eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: HEDEN Co. | International Transport & Spedition (/thread-54745.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Ziom - 12/03/2024 10:46 PM

Fotorelacja jak nic zasługuje na 10/10 Wykrzyknik


RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - dawcio909 - 13/03/2024 06:57 AM

Fotorelacje świetne, aż miło się patrzy jak firma się rozwija Big Grin


RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Dolar - 13/03/2024 10:07 AM

Świetnie sobie radzicie i dobrze działacie. Lubię takie wstawki z ogłoszeń aut Big Grin


RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Bartman - 16/03/2024 03:31 PM

Hello Wirtualni! Dalsza część rozpiski, którą ostatnio skończyłem w Zgorzelcu. Więc tak spedytor ogarnął trasy i dalsze plany co do mojego zestawu, mianowicie miało to się tak. Załadunek (opon motocyklowych) na Zadar w Chorwacji, tam kolejna pauza, kolejnym ładunkiem były (amortyzatory), które to wziąłem już na nasza bazę w Słupsku. Podliczając wszystkie kilometry z tej rozpiski wyszło jakieś 6,5k. Ja tymczasem zostawiam Was z krótka foto relacją i uciekam na tak myślę zasłużony urlop. Widzimy się już za tydzień. Pozdrawiam, BARTMAN.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Ziom - 16/03/2024 04:21 PM

Eleganckie fotki i bardzo dobre oraz ciekawe ujęcia Smile


RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Hamdam - 17/03/2024 06:57 PM

Witam wszystkich truckerów!

Wpadła mała aktualizacja prezentacji na pierwszej stronie.

Post został wzbogacony o fanowską prezentację firmy wykonaną przez jednego z naszych kierowców.

Dziękuję Patryk!

Zapraszamy do oglądania! Big Grin





Miłego wieczoru i do zobaczenia! Truck



RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - dawcio909 - 17/03/2024 08:09 PM

Jak zawsze z klasą0clapping


RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Ziom - 17/03/2024 08:09 PM

Bardzo fajny filmik zrobiony Ok


RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - TheBart95 - 18/03/2024 09:01 AM

Bardzo ładna prezentacja piękne zestawy czekam na więcej.


RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Narrar_ - 19/03/2024 10:34 PM

Heja wszystkim!

Jako świeżak, w moje ręce wpadł DAF, z przyjemny silnikiem 510 koni. Cały zestaw głównie służy do transportu spożywki, oraz epizodycznie innych ładunków.

Pierwsze kółko od dyspozytora to bardzo przyjemna robótka, transporty Szwecja-Holandia, troszkę było monotonii, głównie przez przejazd w Danii oraz Niemczech, lecz na końcu okazało się, że muszę zawitać do naszych południowo-zachodnich sąsiadów, dlatego znalazłem się w Czeskiej republice! Po rozładunku, szybko zawinąłem się na bazę, i wykorzystałem obowiązkowy odpoczynek. Cool

#1 Pierwszy wyjazd z bazy, panowie na bramach bardzo mili, życzyli powodzonka.
Image

#2 Niestety Szwecja nie rozpieściła mnie na pierwszy rzut, brytyjska pogoda. Sad
Image

#3 Pierwszy przejazd na Prom z Danii, do Niemiec.
Image

#4 Witaj Holandio! Zmierzamy do Amsterdamu Cool #420
Image

#5 Żegnamy na chwile Niemcy, kierunek daleka północ!
Image

#6 Umeå już za parę kilometrów, ładna okolica!
Image

#7 Klimat Skandynawii, to piękna sprawa Big Grin
Image

#8 Niestety przez spontaniczną zmianę planów, nie zdążyłem zrobić żadnych fotek z Czech, może następnym razem Wink Tutaj macie powrót do Słupska!
Image

Pozdrawiam wszystkich, i liczę, że podobało się Shy