eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Jak na stałe zmodyfikować plik stream.sii, aby nie usuwały się zmiany? - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Jak na stałe zmodyfikować plik stream.sii, aby nie usuwały się zmiany? (/thread-53969.html)



Jak na stałe zmodyfikować plik stream.sii, aby nie usuwały się zmiany? - superpiotr4 - 29/08/2022 10:23 AM

Jak w temacie, dodałem nowa stację radiową do ETS2 zastępując rosyjskie stacje radiowe jakimiś europejskimi. Zauważyłem jednak, że wszystkie zmiany mi się po wyłączeniu gry wykasowały, pomimo, że plik zapisywałem. Wie ktoś może jak te zmiany w tym pliku zachować na stałe?


RE: Jak na stałe zmodyfikować plik stream.sii, aby nie usuwały się zmiany? - adamets2 - 29/08/2022 02:19 PM

(29/08/2022 10:23 AM)superpiotr4 napisał(a):  Jak w temacie, dodałem nowa stację radiową do ETS2 zastępując rosyjskie stacje radiowe jakimiś europejskimi. Zauważyłem jednak, że wszystkie zmiany mi się po wyłączeniu gry wykasowały, pomimo, że plik zapisywałem. Wie ktoś może jak te zmiany w tym pliku zachować na stałe?

Oj widać, że naprawdę jesteś na ruskich cięty... Smile Ale rozumiem... Ja też od 24 lutego nie słucham żadnych rosyjskich stacji. Zresztą nawet tam nie jeżdżę, a jak już musiałem to słuchałem ukraińskich i łotewskich.


RE: Jak na stałe zmodyfikować plik stream.sii, aby nie usuwały się zmiany? - superpiotr4 - 29/08/2022 05:12 PM

Ciętość to jedno, ale chciałem sobie dodać inne stacje, bo i tak ruskich nie słucham, a bardzo chciałbym posłuchać jakiegoś rumuńskiego radia, węgierskiego, hiszpańskiego, portugalskiego i oczywiście jakąś polska zetke, eskę. Dodawałem tę stację do pliku, ale plik mi tych zmian nie zapisał, tylko się one wykasowały.