eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Kilka pytań odnośnie kierowców - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Kilka pytań odnośnie kierowców (/thread-53864.html)



Kilka pytań odnośnie kierowców - mielot - 11/07/2022 07:30 PM

1 Czy opłaca się inwestować w ciężarówki swoich kierowców? Mam na myśli silniki, skrzynie biegów, podwozia.
2 Od czego zależy produktywność garażu? Część moich garaży działa na 100% ale niektóre w okolicach 30%.
3 Czy na 1.43 (single) obowiązuje jeszcze limit kierowców bądź garaży? Wydaje mi się, że kiedyś na pewno taki był. Obecnie mam 294 kierowców i 59 garaży. Zdecydowana większość znajduje się w Polsce, w dużym zagęszczeniu. Chciałbym wiedzieć czy mogę sobie na spokojnie rozbudowywać równie gęsto kolejne kraje czy też zbliżam się do jakiegoś limitu i należałoby to troszkę bardziej równomiernie rozłożyć na mapie.


RE: Kilka pytań odnośnie kierowców - superpiotr4 - 23/08/2022 03:09 PM

(11/07/2022 07:30 PM)mielot napisał(a):  1 Czy opłaca się inwestować w ciężarówki swoich kierowców? Mam na myśli silniki, skrzynie biegów, podwozia.
2 Od czego zależy produktywność garażu? Część moich garaży działa na 100% ale niektóre w okolicach 30%.
3 Czy na 1.43 (single) obowiązuje jeszcze limit kierowców bądź garaży? Wydaje mi się, że kiedyś na pewno taki był. Obecnie mam 294 kierowców i 59 garaży. Zdecydowana większość znajduje się w Polsce, w dużym zagęszczeniu. Chciałbym wiedzieć czy mogę sobie na spokojnie rozbudowywać równie gęsto kolejne kraje czy też zbliżam się do jakiegoś limitu i należałoby to troszkę bardziej równomiernie rozłożyć na mapie.

1. W jakiś drobny tuning warto zainwestować. Może nie wypasiony, ale podstawowy. Ponieważ później możesz mieć problemy z kierowcą.
2. Produktywność zależy od rozwoju twoich pracowników. Jaki mają poziom, zdolności na jakim poziomie oraz ich przychody.
3. Mi się wydaje, że limitu nie ma. W końcu na Steamie jest osiągnięcie zakupu wszystkich garaży. Ale warto to sobie sprawdzić Smile