eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Problem z DLC West Balkans - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Problem z DLC West Balkans (/thread-54555.html)

Strony: 1 2


Problem z DLC West Balkans - truckerjakub - 29/10/2023 03:11 PM

Witam. Mam problem z nowym DLC, a mianowicie jak wjeżdżam na tereny nowego DLC gra się zawiesza i wywala do pulpitu. Gram na czystym profilu żadnych modów. Nie jest to wina sprzętu gdyż wszędzie indziej gra działa płynnie. Nie wiem teraz czy czekać na nowego patcha czy już co robić… a szkoda gdyż chciałbym zagrać na tym DLC. Z góry dziękuje za pomoc!


RE: Problem z DLC West Balkans - superpiotr4 - 29/10/2023 05:38 PM

(29/10/2023 03:11 PM)truckerjakub napisał(a):  Witam. Mam problem z nowym DLC, a mianowicie jak wjeżdżam na tereny nowego DLC gra się zawiesza i wywala do pulpitu. Gram na czystym profilu żadnych modów. Nie jest to wina sprzętu gdyż wszędzie indziej gra działa płynnie. Nie wiem teraz czy czekać na nowego patcha czy już co robić… a szkoda gdyż chciałbym zagrać na tym DLC. Z góry dziękuje za pomoc!
Hejka! Podeślij na pastebin game.loga, którego znajdziesz w folderze Dokumenty/Euro Truck Simulator 2 . Tylko zanim go podeślesz, najpierw odpal grę i pojedź na tereny nowego DLC, po czym jak gra ci wywali do pulpitu, wyślij ten plik game.loga na pastebin i daj linka. W ten sposób będziemy w stanie ci jakoś pomóc. Nie wiem, czy to kwestia patcha, ale wydaję mi się, że nikt prócz ciebie nie zgłaszał żadnych błędów. Więc podeślij game.log i zobaczymy, co tam w trawie piszczy.


RE: Problem z DLC West Balkans - truckerjakub - 30/10/2023 04:30 PM

(29/10/2023 05:38 PM)superpiotr4 napisał(a):  
(29/10/2023 03:11 PM)truckerjakub napisał(a):  Witam. Mam problem z nowym DLC, a mianowicie jak wjeżdżam na tereny nowego DLC gra się zawiesza i wywala do pulpitu. Gram na czystym profilu żadnych modów. Nie jest to wina sprzętu gdyż wszędzie indziej gra działa płynnie. Nie wiem teraz czy czekać na nowego patcha czy już co robić… a szkoda gdyż chciałbym zagrać na tym DLC. Z góry dziękuje za pomoc!
Hejka! Podeślij na pastebin game.loga, którego znajdziesz w folderze Dokumenty/Euro Truck Simulator 2 . Tylko zanim go podeślesz, najpierw odpal grę i pojedź na tereny nowego DLC, po czym jak gra ci wywali do pulpitu, wyślij ten plik game.loga na pastebin i daj linka. W ten sposób będziemy w stanie ci jakoś pomóc. Nie wiem, czy to kwestia patcha, ale wydaję mi się, że nikt prócz ciebie nie zgłaszał żadnych błędów. Więc podeślij game.log i zobaczymy, co tam w trawie piszczy.
https://pastebin.com/naWrjvyZ to link to loga z mojej gry.


RE: Problem z DLC West Balkans - Bozo - 30/10/2023 04:50 PM

@truckerjakub - Żadnych modów"?

Nie ładnie kłamać...

1. "ProMods The Great Steppe" nie działa bez ProModsWykrzyknik
2. Żeby nie mieć CTD musisz zrezygnować z PTGS.
3. Jeszcze przydał by się screen z Menedżera Modów, jak masz ułożone mapy


RE: Problem z DLC West Balkans - truckerjakub - 30/10/2023 05:01 PM

(30/10/2023 04:50 PM)Bozo napisał(a):  @truckerjakub - Żadnych modów"?

Nie ładnie kłamać...

1. "ProMods The Great Steppe" nie działa bez ProModsWykrzyknik
2. Żeby nie mieć CTD musisz zrezygnować z PTGS.
3. Jeszcze przydał by się screen z Menedżera Modów, jak masz ułożone mapy
Ale ja tych modów nie używwam na tym profilu. Rozumiem, że musze je usunac calkowicie z folderu mod ? Co to jest PTGS , bo nie za bardzo rozumiem oraz CTD ?


RE: Problem z DLC West Balkans - Bozo - 30/10/2023 05:05 PM

@truckerjakub - Zrób zrzut ekranu z Menedżera Modów w grze. Bo coś mi nie chce się wierzyć, że nie masz aktywnych modyfikacji i wywala Cię z gry...

PTGS - ProMods The Great Steppe
CTD - Crash To Desktop - Wywalenie do pulpitu.


RE: Problem z DLC West Balkans - truckerjakub - 30/10/2023 05:11 PM

(30/10/2023 05:05 PM)Bozo napisał(a):  @truckerjakub - Zrób zrzut ekranu z Menedżera Modów w grze. Bo coś mi nie chce się wierzyć, że nie masz aktywnych modyfikacji i wywala Cię z gry...

PTGS - ProMods The Great Steppe
CTD - Crash To Desktop - Wywalenie do pulpitu.
file:///G:/Euro%20Truck%20Simulator%202/screenshot/ets2_20231030_170927_00.png Mam nadzieje ze sie wyswietla. Mam mody ale nie sa aktywne na tym profilu no chyba ze calkowwicie mam je wwywwalic


RE: Problem z DLC West Balkans - Bozo - 30/10/2023 05:19 PM

@truckerjakub - Musisz wrzucić zdjęcie na stronę.
https://postimages.org/

Tam masz wszystko napisane po Polsku...

I dać wygenerowanego linka Tutaj na Forum


RE: Problem z DLC West Balkans - truckerjakub - 30/10/2023 05:21 PM

(30/10/2023 05:19 PM)Bozo napisał(a):  @truckerjakub - Musisz wrzucić zdjęcie na stronę.
https://postimages.org/

Tam masz wszystko napisane po Polsku...

I dać wygenerowanego linka Tutaj na Forum
Przepraszam, bardzo rzadko to robię. https://i.postimg.cc/gjxn1Rn0/ets2-20231030-170927-00.png


RE: Problem z DLC West Balkans - Bozo - 30/10/2023 05:25 PM

@truckerjakub - To pozostaje Ci sprawdzenie spójności plików na STEAM-ie.