eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: HEDEN Co. | International Transport & Spedition (/thread-54745.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Daras94 - 09/04/2024 08:17 PM

Pięknę Ujęcia Smile


RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Ziom - 09/04/2024 08:52 PM

Bardzo ładne te ujęcia wyszły Wink


RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Bozo - 09/04/2024 11:06 PM

Wątek został oczyszczony. Na przyszłość zachowywać się "odpowiednio" oraz pisać poprawnie ortograficznie, gdyż oczy mnie bolą od patrzenia.


RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Bartman - 10/04/2024 03:14 PM

(09/04/2024 11:06 PM)Bozo napisał(a):  Wątek został oczyszczony. Na przyszłość zachowywać się "odpowiednio" oraz pisać poprawnie ortograficznie, gdyż oczy mnie bolą od patrzenia.

Dzięki serdeczne. Szkoda, że w społeczeństwie ets2, dalej mamy do czynienia z grupą hejtu, nienawiści i zazdrości. Pozdrawiam moderacje.



RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - hubert12299 - 10/04/2024 05:54 PM

Prawda w oczy kole


RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Bozo - 10/04/2024 07:00 PM

Ostatnie ostrzeżenie Panowie. Brudy sobie rozwiążcie prywatnie. Tutaj na Forum nie musicie się lubić, ale trzeba się szanować. Jeszcze jedna kłótnia i wątek zostanie zamknięty oraz posypią się warn-y. Także proponuję wrzucić na luz, wyjść na spacer, etc.

P.s. Szanowny Forumowiczu "PrimeGS"... Ortografię poprawić, ponieważ jestem uczulony na niestosowanie polskich znaków.

Obym nie musiał więcej interweniować Tutaj. No.


RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Bartman - 10/04/2024 07:05 PM

(10/04/2024 07:00 PM)Bozo napisał(a):  Ostatnie ostrzeżenie Panowie. Brudy sobie rozwiążcie prywatnie. Tutaj na Forum nie musicie się lubić, ale trzeba się szanować. Jeszcze jedna kłótnia i wątek zostanie zamknięty oraz posypią się warn-y. Także proponuję wrzucić na luz, wyjść na spacer, etc.

P.s. Szanowny Forumowiczu "PrimeGS"... Ortografię poprawić, ponieważ jestem uczulony na niestosowanie polskich znaków.

Obym nie musiał więcej interweniować Tutaj. No.

Dzięki wielkie. Pozdrawiam. Co niektórzy nie znają miejsca w szyku.


RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - dawcio909 - 10/04/2024 09:19 PM

Niezła fotorelacja ! Truck


RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Bartman - 11/04/2024 03:11 PM

Siemanko Wirtualni.
Na początek chciałbym zaznaczyć, że dużo się dzieje na forum HEDEN Co. Niestety na niektóre rzeczy nie mamy wpływu (trudno), my dalej robimy swoje i ciśniemy z dostawami. Kolejna z rozpisek, tym razem wywiało mnie do Luksemburgu, z skrzyniami biegów, 14t. Wyruszyłem o 6 rano z bazy, po drodze napotkałem nieprzyjemną, a wręcz niebezpieczną sytuację na drodze, która to miała miejsce tuż przy Bydgoszczy droga no.25. Pociąg osobowy zderzył się z Fordem Transitem, droga zablokowana z prawej strony, nie mam pojęcia czy ktoś ucierpiał czy nie ale patrząc później na fotki które widziałem w gazecie nie wyglądały zbyt optymistycznie. Po drodze koło Częstochowy doładowałem kilka palet pszenicy od rolnika które tez miały być dostarczone do Luksemburgu. Zapraszam ponownie na relacje z trasy. Do następnego. BARTMAN
STOP HEJTOWI! ! !

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: HEDEN Co. | International Transport & Spedition - Ziom - 11/04/2024 04:39 PM

Znakomite i bardzo ciekawe te różnorodne pstryki Smile jest co oglądać