eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Zmiany w Ekipie forum [UPLINKER] - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Ogłoszenia (/forum-74.html)
+--- Wątek: Zmiany w Ekipie forum [UPLINKER] (/thread-8806.html)



Zmiany w Ekipie forum [UPLINKER] - Michal_Z_gno - 06/01/2013 09:56 PM

Z dniem dzisiejszym zostałem nowym administratorem forum etrucks.pl i przedstawiam zmiany jakie powstaną w grupie UPLINKER

Jak wiadomo na naszym forum mamy mało sprawną grupę uplinkerów którzy nie wywiązują się z zadań jakie są im powierzone. Grupa ta jest bardzo ważna ponieważ bez modyfikacji do gier to forum nie miałoby prawa bytu.
Zmiany będą polegały na utworzeniu małej grupy osób (max 4 do 5 osób) które będą w stanie dostarczać na nasze forum najnowsze dostępne modyfikacje (a jest ich sporo).
Co oczekujemy od kandydata na Uplinkera Pytajnik

Uplinker powinien umieć posługiwać się w sposób sprawny wyszukiwarką internetową google (poziom średnio zaawansowaany). Każdy członek tej grupy musi w sposób wyraźnie zauważalny dodawać nowe mody oraz odświeżać linki istniejących już modyfikacji. Członek tej grupy dobrze jakby posiadał konto premium (nie wymagane ale mile widziane) na którymś z hostingów plików (np. rapidshare, mediafire itp.). Kandydat chcący pełnić tą funkcję musi posiadać minimum 3 miesięczny staż na tym forum oraz liczbę postów przekraczającą 30.
Zgłoszenia na Uplinkera przyjmowane są w formie prywatnej wiadomości skierowanej bezpośrednio do mnie.

Ps. Ze starej grupy Uplinkerów zostają:
..::Czesiek::.. - sprawdza się w tej roli
pitreekk - warunkowo na okres próbny
Z grupy odchodzi:
ReeBoK - użytkownik nie logował się na forum od 12.08.2012

Uplinkerzy mają być zgranie działającą ekipą która w WIDOCZNY sposób odświeży zawartość forum.



RE: Zmiany w Ekipie forum [UPLINKER] - Michal_Z_gno - 22/02/2013 01:26 AM

Zapraszam do zgaszania swoich kandydatur na stanowisko Image

Ps. Potrzebujemy dwóch osób.


RE: Zmiany w Ekipie forum [UPLINKER] - Michal_Z_gno - 10/05/2013 06:42 PM

Na forum nadal poszukujemy dwóch UpLinkerów !!
Wszyscy zainteresowani mogą się zgłaszać do mnie na PW !!