Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 21 głosów - 4.38 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
... z drogi śledzie ...
Autor Wiadomość
greku792901
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #131
RE: ... z drogi śledzie ...
Skakanka piękna Smile
01/09/2014 09:19 AM
Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Ania
Ania Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: zachodniopomorskie
Liczba postów: 4,675
Dołączył: 03/05/2013
Reputacja: 177
Podziękował: 2782
Podziękowano mu 5207 raz(y)
Post: #132
RE: ... z drogi śledzie ...




Taka dziś spokojna nutka na kolejną relację z Moich ostatnich wojaży.
Podsumowując na samym początku, z wszystkich frachtów uzbierało się dokładnie 4 411 km.
Weekend spędziłam w Szczecinie, w hotelu. Źle nie było i w miarę normalne warunki imitujące te domowe. Ale weekend nietradycyjny gdyż zaczął Mi się w czwartek,a zakończył w sobotę rano ...
Pogoda dopisywała więc spokojnie można było posiedzieć sobie na zewnątrz i podziwiać widoki Wink
Image

W piątek godz.17:20 przyszedł e-meil od p.Rafała dyspozytora:
"Ania jutro jedziesz do Bern. Załadunek w firmie masz o 6..."+ oczywiście wszystkie dane potrzebne do załadunku i rozładunku,papiery przesłane fax-em.
Zdążyłam sobie jeszcze posprzątać w kabinie,zrobić zakupy w pobliskim sklepie i 21 grzecznie spałam,żeby o 5 wstać - doprowadzić się do stanu używalności Wink i podjechać na firmę.Załadunek trwał prawie 2 godziny i wreszcie ruszyłam.
Bye Bye Szczecin ...
Image

Przyszedł czas na wykręcenie 9-tki ...
Image

Wypadło tak że o 2:40 nad ranem wstałam. Jej o takiej porze to się dobrze śpi a nie tam.Nic nie poradzim,trzeba jechać ...
Image

Dotarłam do Bern w niedzielę o 4 nad ranem.Wiedziałam że z rozładunku nici - wolne,każdy chce mieć czas odpoczynku.Długo się nie namyślałam,auto na parking,i odespałam to co od 2 jechałam...
Image

W poniedziałek o 7 podjechałam na firmę.Półtorej godziny rozładunku,potem telefon do dyspozytora - i do wtorku wolne.
Image

A we wtorek od 5 rano już Maniek na kołach Wink W tej samej firmie co rozładunek miałam załadunek,tym razem szybciutko - 40 minut i 6 palet załadowanych na naczepie.Jedziemy do Manchester.
Image

Miło zobaczyć w świecie "swoją"naczepę
Image

W środę na 17-stą byłam już na miejscu-niestety rozładunek dopiero w czwartek rano,więc tyle szczęścia w nieszczęściu że pozwolili Mi stać na zakładzie.Zaparkowałam- przytuliłam się Manem do budynku firmy i tak do czw.sobie odpoczywałam.
Image

Wracam na stały ląd ... - kierunek docelowy Milano Wink
Image

Nie dało rady inaczej wycyrklować coby w ciągu dnia jechać i znów nocna jazda...
Image

... Kółko zrobione - witaj Szczecin !! Wink ...
Image
01/09/2014 09:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: pitreekk , dominik_SKIPPER , Michal_Z_gno , Jakubek
Piter
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #133
RE: ... z drogi śledzie ...
Pięknie Anula Smile
01/09/2014 09:42 AM
Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Ania
bumbumek Offline
stary gracz z czasów ZX-Spectrum
****
Trucker

Skąd: Poznań
Liczba postów: 1,414
Dołączył: 26/05/2014
Reputacja: 84
Podziękował: 2544
Podziękowano mu 2513 raz(y)
Post: #134
RE: ... z drogi śledzie ...
Aniele, nie przestajesz imponować swymi fotorelacjami...Tylko uczyć się od Ciebie doboru ujęć i lokacji...Dodatkowo wyczerpujący opis - oto przepis na sukces! Skala 10/10 to istnie za mało!
01/09/2014 09:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Ania
Bajos Offline
Stary wyjadacz
****
Trucker

Skąd: Wałbrzych
Liczba postów: 681
Dołączył: 29/06/2014
Reputacja: 32
Podziękował: 572
Podziękowano mu 1265 raz(y)
Post: #135
RE: ... z drogi śledzie ...
Wszystkie fotki są fantastyczne 10/1010/10 I jeszcze ta melodia Big Grin

Image

"Trzeba umieć żyć żeby umrzeć trzeba umieć umrzeć by żyć"
01/09/2014 09:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Ania
bartul
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #136
RE: ... z drogi śledzie ...
Doby opis...dobre fotki...dobry dzieńSmile ;P
01/09/2014 10:10 AM
Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Ania , dominik_SKIPPER
pitreekk Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 1,611
Dołączył: 01/10/2011
Reputacja: 53
Podziękował: 1266
Podziękowano mu 1382 raz(y)
Post: #137
RE: ... z drogi śledzie ...
Foty są świetne. Wink
01/09/2014 10:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Ania , dominik_SKIPPER
boxer86 Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Przyłęg
Liczba postów: 18
Dołączył: 08/06/2014
Reputacja: 0
Podziękował: 33
Podziękowano mu 44 raz(y)
Post: #138
RE: ... z drogi śledzie ...
Zdjęcia jak i opisy świetne a zdjęcie nr 6 jak dla mnie najlepsze Smile
01/09/2014 01:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: dominik_SKIPPER , Ania
Ania Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: zachodniopomorskie
Liczba postów: 4,675
Dołączył: 03/05/2013
Reputacja: 177
Podziękował: 2782
Podziękowano mu 5207 raz(y)
Post: #139
RE: ... z drogi śledzie ...
I znów kolejne kilometry za Mną ... Tym razem objechałam Pl - Węgry - Szwajcaria - Anglia - Pl Wink W sumie uzbierało się 3751 km. Ogółem podsumowując w firmie MagTrans na Maniutku mam przejechane 23 089 km. Za 7 tysięcy km.obowiązkowy firmowy przegląd,co bym się potem nie zastanawiała czy gdzieś mi koło nie odleci Tongue


Image

A więc tydzień pracy zaczęłam w poniedziałek o 23. Łódź, firma FedEx - papier biurowy brałam-21 t.
Załadowana jeszcze stanęłam obok zakładu,sprawdzałam czy mam wszystkie papiery,czy firana dobrze zapięta, przy okazji toaleta,kawka na drogę....

