eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
VS Daltrans Transport Spedycja - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: VS Daltrans Transport Spedycja (/thread-54098.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: VS Daltrans Transport Spedycja - Ziom - 25/03/2024 09:08 PM

Piękna gwiazda a ujęcie z środka ciekawe Smile


RE: VS Daltrans Transport Spedycja - mrdziurex69 - 02/04/2024 11:18 PM

[PL] Lubin -> [DK] Herning -> [DE] Nürnberg




Witam serdecznie użytkowników forum. Święta, święta i po świętach cytując klasyka. Po przerwie świątecznej dostałem polecenie pojechać na załadunek makulatury z Lubinia do Danii. W międzyczasie od ostatniego zjazdu na bazę merolek dostał parę dodatków.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Po rozładunku makulatury myślałem, że będzie chociaż czas zjeść obiad a tutaj od razu kolejne zlecenie. Dostałem trasę z tej miejscowości co miałem zrzutkę do Nürnberg. Nie czekając długo podjechałem na załadunek a potem na szybkiego hot-doga na stację.

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: VS Daltrans Transport Spedycja - Ziom - 03/04/2024 10:59 AM

Świetne i bardzo ciekawe foty , a ujęcia są fajne urozmaicone Smile


RE: VS Daltrans Transport Spedycja - Rabtuś - 03/04/2024 06:43 PM

Ładne foteczki Smile


RE: VS Daltrans Transport Spedycja - dawcio909 - 03/04/2024 09:40 PM

Dobre foty Cool


RE: VS Daltrans Transport Spedycja - joker235 - 10/04/2024 06:09 PM

TRASA GDAŃSK- STARGARD - BAZA

Witam serdecznie wszystkich! Ostatnio trafiła mi się mała traska po Polsce a mianowicie do Stargardu. Zostały mi załadowane profilowe metalowe na plandekę. Podczas załadunku dostałem telefon od Szefa, że jak już rozładuje w Stargardzie to na pusto mam lecieć na bazę bo czeka tam na mnie niespodzianka. Bez zastanowienia po rozładunku szybko ogarnąłem papierkową robotę i ruszyłem w kierunku bazy. Po odczepieniu mojej naczepy i postawieniu Mańka do garażu na przegląd, wykonałem telefon do Szefa z zapytaniem czego mam szukać na bazie. Jak się okazało czekała na mnie nówka sztuka naczepa marki Kässbohrer, która od razu podpiąłem pod mańka. Kolejne trasy będą znacznie przyjemniejsza z racji, że ta naczepa jest dużo lżejsza. Pozdro i do następnego!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: VS Daltrans Transport Spedycja - Ziom - 10/04/2024 07:09 PM

Bardzo ładna i fajna fotorelacja , ciekawe pstryki Wink


RE: VS Daltrans Transport Spedycja - mrdziurex69 - 15/04/2024 11:54 PM

(PL) Wrocław -> (DE) Soltau -> (DE) Hannover -> (DK) Kopenhagen





Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. Ostatnio lekkie zmiany nastąpiły, niedawno odebraliśmy dwa nowe volva fh5 460 w największej kabinie i podwoziu mega. Jak pamiętacie ostatnio latałem Mercedesem Actrosem MP5 L, który oddałem na serwis na 50 tys. km. Jako prezes firmy stwierdziłem, że bujnę się nowym nabytkiem na szybkie kółko. Jednak po pierwszych dwóch trasach coraz bardziej mi się podoba ten volviacz. Poniżej kilka zdjęć z moich wojaży nowym nabytkiem. Z bazy w Kościanie podleciałem do Wrocławia gdzie załadowałem sól do Soltau. Droga i trasa dosyć szybka ale i tak na drodze parę fotek mi strzelili.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Po rozładunku wyjechałem przed firmę i czekałem cierpliwie na kolejne zlecenie. Długo nic aż nagle telefon od spedycji, że mam lecieć na pusto do Hannoveru do VW gdzie do załadunku będą części samochodowe. Daleki podlot bo auto, które miało ładować ten towar ma awarie skrzyni biegów.

Image

Image

Image

Image

Jak na standardy VW to czas oczekiwania przed zakładem na wezwanie to tylko 40 min., wezwanie i jadę pod rampę. Pod rampą raz raz i załadowany. Aktualnie stoję i czekam za papierami pod portiernia.



RE: VS Daltrans Transport Spedycja - Tedy - 16/04/2024 07:54 AM

Ciekawa i bardzo fajna fotorelacjaSmile


RE: VS Daltrans Transport Spedycja - Ziom - 16/04/2024 08:41 AM

Standardowo fotorelacja bardzo dobra , ładna oraz ciekawa Smile