eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: HEDEN Co. | International Transport & Spedition (/thread-54745.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Suntereq - 14/04/2024 11:45 PM

Przez Bałkany w ETS 2: Podróże z Volvo FH4 500

Image

Dziś zaczynamy z Doboju, miasta znajdującego się w Bośni i Hercegowinie. Jest to ładne i urokliwe miasteczko zdecydowanie warte odwiedzenia. Ładowałem tu pomidorki których tonaż wynosi 18 ton. Niestety nie mam zdjęć z załadunku gdyż z jakiejś racji firma nie życzyła sobie fotografowania ich posesji. Ale nic straconego! Nie zostawię was bez paru fotek przecież...

A więc zmierzając ku Chorwacji napotkałem wiele pięknych widoków jak to zwykle na Bałkanach, kręte drogi pod górkę nie dawały spokoju ale pięciuset konne Volvo dało sobie bez problemu rady, jest to na prawdę świetny sprzęt!

Image

Jak już wdrapałem się na te góry, moim oczom ukazały się piękne widoki ku zachodowi słońca, sami spójrzcie!

Image

Image

Ja osobiście jestem fanem tego typu widoków, dajcie znać jak wam pasują takie ujęcia!

Łapcie jeszcze kilka fotek i do zobaczenia na trasie! siemanko!

Image

Image

I oczywiście jak to Bałkany, BRAMECZKI!

Image

Image

Dziękuję jeśli dotarłeś do końca! Miłego dnia bądź wieczoru!




RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Ziom - 15/04/2024 08:47 AM

Foty na wysokim poziome , zacne również ujęcia Smile


RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Paweł - 15/04/2024 01:26 PM

Strasznie mi nie siedzi ta międzyośka w tym Volvie :E A tak poza tym całość fajna Smile


RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - dawcio909 - 15/04/2024 01:41 PM

Świetne fotki, chociaż jedna wygląda jakby to Volvo leciało Smile


RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Hamdam - 15/04/2024 01:43 PM

(15/04/2024 01:41 PM)dawcio909 napisał(a):  Świetne fotki, chociaż jedna wygląda jakby to Volvo leciało Smile

Taki szybki kierowca, że aż zaczyna latać zestawem 0dance3


RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Bartman - 15/04/2024 03:30 PM

Świetne fotki Patryś, z resztą jak zwykle! Niech Volvinho służy



RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Gawoj - 16/04/2024 09:26 AM

Czegoś brakuje w tej Volwicy .


RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Bartman - 17/04/2024 03:43 PM

Elko Wirtualni! Kolejna rozpiska, kolejne rozdania w rozpisce tym razem kierunki Łotwa ---> Szwajcaria ---> Wielka Brytania ---> Polska. Niektórzy z Was mogli prześledzić moje poczynania na kanale YouTube, gdzie 2k pękło szybciej niż nie jedne 500 kilometrów Smile. Jak to się mówi w doborowym towarzystwie to i czas szybko mija. Właśnie pauzuje w Szwajcarii, 450 km z hakiem do Luksemburgu, po tym kierunek PL. Pozdrawiam, BARTMAN

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image






RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - hubert12299 - 17/04/2024 05:10 PM

Wszystko fajnie, ale te zbiorniki mógłbyś poprawić


RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Tedy - 17/04/2024 05:38 PM

Kilka bardzo fajnych i parę fajnych fotekSmile