Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 22 głosów - 4.41 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poland Rebuilding [Worklog]
Autor Wiadomość
Nelson Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 109
Dołączył: 23/05/2015
Reputacja: -6
Podziękował: 135
Podziękowano mu 45 raz(y)
Post: #461
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
3 miesiące od dnia premiery dlc ??
Wydawało mi się że dostaniemy nowe tereny na świąteczny stół Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06/12/2016 12:09 AM przez Nelson.)
06/12/2016 12:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bumbumek Offline
stary gracz z czasów ZX-Spectrum
****
Trucker

Skąd: Poznań
Liczba postów: 1,414
Dołączył: 26/05/2014
Reputacja: 84
Podziękował: 2544
Podziękowano mu 2513 raz(y)
Post: #462
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
http://etrucks.pl/thread-33919-post-2464...#pid246473
06/12/2016 01:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bozo Online
Zimol
******
Moderator

Skąd: Będzin
Liczba postów: 3,816
Dołączył: 16/06/2015
Reputacja: 81
Podziękował: 3392
Podziękowano mu 6036 raz(y)
Post: #463
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
Małe pytanko do Ekipy. Czy jest możliwość dodania tramwaju do mapy? To by było "coś" Smile

Punk to brudas, punk to śmieć
Punk nie umarł, Punk's Not Dead
09/12/2016 10:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elot360 Offline
Użytkownik chory na głowę
Zbanowany

Skąd: Bytom
Liczba postów: 80
Dołączył: 06/07/2015
Podziękował: 52
Podziękowano mu 112 raz(y)
Post: #464
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
Ten w Szczecinie nie starczy?
09/12/2016 03:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RadolSzczecin Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 942
Dołączył: 07/12/2014
Reputacja: 74
Podziękował: 1
Podziękowano mu 2589 raz(y)
Post: #465
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
Możesz jaśniej?.. bo nijak nie mogę skumać o co Tobie chodzi.

Teraz kilka faktów:
Mamy ogromne problemy z dojściem do porozumienia z resztą ekipy ProMods bo według nas (mnie) chyba trochę za bardzo ingerują w to co obimy u siebie a dokładnie nie patrzą co sami robią i jak.

Ponadto my (polska ekipa) nie jestesmy przesadnie zaślepieni projektem i po prostu traktujemy to faktycznie jak jako-takie hobby gdzie pozwalamy sobie na pewny luz w interpretacji, budowie i robimy tak aby było i w miarę dobrze, fajnie , ciekawie dla gracza.

Promods nie do konca zrozumiał moje intencje, bo ja byłem za połączeniem projektów TYLKO i WYŁĄCZNIE dla kompatybilności i odpowiedniego połączenia sektorów granicznych.
Nigdy nie próbowałem ingerować w tereny po za Polską i kto co i jak robi - w sumie mało mnie to obchodziło. Dla mnie ważne było co i jak działa w Polsce.

To ze Promodsi nie są idealni świadczy choćby wcześniejszy "cyrk" z łataniem na szybko mapy i praktycznie w każdej wersji mapy miejsca gdzieś nas wywalało.

Ja takich miejsc w Polsce też się nie ustrzegłem - nikt nie jest nieomylny.
Nie przypominam sobie jednak byśmy mieli aż takie problemy w Polsce.

Teraz próbują aż zanadto narzucać nam co i jak powinno wyglądać , jak robić ..itd..itd..itd.

Tereny północnej Polski, które szykowaliśmy do kolejnej wersji mapy zostały cofnięte do wersji roboczej i co ciekawe postanowiono że od teraz tereny bedą dodawane po zatwierdzeniu czy coś takiego.
Z tym, że ja te tereny juz jakiś czas temu dodałem i byliśmy w trakcie wykańczania a tutaj widzę że stosują sobie nagle nowe prawa i to wstecz.
Poniekąd burzy to moje zarządzanie sektorami, bo ja nie robię czegos bezmyślnie i jeśli coś robie - to wiem co robie i po co.

Jestem gotowy wydać nowe tereny w Polsce jako osobny dodatek i niech sami gracze ocenią czy te tereny faktycznie aż tak się nie nadawały do wydania.

Mam wrażenie ze jesteśmy niepotrzebnie blokowani.

Tereny te są o wiele lepiej zrobione i zoptymalizowane niz np. Barcelona , którą postanowiono dodać pomimo że praktycznie była nieprzejezdna dla wielu ludzi.
Miasto jednak (pomimo moich sugestii o wstrzymanie i dopracowanie) zostało wydane na zasadzie "co będzie to będzie"

Reasumując za dużo jest patrzenia jeden na drugiego kto co robi i nie sprzyja to wcale ani pracy ani atmosferze itd..itd...
Nie widzą tego co sami źle robią , za to całkowicie wyolbrzymiają to co "ich boli" na naszych terenach.
Ja nie mam zamiaru poddać się żadnemu dyktatowi, dlatego ze nigdy o tym nie było mowy i chcę mieć pewna swobodę w tym co się dzieje na sektorach Polski.
Pewne rzeczy możemy a nie raz musimy robić współnie - jednak najwyraźniej zaczynają przekraczać pewne granice i do konca nie wiem czym i jak to się skończy.

Mają jakieś chyba chore ambicje czy coś, a to jest tylko gra i ma przynosić frajdę graczom.
Nie może to być też kosztem stresującej pracy mapmakerów bo to nie jest nasza praca zarobkowa.

