Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 22 głosów - 4.41 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poland Rebuilding [Worklog]
Autor Wiadomość
RadolSzczecin Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 944
Dołączył: 07/12/2014
Reputacja: 74
Podziękował: 1
Podziękowano mu 2596 raz(y)
Post: #111
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
Wspominałem wcześniej iż nawiązałem kontakt i przy dostosowaniu prefabów możemy liczyć na pomoc od FLD
(przypomnę, iż jest to twórca w większości dodatkowych prefabów które możemy podziwiać na różnych mapach)

Pomijając już fakt że mapa jest wciąż w rozbudowie, w międzyczasie dodatkowo doszedł nam problem zmian w ruchu AI na prefabach, jaki zastosował SCS począwszy od patcha 1.15.
Efektem ubocznym tego, było znikanie samochodów AI na prefabach dedykowanych i używanych (lub przygotowanych do użycia) tylko na naszej mapie.
(większe stacje paliw a'la truck-stop, przejazdy kolejowe dwu i jednotorowe, bez zapor, roboty drogowe i róznego rodzaju inne prefaby gdzie mamy ruch AI)

W tej chwili jestem po wstępnych testach już po dostosowaniu i podmianie tych prefabów i choć nie wszystko jeszcze działa na 100% to efekty są obiecujące bo jednak większosć działa
a nad resztą prace trwają.

Mamy sporo roboty bo czym więcej jest zrobione, tym więcej potrzeba testowania i poprawiania.
Prace z rozbudową nie zostały całkowicie zakończone, a więc nie przeszliśmy jeszcze do całkowitej fazy testów, choć w międzyczasie ja i tak już staram się testować tam gdzie można choćby same wskazania GPS-a.
Poprawiać też jednak nie wszędzie jeszcze można, gdyż w tym samym czasie na tych terenach mapmakerzy pracują.

Kolejny etap to sprawdzenie ekonomii (firmy w poszczególnych miastac, ich ładunki, połączenia)
Mam sporą listę rzeczy do wykonania z chwilą scalenia już tego co zostanie zrobione, przesłane przez mapmakerów i po przygotowaniu już całej mapy - kolejna rzecz która zajmie trochę czasu.

Miesiąc to jest minimum czasu i na prawdę to jest bardzo optymistyczny wariant.
Nie każdy rejon Polski jest w takim samym stopniu zaawansowany w budowie, jednak nie mam zamiaru tutaj nikogo gonić z czasem bo to ma być przyjemność a nie katorga - choć z pewnością i tak mapmakerzy wyprawiają cuda.

Mapa po prostu ukaże się wtedy, kiedy przejdzie wszystkie etapy - a my nie budujemy jednego miasteczka gdzie wszystko można zrobić w przeciągu 1-2 dni.

Dla uspokojenia moge poinformować że ja wszelkie testy i działanie mapy przeprowadzam na różnych, ostatnich wersjach gry w tym na najnowszej wersji 1.15....wraz z promods 1.83 - więc mapa ma się dobrze, działa jak dotychczas.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20/01/2015 11:18 AM przez RadolSzczecin.)
20/01/2015 11:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: MirM , Kukasz , Adam.J , skaecik , VresT , Michal_Z_gno , tompiorko , Rene-GAD , Aras. , .:KoxTrucker:.
Adam.J Offline
Map Maker na Emeryturze.
****
Trucker

Skąd: Rzeszów
Liczba postów: 1,053
Dołączył: 05/12/2014
Reputacja: 82
Podziękował: 2636
Podziękowano mu 1171 raz(y)
Post: #112
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
Dzięki za obszerną i konkretną informację no i jak to mówią pomału a do celu. Powodzenia Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
20/01/2015 11:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aras. Offline
Hetman Wielki Koronny !
*****
Pomocnik

Skąd: Zamojszczyzna !
Liczba postów: 2,914
Dołączył: 14/12/2014
Reputacja: 367
Podziękował: 354
Podziękowano mu 3088 raz(y)
Post: #113
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
Powodzenia - Róbcie spokojnie, a do tych co się pytają to niech nie zalewają setkami pytań Smile

20/01/2015 12:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rabtuś
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #114
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
Dzięki Radol za wyczerpujące infoSmile
20/01/2015 01:36 PM
Odpowiedz cytując ten post
krysio992
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #115
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
Mam takie pytanko czy w zeszłych wersjach PR były Kielce przelotowoPytajnik Nigdy nie grałem na tej mapie więc nie wiem.
24/01/2015 01:39 PM
Odpowiedz cytując ten post
RadolSzczecin Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 944
Dołączył: 07/12/2014
Reputacja: 74
Podziękował: 1
Podziękowano mu 2596 raz(y)
Post: #116
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
Nie. Kielc nie było.

EDIT:
Mapa PR ukaże siejak skońcczymy pewny etap zaczętych prac.
Nie wiem jaki aktualny patch wtedy będzie - w kazdym razie mapa "chodzi" pod 1.16.0.3 i pod tym patchem jest przez ze mnie 'scalana', testowana i wszystko uaktualniane pod ten patch - aczkowliek wciąż mamy 'rebuilding' na mapie.