Image
Image

... i można ruszać ....

Image

Mgliste noce,ładnie wyglądają ale do jazdy średnio się nadają Tongue

Image
Image

Na miejsce,do Budapesztu dotarłam we wtorek o 7 rano.Byłam 3-cia w kolejce,czekałam prawie 4 godziny ale za to zjadłam śniadanie i przy okazji meilowo porozumiałam się z p.Rafałem( spedytor) co do kolejnego frachtu - tj. lecimy do Zurichu.


Po rozładunku w Budapeszcie udałam się do hotelu,odespałam nocną jazdę,środę przebalowałam na mieście Tongue a w czwartek o 4 nad ranem wyruszyłam do wcześniej wspomnianego Zurichu.

Image

Ładne widoki są na tej trasie nie ma co ... a ten co tym balonem tak sobie dryfuje w powietrzu - co on ma powiedzieć na widoki Tongue

Image


Do Zurichu dotarłam o 2 w nocy.Szybki rozładunek,bo już czekali na Mnie z kolejnym towarem,nawet nie zdążyłam się dobrze rozejrzeć a już trzeba odpalać Man-a i jazda-tym razem Zurich-Dover-i wieziemy zabawki Tongue
Ja tu ledwo przejechałam ze 150 km a tu roboty i czerwone - ale co tam, można było sięgnąć do lodóweczki po coś chłodnego do picia na orzeźwienie


Image

Jadę Ja sobie spokojnie,ziewam jak diabli,muzyczka gra ...

Image

... aż tu nagle moim oczom ukazał się taki oto widok ...


Image

Nawet przez cb nie zdążyłam uprzedzić kierowcy za Mną co by się schował,bo Pan z osobóweczki pruł że tylko szum było słychać. O i tak się to dla Niego skończyło ....

Image

Czas mojej jazdy dobiegał końca,więc całe szczęście że niedaleko był parking - stanęłam,nawet nie wychodziłam z kabiny,zasłonki zasunięte i poszłam spać. Obudziłam się późnym popołudniem i wyruszyłam dalej. Nic już się nie działo i przy pięknej pogodzie dotarliśmy na prom w Calais Wink


Image

________________________________________________________________________________​________________________________________________________
c.d.n Wink
05/09/2014 12:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: zachodniopomorskie
Liczba postów: 4,675
Dołączył: 03/05/2013
Reputacja: 177
Podziękował: 2782
Podziękowano mu 5207 raz(y)
Post: #140
RE: ... z drogi śledzie ...
c.d ... Wink

Po wpłynięciu na wyspy ponuro i deszczowo,jak dobrze że do rozładunku niecałe 20 km. Smile


Image

... ostatni raz w lewo i rozładunek ....

Image
Dover- dotarłam o 3 nad ranem.Tak się gramolili z rozładunkiem,że już usypiałam na fotelu dosłownie.Prawie do 7 to wszystko trwało aż wreszcie oddaliłam się na parking-odświeżyłam się i skontaktowałam ze spedytorem - są dobre wieści - wracamy do Pl do Katowic i wolne Wink

Image

Piątek 23.15 wyruszam do kraju ....

Ech,Ja nie wiem czy Ja już zmęczona go nie zauważyłam,czy to Jego wina była... Najważniejsze że nikomu nic się nie stało, no może poza zastawą stołową na naczepie Tongue

Image

Mojego Maniusia odbicie Heart Tongue

Image

Wiadomo : Liege - lotnisko, focia musi być Big Grin

Image

HaHa ! Wreszcie i Ja się doczekam spotkania z Bumusiem Tongue Słuchy Mnie doszły że w tym czasie właśnie gdzieś koło Frankfurtu Mareczek baluje,więc lekko zawinęłam z trasy Tongue ale o tym cichosza ! Big Grin

Image

Na parkingu sobie grzecznie stanęłam,a i tak już 11-stke trzeba wykręcić ... oczekuję na Bumcia Tongue


Image

Pogadaliśmy o starych polakach, było pi - nie,nie piwo Wink ale picie - konkretnie herbatka,kawka ,ciacho Wink Więcej szczegółów nie zdradzę-dlaczego,a no dlatego że nie ma co zdradzać.Mnie gonił czas, a Bumuś gdzieś tam poleciał do jakiejś blondyny Tongue Zrobiłam małe zakupy na stacji,siebie ogarnęłam i zrobiłam sesyjkę Mania Wink

Image

Image

Jak miło Wink


Image

... rzut beretem i będziemy na miejscu.Dzwoniłam do firmy - wszystko ugadane,nic tylko wjeżdżać,poodpinać firanę i już rozładunek Wink i to lubię !

Image

Czas na weekend,czas na odpoczynek i ładowanie akumulatorów Wink
Bajo ! :*
Lonely Angel
05/09/2014 12:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Rene-GAD , Michal_Z_gno , .:ScaniaR:. , Jakubek
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa