eTrucks.pl • Od 17 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Map Editor – brak cieni - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 17 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-277.html)
+---- Wątek: Map Editor – brak cieni (/thread-54970.html)



Map Editor – brak cieni - Kamilziaja054 - 28/09/2024 05:25 PM

Witam mam wkurzający problem, i to dość śmieszny – Mianowicie w grze są cienie, Natomiast w map edytorze cieni nie ma, Czy to jest jakiś glitch, czy jakiś błąd?

Bardzo bym prosił o pomoc, Chciałbym zbudować większą mapę w skali 1:1 na zasobach promods, i bym zaczął od Zawiercia

Z góry dziękuję.


RE: Map Editor – brak cieni - JackTruck - 28/09/2024 10:51 PM

Jak wyeksportujesz to co zrobisz do gry to będziesz miał cienie.


RE: Map Editor – brak cieni - manfredo - 30/09/2024 11:47 AM

(28/09/2024 05:25 PM)Kamilziaja054 napisał(a):  Witam mam wkurzający problem, i to dość śmieszny – Mianowicie w grze są cienie, Natomiast w map edytorze cieni nie ma, Czy to jest jakiś glitch, czy jakiś błąd?

Bardzo bym prosił o pomoc, Chciałbym zbudować większą mapę w skali 1:1 na zasobach promods, i bym zaczął od Zawiercia

Z góry dziękuję.

A jakie masz ustawienia w ME? Musisz odpalić grę z poziomu ME i zmienić sobie ustawienia


RE: Map Editor – brak cieni - Kamilziaja054 - 02/10/2024 02:29 PM

Skapnąłem się, że niektóre modele nie miały cieni, i się zdziwiłem ale na przyszłość warto zauważyć, że niektóre modele z scs-u nie mają cieni, ale nowe modele – to jest jakiegoś dodatku mają cienie, temat można już zamknąć.