Ogólnie pilnuje tego aby mapa działała tak na pachtu beta jak i tym aktualnym.
Wszelkie zmiany czy to wplikach ,czy gdziekowleik, są przez ze mnie monitorowane na bieżąco i wprowadzam odpowiednie korekty.

Na pewno bedę musiał dostosować salony na całym terytorium Polski - ale to jak juz SCS przestanie z nimi kombiinować i jak zakończymy 'rozbudowe'

Prace trwają ...i jeszcze trochę nam zejdzie.
Ogólnie mapmakerzy mają sporo roboty, ale robią co mogą.
Ja takze mam długą liste tego co musze zrobić z mapą juz po wstępnym zakończeniu budowy na mapie, aby całosć funkcjonowała bez zarzutu i abyśmy mogli zacząć tylko testy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24/01/2015 01:55 PM przez RadolSzczecin.)
24/01/2015 01:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: GrakuPL , MirM , LukaszTrakeR , Rodzyn , tompiorko , Aras. , .:KoxTrucker:.
LukaszTrakeR Offline
Vip
***
ViP

Skąd: Pszów Śląsk
Liczba postów: 216
Dołączył: 14/07/2013
Reputacja: 15
Podziękował: 468
Podziękowano mu 559 raz(y)
Post: #117
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
Dziękuje Radol Smile czekam z niecierpliwością i nie poganiam bo wiem ile to pracy sam tworze domki i bazy i wiem ile mi przy jednym domku schodzi czasu a potem testy i drobne poprawki

Image]

Daf XF 105 510 + Kogel Cargo
Audi RS4 2015
Mercedes E6.3 AMG 2012

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
24/01/2015 03:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aras. Offline
Hetman Wielki Koronny !
*****
Pomocnik

Skąd: Zamojszczyzna !
Liczba postów: 2,914
Dołączył: 14/12/2014
Reputacja: 367
Podziękował: 354
Podziękowano mu 3088 raz(y)
Post: #118
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
Radol - Zarzucam pytania
1) Czy będą nowe miasta na mapie dostosowanej pod najnowszą wersję, jeśli tak to jakie będą ?
2) Czy nowa mapa będzie wymagała zainstalowania mapy ProMods wersji 1.9 ?

mateusz206 - Nie zadawaj setki pytań kiedy wyjdzie mapka, oni muszą coś poprawić, coś nanieść, coś dostosować żeby nam się dobrze grało, to nie jest tak hop siup i mapa jest zrobiona, taka robota nie ma sensu i jest to zrobiona na odwalenie

Oni nie po to robią tę mapkę żeby inni gracze cieszyli się z tej modyfikacji żebyście zobaczyli jaki oni trud włożyli aby to powstało, róbcie spokojnie, nie przejmujcie się co piszą nie ważne czy zadają pytania czy nie

Tyle w temacie mam do powiedzenia, Pozdrawiam Smile

27/01/2015 12:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
GrakuPL Offline
World Designer
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 315
Dołączył: 11/07/2012
Reputacja: 21
Podziękował: 526
Podziękowano mu 899 raz(y)
Post: #119
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
(27/01/2015 12:20 PM)TruckerArus napisał(a):  1) Czy będą nowe miasta na mapie dostosowanej pod najnowszą wersję, jeśli tak to jakie będą ?
2) Czy nowa mapa będzie wymagała zainstalowania mapy ProMods wersji 1.9 ?

1) Będą.
2)Tak, zawsze idziemy w parze z najnowszą wersją ProModsa. Smile

Radol popraw mnie jeśli nie :E

27/01/2015 01:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Rene-GAD
Rene-GAD Offline
Forumowy GAD
****
Trucker

Skąd: Nowa Sól / Berlin
Liczba postów: 2,535
Dołączył: 09/05/2014
Reputacja: 144
Podziękował: 3201
Podziękowano mu 3447 raz(y)
Post: #120
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
(27/01/2015 01:37 PM)mateusz206 napisał(a):  kiedy będzie mapą PR jesteś będzie na 1.15,1 i na 1.16 ?

Patykiem_1

How often can U ask again about PR ??

Po czesku nie umiem to Ci po angielsku bez translatora napisałem. Tongue

1.37 ETS 2 + DLC + ten -> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. + DAF XF105 by Vad&K
1.37 ATS + DLC + ten -> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. + Kenworth K100-E / Freigthliner FLB / Petrebilt 352
Naczepy typu "gabaryt" by Jazzycat ; AI by Jazzycat

Image
27/01/2015 02:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Poland Rebuilding 2.5.8 (1.49) [Download] Michaleczeq 991 616,656 03/01/2024 07:11 PM
Ostatni post: Michaleczeq
Question Poland Rebuilding [Pomoc] Michaleczeq 278 126,775 06/04/2023 05:11 PM
Ostatni post: abuk
  Poland rebuilding pachankz2 5 2,429 14/02/2021 02:04 PM
Ostatni post: pachankz2
Bug Poland Rebuilding [Błędy] DIESIRAE 300 139,021 03/12/2020 10:26 PM
Ostatni post: Michaleczeq
  ma ktos moze mda na baze poland rebuilding 1.35 z gorydzieki FELEK1234 1 2,880 21/04/2020 12:15 PM
Ostatni post: Bytnarek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa