eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Mapy, DLC, Promods - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Szukam (/forum-216.html)
+---- Wątek: Mapy, DLC, Promods (/thread-54080.html)



Mapy, DLC, Promods - Pietras89 - 31/10/2022 10:49 PM

Witam

Jakie mapy, dlc, promodsy dzis najlepiej zainstalować aby mieć jak najwiekszą rozbudowe Europy?. Tak tylko napisze że nie grałem ok roku w tę grę i pewnie coś pozmienialo.

Polecicie jakis zestawik map?Smile i rozłożeniem jak ma to być w grze.


RE: Mapy, DLC, Promods - Bozo - 31/10/2022 11:07 PM

ProMods + Poland Rebuilding + RusMap + Południowa Polska + SilesiaRebuild.

DLC wszystkie 7 mapowych.


RE: Mapy, DLC, Promods - Pietras89 - 31/10/2022 11:25 PM

A jakieś linki do tego?Smile?


RE: Mapy, DLC, Promods - Bozo - 01/11/2022 12:00 AM

Promods

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Poland Rebuilding

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

RusMap

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Polska Południowa

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Silesia Rebuild + łącznik z RusMap

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


RE: Mapy, DLC, Promods - adamets2 - 01/11/2022 01:48 PM

(31/10/2022 10:49 PM)Pietras89 napisał(a):  Witam

Jakie mapy, dlc, promodsy dzis najlepiej zainstalować aby mieć jak najwiekszą rozbudowe Europy?. Tak tylko napisze że nie grałem ok roku w tę grę i pewnie coś pozmienialo.

Polecicie jakis zestawik map?Smile i rozłożeniem jak ma to być w grze.

Ale samej Europy czy chcesz całą mapę combo ?

Bo jest oprócz wspomnianych wyżej cała masa: ROEX, Droga do Azji, rus-map it itd. Ale to było też rok temu więc nie rozumiem do końca pytania.


RE: Mapy, DLC, Promods - Pietras89 - 01/11/2022 04:57 PM

Chodzi mi o wersje 1.45 i jak najlepsze mapy jak u was wygladaja zeby Europa byla najbardziej rozbudowana Smile


RE: Mapy, DLC, Promods - adamets2 - 01/11/2022 05:11 PM

(01/11/2022 04:57 PM)Pietras89 napisał(a):  Chodzi mi o wersje 1.45 i jak najlepsze mapy jak u was wygladaja zeby Europa byla najbardziej rozbudowana Smile

Musisz zbudować mapę combo. Wpisz sobie w google albo na YT frazę: "mapa combo do ETS2" i znajdziesz różne poradniki.

U mnie to tak wygląda, że mam na 1.43 obecnie 119 modów Smile

Trzeba je poustawiać w odpowiedniej kolejności. Mapa obejmuje całą Europę, dużą część Bliskiego Wschodu i małą część Azji. Można dojechać np z południa Hiszpanii na daleką Syberię lub ze Szkocji do Afganistanu Smile