eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Problemy po formacie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Problemy po formacie (/thread-54258.html)



Problemy po formacie - jay_8421 - 22/02/2023 11:10 PM

Hej

Problem jest taki, że po wymianie dysku na SSD musiałem na nowo instalować grę. To oczywiste. Ale gorsze jest to, że jak już ją uruchomiłem i wgrałem profil, który zabezpieczyłem sobie na dysku zewnętrznym, gra go w ogóle nie widzi. Ale kit z tym, postanowiłem, że założę sobie nowy i szybko przywrócę utracone postępy. W momencie dodania zestawu modów (które miałem spisane po kolei jak były przed naprawą) gra owszem ruszyła. Tylko że jak chcę włączyć mapę, dealerów, lub zlecenia to mi wywala do pulpitu. I to mi blokuje dalszą możliwość gry.


RE: Problemy po formacie - Hamdam - 22/02/2023 11:11 PM

Pytanie czy wcześniej grałeś na starszej wersji ETS'a, a po zrobieniu formata pobrałeś najnowszą wersję. Na najnowszej wersji ets'a mogą nie działać starsze modyfikacje


RE: Problemy po formacie - jay_8421 - 23/02/2023 12:02 AM

Kurcze, nie pamiętam czy cofnąłem wersję do 1.45 czy miałem cofnąć, a tylko pomyślałem, że cofnę. To jest dobre pytanie, jutro to sprawdzę. Tylko zastanawiające jest to, że gdybym miał najnowszą wersję a mody stare, to by mi w managerze świeciły na czerwono, a gra by w ogóle nie ruszyła.