eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Kupno dodatku że steam - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Kupno dodatku że steam (/thread-54156.html)



Kupno dodatku że steam - Danzel - 25/12/2022 02:47 PM

Witam Panowie. Nie wiem czy w dobrym miejscu zapytanie.
Pytanie odnośnie sklepu steam. Chciałbym kupić jedno z dlc. Czy jest możliwość kupienia dlc bez kupowania jakiś kart doładowujących, specjalnych kont itp? Chodzi mi o to, że nie chce podawać żadnych numerów karty ani kupować specjalnych kart pay czy jak to się tam nazywa. Chciałbym kupić poprostu płacąc przelewem z konta mojego banku. Kiedyś nie było takiej możliwości, nie wiem jak jest teraz bo miałem dłuższą przerwę od ets'a.
Pozdrawiam


RE: Kupno dodatku że steam - frugokwiatek - 25/12/2022 03:24 PM

(25/12/2022 02:47 PM)Danzel napisał(a):  Witam Panowie. Nie wiem czy w dobrym miejscu zapytanie.
Pytanie odnośnie sklepu steam. Chciałbym kupić jedno z dlc. Czy jest możliwość kupienia dlc bez kupowania jakiś kart doładowujących, specjalnych kont itp? Chodzi mi o to, że nie chce podawać żadnych numerów karty ani kupować specjalnych kart pay czy jak to się tam nazywa. Chciałbym kupić poprostu płacąc przelewem z konta mojego banku. Kiedyś nie było takiej możliwości, nie wiem jak jest teraz bo miałem dłuższą przerwę od ets'a.
Pozdrawiam

Możesz zapłacić blikiem, szybkim przelewem. Smile


RE: Kupno dodatku że steam - MATAMET - 25/12/2022 07:21 PM

Od zawsze można było płacić przelewem.