eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Sport - Piłka nożna. :) - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Sport (/forum-426.html)
+---- Wątek: Sport - Piłka nożna. :) (/thread-9740.html)

Strony: 1 2 3


Sport - Piłka nożna. :) - pitreekk - 21/01/2013 11:14 PM

Rozmowy, dyskusje, w świecie piłki nożnej. Smile


RE: Sport - Piłka nożna. :) - Michal_Z_gno - 23/01/2013 06:02 PM

A co tu taka cisza w tym temaciePytajnik
Czy nikt na tym forum się nie interesuje piłką nożnąPytajnik

Ja nie jestem jakimś wielkim fanem piłki nożnej ale jakiś dobry meczyk naszej reprezentacji i w fajnym towarzystwie chętnie zawsze obejrzę. Osobiście byłem na niewielu meczach a ostatnio to kilka lat temu na meczu drużyny z mojego miasta Mieszko Gniezno.
Tak więc piłka nie jest moją mocną stroną ponieważ zdecydowanie wolę żużel (może to dla tego, że do stadionu mam "rzut beretem" a i lokalna drużyna odnosi sukcesy w tej dyscyplinie).

Ps. Piszcie jaka jest wasza ulubiona drużyna, piłkarz itp.


RE: Sport - Piłka nożna. :) - pitreekk - 01/03/2013 07:47 PM

Moja ulubiona drużyna, której strasznie kibicuje to Górnik Zabrze, z zagranicy to lubię : AC Milan i Malaga. Smile
Ulubiony zawodnik to : Neymar, a mój w pewnym stopniu idol to Puyol. Wink


RE: Sport - Piłka nożna. :) - pitreekk - 23/04/2013 02:42 PM

Mario Goetze w Bayernie Monachium!
Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Jakie macie zdanie o tym transferze?

Moje zdanie, to wolałbym, że jakby miał już gdzieś przechodzić to do ligi Angielskiej ( tam mi on jakoś pasuje), ale i tak zobaczymy jak będzie grał w Bayernie, życzę mu wszystkiego najlepszego, niech się rozwija i staje się coraz lepszy! Smile


RE: Sport - Piłka nożna. :) - Piter - 24/04/2013 11:02 PM

Michał,dobry meczyk naszej reprezentacji?? No to mnie zadziwiłeś,dawno to było,z Portugalią wieki temu 2:1 Big Grin


RE: Sport - Piłka nożna. :) - bartul - 25/04/2013 10:27 AM

my mamy reprezentację?? ja o czymś nie wiem??Tongue


RE: Sport - Piłka nożna. :) - Michal_Z_gno - 25/04/2013 11:13 AM

Reprezentację mamy i to z potencjałem ale niestety wychodzi jak wychodzi czyli gra około 3 na 11 zawodników.

Ps. Wiadomo, że na sukcesy takie jak w latach 70 i 80 nie mamy na razie co liczyć Tongue
Aby nie było też tak pesymistycznie macie filmik z meczu Polska - Anglia z 1974 (wynik 2:0)





RE: Sport - Piłka nożna. :) - pitreekk - 01/05/2013 01:57 PM

No i mamy pierwszego Finaliste Borussie Dormund! Smile

Przekonamy się kto dzisiaj będzie drugim finalistą, czy Barca odrobi straty? Będzie ciężko, ale na pewno będą walczyć.!


RE: Sport - Piłka nożna. :) - matigts - 01/05/2013 09:20 PM

Kiedyś Polska grała jak trzeba teraz większość zawodników reprezentacji Polski biega jak mały dzieciak po parkuImageTongueImage.


RE: Sport - Piłka nożna. :) - Michal_Z_gno - 02/05/2013 09:32 PM

matigts Polska piłka to jest osobny i dość kręty temat. Co do zawodników to moim zdaniem powinni im mniej płacić a przy tym więcej wymagać.

pitreekk Zapowiada się ciekawy mecz finałowy (Bayernu z Borussią) Tongue