eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Wydanie mapy a modele z PR/FP - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-277.html)
+---- Wątek: Wydanie mapy a modele z PR/FP (/thread-54059.html)



Wydanie mapy a modele z PR/FP - antyoliver - 16/10/2022 04:32 PM

Witam. Przychodzę z pewnym pytaniem. Czy mogę korzystać z modeli z PR i FP (np.: tablice znaków) na mojej mapie, a później czy mogę ją wydać? Pytam, bo nie chcę mieć potem żadnych nieprzyjemności związanych z "kradzieżą modeli"


RE: Wydanie mapy a modele z PR/FP - juzef - 16/10/2022 05:17 PM

pewna osoba ma teraz łatke że kradnie niesłusznie aktualnie nałożoną Wink

pewnie powiedzą twórcy tych map że nie znając życie Wink


RE: Wydanie mapy a modele z PR/FP - MATAMET - 18/10/2022 02:09 PM

(16/10/2022 04:32 PM)antyoliver napisał(a):  Witam. Przychodzę z pewnym pytaniem. Czy mogę korzystać z modeli z PR i FP (np.: tablice znaków) na mojej mapie, a później czy mogę ją wydać? Pytam, bo nie chcę mieć potem żadnych nieprzyjemności związanych z "kradzieżą modeli"

Jeżeli otrzymasz zgodę od autorów tych map, to nie.


RE: Wydanie mapy a modele z PR/FP - GAB - 18/10/2022 02:24 PM

Jeżeli robisz naprawde ciekawy projekt to z wiekszoscia twórców na luzie sie dogadasz.


RE: Wydanie mapy a modele z PR/FP - Michal_Z_gno - 18/10/2022 03:39 PM

Zależy co to za mapka będzie bo jeśli jakieś rozszerzenie czy tam dodatek do danej mapy to zgody mieć nie musisz i raczej nikt się nie doczepi.
Jeśli natomiast jest to mapka "osobna" (działająca niezależnie i nie będąca dodatkiem do danej mapy) to zgodę już musisz uzyskać i tu wszystko zależy jak dobrze zagadasz i co będzie reprezentował Twój projekt.

Ps. Jeśli szukasz tablic drogowych to są w dziale download wydane i z nich możesz sobie korzystać dowoli (tylko należy przy wydaniu mapki podać autora tych modeli).