eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
ZModeler 3 licencja próbna. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-272.html)
+---- Wątek: ZModeler 3 licencja próbna. (/thread-54253.html)



ZModeler 3 licencja próbna. - Longline - 17/02/2023 04:33 PM

Cześć,

Kochani powiedzcie mi proszę czy wersja próbna na 15 dni pozwala na import i export plików .pmg ?

Przepraszam jeśli podobny temat się już pojawił.


RE: ZModeler 3 licencja próbna. - Przedsiębiorca. - 17/02/2023 04:40 PM

Za początków trójki tak było, zapewne nic się nie zmieniło. Czyżbyś planował wielki powrót? :>


RE: ZModeler 3 licencja próbna. - Longline - 17/02/2023 04:59 PM

(17/02/2023 04:40 PM)Przedsiębiorca. napisał(a):  Za początków trójki tak było, zapewne nic się nie zmieniło. Czyżbyś planował wielki powrót? :>

Za mocno powiedziane Big Grin Mam ostatnio sporo czasu wolnego i naszła mnie ochota na "klikanie"

A co do mojego pytania, prawdopodobnie coś się zmieniło bo program nie widzi .pmg Big Grin Pojawiają sie tylko pmd, wykupie najtańszą licencję i sprawdzę Big Grin


RE: ZModeler 3 licencja próbna. - Przedsiębiorca. - 17/02/2023 08:12 PM

(17/02/2023 04:59 PM)Longline napisał(a):  
(17/02/2023 04:40 PM)Przedsiębiorca. napisał(a):  Za początków trójki tak było, zapewne nic się nie zmieniło. Czyżbyś planował wielki powrót? :>

Za mocno powiedziane Big Grin Mam ostatnio sporo czasu wolnego i naszła mnie ochota na "klikanie"

A co do mojego pytania, prawdopodobnie coś się zmieniło bo program nie widzi .pmg Big Grin Pojawiają sie tylko pmd, wykupie najtańszą licencję i sprawdzę Big Grin


Bo trójka importuje pmd a nie pmg jak dwójka, więc powinno trybić. Big Grin


RE: ZModeler 3 licencja próbna. - Longline - 17/02/2023 08:31 PM

(17/02/2023 08:12 PM)Przedsiębiorca. napisał(a):  
(17/02/2023 04:59 PM)Longline napisał(a):  
(17/02/2023 04:40 PM)Przedsiębiorca. napisał(a):  Za początków trójki tak było, zapewne nic się nie zmieniło. Czyżbyś planował wielki powrót? :>

Za mocno powiedziane Big Grin Mam ostatnio sporo czasu wolnego i naszła mnie ochota na "klikanie"

A co do mojego pytania, prawdopodobnie coś się zmieniło bo program nie widzi .pmg Big Grin Pojawiają sie tylko pmd, wykupie najtańszą licencję i sprawdzę Big Grin


Bo trójka importuje pmd a nie pmg jak dwójka, więc powinno trybić. Big Grin

Dobra to w takim razie za co odpowiada pmg ? Widzę że muszę sporo nadrobić, za czasów GTS wszystko było proste Big Grin Po zaimportowaniu pmd nie mam kompletnego modelu, importują się ramy w kilku wersjach oraz kabiny a co z pozostałymi elementami typu oświetlenie itp ?