Logowanie Zarejestruj


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech DFGT - Krzywa kalibracja
Autor Wiadomość
Canspray
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #1
Logitech DFGT - Krzywa kalibracja
Witam. W niedzielę kupiłem DFGT, i dzisiaj już są z nią problemy. Grałem w ETS'a dzisiaj i w pewnym momencie po prostu kierownica w grze przestała się pokrywać z moją, i zauważyłem że ciężarówka jedzie prosto jak kierownica jest skręcona lekko w prawo, około 25 stopni. No nic, czytałem na różnych forach żeby na nowo zainstalować, inne gniazda usb, do innego zasilacza podłączyć i co ? I nic. Gdy podepnę USB od samego początku użytkowania logo mruga, i podczas kalibracji się na chwilę zatrzymuje, i rusza dalej z tym że wszystko było ok, a dzisiaj wyjściowe położenie na 25 stopni w prawo. Próbowałem w profilerze, jak włączę profiler z ustawioną kierownicą prosto jest ok, jednak jak minimalnie ruszę to kierownica ustawiona na Środku na profilerze jest odbita w lewo. Na nowo instalowałem, robiłem wszystko nic nie pomaga. Jakieś rady ? Myślę, żeby ją jutro zawieźć do saturna bo nic nie pomaga, i wydaje mi się że to po prostu jakaś wada. Kolejne, to przy force feedback w lekkim położeniu w prawo dziwnie piszczy, jakby się zębatka z zębatką nie pokrywała i szło po gołym plastiku, jak zarzynana świnia xd Co bym nie zrobił, kierownica wyjściowo jest 25 stopni w prawo. Liczę na waszą szybką pomoc.

@edit:
Kierownica wymieniona na nową, wada fabryczna. W saturnie podłączyli pod laptopa i mieli to samo. Temat do zamknięcia.
20/11/2014 09:18 PM
CzesieK_BS
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #2
RE: Logitech DFGT - Krzywa kalibracja
Więc zamykam.
29/11/2014 12:00 PM
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  DFGT, G27, G29 Ealfdus 7 2,464 21/05/2020 08:39 PM
Ostatni post: K00paj
  Logitech DFGT - problem deadmanPL 0 1,412 28/12/2014 01:12 PM
Ostatni post: deadmanPL

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa