eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Gra sie nieuruchamia - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Gra sie nieuruchamia (/thread-54078.html)



Gra sie nieuruchamia - Veteran - 31/10/2022 12:40 PM

Witam.
Po kilku dniach przerwy, dokładnie po pięciu, w dniu wczorajszym, próbowałem odpalić ETS-a Sama gra sie uruchomiła, ale gdy doszedłem do zapisów gry z poprzednich dni, nad zapisem gier, pojawił sie czerwony napis " wymagane DLC DAF 21 Przy każdym, zapisie gry jest czerwony wykrzyknik.
Gdy klikam "kontynuj grę", pojawia sie informacja o tym , iz muszę zainstalować wspomniane DLC. Da sie co s z tym zrobić ? Czy jest to nowa forma wymuszania przez czechów zakupów wychodzacych DLC. ?
Pozdrawiam


RE: Gra sie nieuruchamia - Wqqqq33 - 31/10/2022 02:45 PM

(31/10/2022 12:40 PM)Veteran napisał(a):  Witam.
Po kilku dniach przerwy, dokładnie po pięciu, w dniu wczorajszym, próbowałem odpalić ETS-a Sama gra sie uruchomiła, ale gdy doszedłem do zapisów gry z poprzednich dni, nad zapisem gier, pojawił sie czerwony napis " wymagane DLC DAF 21 Przy każdym, zapisie gry jest czerwony wykrzyknik.
Gdy klikam "kontynuj grę", pojawia sie informacja o tym , iz muszę zainstalować wspomniane DLC. Da sie co s z tym zrobić ? Czy jest to nowa forma wymuszania przez czechów zakupów wychodzacych DLC. ?
Pozdrawiam

Jak ja bym miał tylko takie problemy jak Ty w życiu to bym był szczęśliwy.
Zrób nowy profil i problem rozwiązany, w ostateczności jak bardzo Ci się nie chce wbijać lvl i innych takich śmiesznych osiągnięć to pobierz zapis gry z tego forum lub innej popularnej strony z modami.

P.S Ja bym zakupił ten dodatek za te parę złotych i miał to w du*ie.


RE: Gra sie nieuruchamia - Veteran - 31/10/2022 04:35 PM

Temat do zamknięcia. Sprawa rozwiazana. Naprawiłem pliki gry i wszystko działą.