eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Sport - Piłka nożna. :) - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Sport (/forum-426.html)
+---- Wątek: Sport - Piłka nożna. :) (/thread-9740.html)

Strony: 1 2 3


RE: Sport - Piłka nożna. :) - bartul - 03/05/2013 11:10 AM

Tak tak już widzę wpisy w encyklopediach za jakieś 30 lat..."po raz pierwszy i jedyny w 2013 roku w finale Ligi Mistrzów zagrało aż trzech Polaków" Smile


RE: Sport - Piłka nożna. :) - pitreekk - 11/05/2013 03:36 PM

Mam dla Was jak dla mnie piękne wspomnienia, i myślę że Euro prawie każdy oglądał, nawet ten co się nie interesuje piłką. Tongue






RE: Sport - Piłka nożna. :) - bartul - 20/11/2013 07:01 PM

A tak by nie było smutno...może coś z tego wyjdzieTongue

Image


RE: Sport - Piłka nożna. :) - Marcin D - 20/11/2013 07:09 PM

ahahhaha padłem Big Grin


RE: Sport - Piłka nożna. :) - pitreekk - 20/11/2013 07:36 PM

To ja też wrzucę pare memów :

Image

Image - Spotkanie zakończyło się 0:0.

Image


RE: Sport - Piłka nożna. :) - Osesek - 20/11/2013 08:06 PM

Zdjęcie Bartula, z profilu Trucking Girl na fb Tongue


RE: Sport - Piłka nożna. :) - pitreekk - 11/06/2014 06:59 PM

Panowie i Panie to już jutro zaczynają się Mistrzostwa Świata 2014 w BrazyliiWykrzyknik

Pierwszy mecz jak już wspomniałem jutro o godzinie 22;00, a w TVP1 już od 21;15. Zmierzą się gospodarze, czyli Brazylia z Chorwacją. Smile Smile Smile

Ja chciałbym zobaczyć piękny futbol, z pięknymi bramkami, i emocjonującymi meczami. Fajnie by było gdyby się to spełniło. Myślę że każdy kibic tego sobie życzy. Tongue


RE: Sport - Piłka nożna. :) - Śliwka - 11/06/2014 07:06 PM

Też tego oczekiję Big Grin i mam nadzieję że nie będzie żadnych utrudnień Big Grin


RE: Sport - Piłka nożna. :) - pitreekk - 10/10/2014 08:30 PM

Jutro mamy wielkie starcie. Polska zagrana na Narodowym z Niemcami. Mecz rozpocznie się o godzinie 20;45. Osobiście wierzę że damy radę. Trzeba wierzyć. Smile

Spodobał mi się taki filmik, z którym chciałbym się z Wami podzielić. Tongue






RE: Sport - Piłka nożna. :) - Ania - 10/10/2014 09:17 PM

Filmik ciekawy- ma przesłanie.
Jutro-ależ oczywiście że będę oglądać - nie ma innej opcji. Mimo iż nie wierzę w to że Nasi wygrają,to i tak będę im kibicować.
Z tym oglądanie meczów u Mnie jest tak że kiedy drużyna której kibicuje wygrywa to i Ja się cieszę,kiedy oni płaczą to i Ja płaczę. Strasznie się emocjonuję i współczuję mojemu "chłopowi" że musi wysłuchiwać tych moich komentarzy na temat gry samych piłkarzy jak i meczu.
P.S: straaaszzzzznie nie lubię takich gwiazdeczek jak to niektóre są u Nas.Przydałoby im się więcej pokory i szacunek do "tego"co noszą na piersi....