eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
VS Daltrans Transport Spedycja - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: VS Daltrans Transport Spedycja (/thread-54098.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: VS Daltrans Transport Spedycja - Ziom - 05/12/2022 10:58 AM

Jedna fota z Manen wygląda świetne jak i ten nowy Ford , który da świeżość w flocie Smile


RE: VS Daltrans Transport Spedycja - mrdziurex69 - 07/12/2022 12:29 PM

AKTUALIZACJA GŁÓWNEGO POSTU
A tutaj szybka fotka w czasie tankowania na bazie.
Image



RE: VS Daltrans Transport Spedycja - Tedy - 07/12/2022 12:48 PM

Jak widać flota cały czas się powiększa o nowe zestawySmile Ford chyba zagranicą kupiony i nieprzerejestrowany, bo tablice rejestracyjne ma zamazaneTongue


RE: VS Daltrans Transport Spedycja - mrdziurex69 - 07/12/2022 01:10 PM

(07/12/2022 12:48 PM)Old Ted napisał(a):  Jak widać flota cały czas się powiększa o nowe zestawySmile Ford chyba zagranicą kupiony i nieprzerejestrowany, bo tablice rejestracyjne ma zamazaneTongue

Polski salon Panie.


RE: VS Daltrans Transport Spedycja - Prezes_1337 - 08/12/2022 06:54 AM

fajnie to wygląda powodzenia Big Grin


RE: VS Daltrans Transport Spedycja - mrdziurex69 - 14/12/2022 10:30 AM

(PL) Wrocław --> (DE) Bad Oeynhausen --> (DE) Osnabruck --> (AT) Salzburg --> (ES) A Coruna --> (RU) Mangalia --> (PL) Wrocław




A więc tak, siemanko wszystkim. Ostatnio coś przycichła moja aktywność ale było to spowodowane ciekawym kółkiem jakie dostałem w tym wyjeździe ale zaraz sami się przekonacie.

Image

Tak wyglądała moja cała trasa. Wyjazd miał być pierwotnie na 2 tygodnie ale zostałem 3,5 tygodnia. Kilometrów wyszło sporo. Sporo też mogłem zobaczyć i podziwiać ciekawe krajobrazy w Austrii czy Rumunii. Zresztą co ja będę się tutaj rozpisywać, sami zobaczcie.

Na początku wyjazdu dostałem info, że mam stawić się w biurze o 8 bo będzie misja specjalna. Okazało się, że moja naczepa jeszcze była na warsztacie więc spedytorzy wysłali mnie do fabryki mebli podstawić jedną naczepę dla innego kierowcy.
Image
Image

Po podstawieniu naczepy wróciłem na baze. Po zapięciu swojej naczepy pojechałem w to samo miejsce gdzie podstawiałem naczepę aby załadować swoja i wyruszyłem w trasę do Niemiec.
Image

Dalej było tylko ciekawiej po przerzucie na Austrię dostałem zleconko na Hiszpanie. Wszystko układało się super.
Image
Image

I takim sposobem dotarliśmy to najciekawszego momentu w tej trasie. Po rozładowaniu w Hiszpanii dostaje telefon czy nie chciałbym spróbować czegoś innego. Odpowiedziałem od razu, że nie ma problemu. Poczekałem z 20 min i dostałem SMS z informacją, że ładuje towar do Rumunii. Podekscytowany nowym kierunkiem zacząłem załadunek i już nie mogłem doczekać się trasy.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Po Rumuni dostałem przerzut do Austrii a następnie przeładowałem na tej samej firmie towar i ruszyłem do Wrocławia. Po rozładunku we Wrocławiu zjechałem autem na baze, zatankowałem, odstawiłem auto na warsztat i udałem się na zasłużony urlop.
Image
Image



RE: VS Daltrans Transport Spedycja - Tedy - 14/12/2022 12:47 PM

Kapitalna i różnorodna fotorelacja i jeden malutki mi minusik za brak odstępu między fotkamiSmile


RE: VS Daltrans Transport Spedycja - Ziom - 14/12/2022 01:24 PM

Fotorelacja jest wprost fenomenalna + kozak urozmaicone ujęcia pstryknięte 10/10 Wykrzyknik


RE: VS Daltrans Transport Spedycja - joker235 - 14/12/2022 08:55 PM

Witam szanowne grono! Od wczoraj jestem nowym kierowcą w tej firmie i dostałem zaszczyt prowadzenia pięknej Renatki z 2020 roku. Będzie sprzężona z Kronką. Zestaw moim zdaniem prezentuje się wyśmienicie Smile. W dniu dzisiejszym zajechałem na bazę do Kościanu, aby wprowadzić się wstępnie do ciężarówki. Wrzuciłem swoje graty i czekałem aż Renia przejdzie ostatnie przeglądy przed jutrzejszym wyjazdem w trasę. Pozdrawiam i łapcie fotkę z bazy Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Tutaj już zestaw czeka na parkingu Smile
Image


RE: VS Daltrans Transport Spedycja - Tedy - 14/12/2022 10:29 PM

Niezłe fotki ale czekam na więcejSmile Jak możesz to wypośrodkuj każdorazowo fotki przed wstawieniemSmile