejmuje Roex, PM i pewno parę innych, a RC powiązane z PR. Nie wiadomo czy w ogóle będzie mapa combo możliwa po tym DLC w sensie, że ROEX może nie zrobić RC z PM/PR

Ciekawe co będzie dalej, ale WB sugerował, że jak tu Zachodnie Bałkany to następne będą Wschodnie? Smile I myślę, że dalej będzie Turcja, która aspiruje do wejścia do UE i chce być częścią Europy, a w sensie geograficznym jest w połowie w Europie jak Rosja więc jak najbardziej może być w ETS2. Ja obstawiam Turcję, że będzie.