eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Greku w Trasie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Greku w Trasie (/thread-54337.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Greku w Trasie - Marian Kot - 27/06/2023 08:50 PM

Super fotkiSmile10/10


RE: Greku w Trasie - myszaty - 28/06/2023 12:04 AM

Świetne foty Smile jest co pooglądać...


RE: Greku w Trasie - TheBart95 - 28/06/2023 06:44 AM

Dosyć ciekawy zestaw fajne fotki pozdrawiam.


RE: Greku w Trasie - Ziom - 28/06/2023 07:41 AM

Jak zawsze kadry i ujęcia na wysokim poziome Cool


RE: Greku w Trasie - lolek565 - 26/08/2023 08:53 PM

Siemanko, z racji, że na urlopie teraz przebywam i mam chwilę czasu to zapraszam na relację z szybkiego strzału do Istambułu, a gdzie potem? przekonacie się już niedługo Rolleyes

Troszeczkę nietypowy zestaw się trafił a to dlatego, że po ostatniej trasie mój daficzek trafił na przegląd, a wiadomo jak to w Grecji, mają czas a że się sierpień zaczynał to dużo osób było na urlopie, szkoda gadać. Zapakowałem w się jedną z pierwszych ciężarówek w firmie czyli Dafa xf 95 z silnikiem 380 koni mechanicznych, totalny oldschool. Naczepa z krzaków na bazie wygrzebana i lecimy na turka. Ledwo wyjechałem i już zdjęcia robią Big Grin

Image

Załadowany arbuz to można ruszać, piękna Grecja przed nami.

Image

I macie jakieś tam widoki.

Image

Image

Na bramkach znów złapany.

Image

I tak dotoczyłem się do Turcji, HGS kupiony i można kręcić 9h. Potem lecę dalej miłej nocy.

Image

Rano ruszyłem, zostały mi jakoś 4h godziny jazdy więc na spokojnie przejechałem bez korków, i zacząłem oczekiwać na następny ładunek.

Image



RE: Greku w Trasie - Tedy - 27/08/2023 08:37 AM

Ciekawy zestaw a fotki superSmile


RE: Greku w Trasie - Ziom - 27/08/2023 08:52 AM

Bardzo fajne się zestaw okazuje , a fotki świetne i ciekawe Smile


RE: Greku w Trasie - lolek565 - 27/08/2023 06:18 PM

Dostałem telefon, ładunek cebuli do bługara, a dokładniej do Ruse pod granicę z Romkiem, więc podleciałem i dość szybko załadowali. Fotka zrobiona można ruszać dalej.

Image

Już myślałem, że Stambuł uda się przelecieć bez wagi i kontroli, jednak się myliłem. 10 minut stracone ale mogę ruszać dalej.

Image

Ujechałem 4h i przed granicą pauzen trzeba zrobić Szczerbol

Image

I tak do wieczora jechałem, czasu nie było więcej pstryków zrobić więc trzeba się zadowolić tym co jest Tongue Mi zostało wykręcić pauzę 9h i podstawić się pod rampę żeby zrzucić. Jutro zobaczę co dalej.

Image



RE: Greku w Trasie - Tedy - 27/08/2023 07:25 PM

Fajnie ale troszkę za mało - dawaj więcejSmile


RE: Greku w Trasie - Daras94 - 27/08/2023 07:27 PM

Piękne Kadry Smile