eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Real Traffic Density ETS2 by cip - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Real Traffic Density ETS2 by cip (/thread-54034.html)



Real Traffic Density ETS2 by cip - kamil6131 - 27/09/2022 04:11 PM

używa ktoś moda na traffic Real Traffic Density ETS2 by cip bo ja to zainstalowałem i nie widze zwiekszonego ruchu ai tutaj moja kolejnosc ladowania modów
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: Real Traffic Density ETS2 by cip - PatrykPL - 27/09/2022 05:54 PM

Tak gram. ilość pojazdów jest zalezna od czasu w grze i od rodzajów dróg. na autostradzie w dzień powinno być więcej samochodów na autostradzie i za to na osiedlowej mniej, tak samo w nocy powinno byc mniej samochodów w miastach.


RE: Real Traffic Density ETS2 by cip - kamil6131 - 27/09/2022 07:31 PM

(27/09/2022 05:54 PM)PatrykPL napisał(a):  Tak gram. ilość pojazdów jest zalezna od czasu w grze i od rodzajów dróg. na autostradzie w dzień powinno być więcej samochodów na autostradzie i za to na osiedlowej mniej, tak samo w nocy powinno byc mniej samochodów w miastach.
wiem ze mod stara byc sie realny no ale myslalem ze beda korki w miastach a nie ma o zadnej godzinie mowie o warszawie np


RE: Real Traffic Density ETS2 by cip - PatrykPL - 28/09/2022 03:52 PM

Panie ja ostanio na Paris Rebuild nie mogłem wyjechać z zakładu, cały czas jechały samochody. autobusy i musiałem wymusić i to wieczorem, więc nie wiem od czego to zalezy ale ja pozytywnie oceniam ten mod.