eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
VS Daltrans Transport Spedycja - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: VS Daltrans Transport Spedycja (/thread-54098.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: VS Daltrans Transport Spedycja - Ziom - 15/12/2022 08:34 AM

Bardzo dobre i fajne 2 te fotki , i również czekam na więcej Smile


RE: VS Daltrans Transport Spedycja - mrdziurex69 - 15/12/2022 10:45 AM

Już dziś odbieramy auto testowe. Mamy nadzieję, że testy przejdzie pomyślnie i zapewnienia producenta sprawdzą się. Poniżej mała zapowiedź co to będzie.

Image



RE: VS Daltrans Transport Spedycja - Buma91 - 15/12/2022 11:33 PM

Kopenhaga [DK] - Legnica [PL]


Siemanko. Dość dawno nie było mnie tu widać, ale to wszystko spowodowane natłokiem pracy. Dużo dzieje się ostatnio w firmie. Przychodzą nowi kierowcy, nowe zestawy. Ogólnie nabraliśmy wiatru w żagle. Na szczęście dla mnie tydzień pracy właśnie się skończył. Wczorajszego ranka odebrałem ładunek dwudziestu jeden ton ryb w Kopenhadze, a dostarczyć je miałem do Legnicy. Dla mnie była to świetna wiadomość, stąd do domu już tylko kilkadziesiąt kilometrów. Dookoła zima pełną gębą, to i moja podróż była strasznie długa i mozolna. Kilkukrotnie napotkałem na roboty drogowe, parę osobówek trafiło się w rowach. Całe szczęście do celu dotarłem bez żadnych przygód. Jedynym minusem jest fakt, że muszę spędzić nockę w Legnicy. Do domu pojadę dopiero jutro. Musze odstawić auto na firmę, czeka mnie kilka dni urlopu, a mój zestaw przejdzie mały przegląd. O tym jednak opowiem przy naszym następnym spotkaniu. Czas położyć się spać. Widzimy się na trasie. Cześć! Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image




RE: VS Daltrans Transport Spedycja - Tedy - 16/12/2022 09:37 AM

Bardzo fajna fotorelacja w zimowych klimatachSmile


RE: VS Daltrans Transport Spedycja - Ziom - 16/12/2022 09:41 AM

Bardzo świetna fotorelacja w zimowych klimatach + urozmaicone ujęcia fajne wyszły Smile


RE: VS Daltrans Transport Spedycja - mrdziurex69 - 17/12/2022 09:57 AM

Wykrzyknik AKTUALIZACJA GŁÓWNEGO POSTU Wykrzyknik

Image

Image



RE: VS Daltrans Transport Spedycja - mrdziurex69 - 20/12/2022 09:42 AM

Witamy, a więc po namowach i ciekawych obietnicach przedstawiciela jednego z okolicznych dealerów SCANIA POLSKA otrzymaliśmy na testy Scanie 500S w wersji SUPER. Jest to Scania która ma zapewnić bardzo niskie zużycie oleju napędowego dzięki zastosowanej najnowocześniejszej technologii w jednostce napędowej oraz skrzyni biegów. Jesteśmy bardzo ciekawi jak wypadnie na tle naszych innych aut.

Image



RE: VS Daltrans Transport Spedycja - Tedy - 20/12/2022 12:26 PM

Warto przetestowaćSmile


RE: VS Daltrans Transport Spedycja - Ziom - 20/12/2022 02:04 PM

Warto sprawdzić nową Scanię Smile


RE: VS Daltrans Transport Spedycja - joker235 - 20/12/2022 09:14 PM

Witam. Dzisiaj tak trochę na szybko wrzucam bo nie miałem zbytnio czasu się rozpisać a chcę, żeby coś było. Trafił mi się mały kurs po Hiszpanii w której o dziwo też jest biało co może zaskoczyć. Trafiło się parę ładnych widoków ale zdarzyła się też paskudna pogoda wieczorową porą. Udało mi się zrobić parę fotek na załadunku nad ranem przed ruszeniem w trasę oraz parę zdjęć na rozładunku w Sevilli. Naprawdę coraz przyjemniej śmiga mi się Renatką. Dźwięk tego silnika jest naprawdę przyjemny dla ucha a dodatkowo moc naprawdę daję frajdę z jazdy. Do zobaczenia przy następnej trasie i życzę wszystkim spokojności <3

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Image[/url]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
[/align]