Po za tym te swoje ambicje niech przelewają na swoich terenach....bo mam wrażenie że wcale tego nie robią, ale za to strasznie krytycznie podchodzą do tego co ktoś inny zrobi.

Jestem zdania że najlepiej to nie obronimy się słowami i pisaniem jeden na drugiego , ale zbudowane tereny po prostu obronią się same i zrobie wszystko abyście dostali to jak najszybciej w takiej czy innej formie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16/12/2016 02:46 PM przez RadolSzczecin.)
16/12/2016 02:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Makson , VresT , misiek6228 , elot360 , YogiLRA , Marek_30 , Ania , mangat , .:KoxTrucker:. , jarecki , Narzew , Hardcor123 , Nelson
Narzew Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Podkarpackie
Liczba postów: 210
Dołączył: 03/08/2015
Reputacja: 10
Podziękował: 123
Podziękowano mu 263 raz(y)
Post: #466
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
Z całym szacunkeim dla ProMods ale podejście koordynatorów tego projektu mi się zupełnie nie podoba.
Odrzucili bardzo dobre Project Balkans twierdząc że to jest crap. Za podobny crap uznali projekt Southern Region, który miejscami jest lepiej wykonany niż ProMods.. A ProMods jest dobrą mapą, rozbudowaną, aczkolwiek nie jest wolny od błędów (w tym CTD których najbardziej nienawidzę).
Moim zdaniem powinni lekko obniżyć swoje pseudo standardy jakościowe gdyż tak naprawdę to jest działanie na szkodę innym.. Jak dla mnie taki Project Balkans jest bardzo dobrze wykonany ale przez chore ambicje koordynatorów zostanie zaprzepaszczony.. I naprawdę nie wszystko musi być w 100% zgodne z rzeczywistością, byle to wyglądało ładnie i rzeczywistość przypominało.. To samo mogę powiedzieć o położeniu Bilbao na morzu zamiast w Hiszpanii. No ale cóż - najlepszym się zdarza.
Grałem dużo na mapie TSM, Orient Express i innych dużo gorzej wykonanych od ProModsa ale muszę przyznać że grało mi się całkiem przyjemnie. A akurat projekty które chciałyby dołączyć do ProModsa są zwykle dobrej jakości, ale nie takiej jak chciałby team ProMods..
Radol, nie poddawaj się i wydawaj dalej mapę! Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16/12/2016 07:40 PM przez Narzew.)
16/12/2016 07:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RadolSzczecin Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 942
Dołączył: 07/12/2014
Reputacja: 74
Podziękował: 1
Podziękowano mu 2589 raz(y)
Post: #467
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
Reasumując - może dojść w ostateczności do takiej sytuacji, że na mapie promods nic juz sie nie zmieni na terenie Polski.
Oni nie będą akceptować tego co my zrobimy nowego , ale też i ja zaprzestane po prostu aktualizacji (dla świętego spokoju nawet nie pokaże im co robimy) - będę to robił tylko 'lokalnie' dla siebie i mapmakerów współpracujących.
Wydawane to wszystko będzie jako taka nakładka.

Mam dosć 'zmieniania reguł w trakcie meczu' bo wchodziliśmy w układ w konkretnym celu i bez jakichkolwiek obietnic z mojej strony że będziemy robić tak jak oni.
Teraz to zaczyna wyglądać tak że 'macie tańczyć jak my wam zagramy' albo nie wydamy tych terenów bo nie będą zaakceptowane.

W życiu ja na to nie pójdę i nie po to siedzieliśmy tyle nad mapą.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16/12/2016 08:01 PM przez RadolSzczecin.)
16/12/2016 07:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Tedy , Bozo , .:KoxTrucker:. , Nelson , Zachtel
Tedy Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 4,377
Dołączył: 09/05/2012
Reputacja: 86
Podziękował: 5199
Podziękowano mu 5219 raz(y)
Post: #468
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
Tak trzymaj - nie chcą normalnej współpracy to ostatecznie róbcie Polskę pod podstawkę i wydane DLC i będzie gites. Jak nie będzie ProMods a będzie to co Wy robicie to też będę bardzo zadowolony.
16/12/2016 08:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
VresT Offline
LwG!
******
Moderator

Skąd: Z Polski
Liczba postów: 2,361
Dołączył: 04/06/2013
Reputacja: 148
Podziękował: 1813
Podziękowano mu 3186 raz(y)
Post: #469
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
Nie możecie dać sobą pomiatać,ekipa ProMods to nie szefostwo,nie płacą wam więc nie powinni wymagać i rozkazywać,musicie walczyć o swoje i nie dać sobą gardzićWink

Image

Przed napisaniem posta zapoznaj się z regulaminem,bądź skonsultuj się z Administratorem lub Moderatorem, gdyż każdy post niewłaściwie napisany zagraża twojemu poziomowi ostrzeżeń.
16/12/2016 08:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Narzew
mangat Online
tedy1977
**
Użytkownik

Skąd: Kętrzyn okolice
Liczba postów: 86
Dołączył: 13/11/2013
Reputacja: 12
Podziękował: 715
Podziękowano mu 101 raz(y)
Post: #470
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
Radol -przed współpracą z PM były wydawane wasze prace, i analizując te spory między PM i PR to oni oczywiście PM są za słabi co do waszej ekipy " jak to polaczki są lepi od nas" a tak są lepsi i mądrzejsi to embargo im nałożymy na ich prace. A tak to panowie jak jest zamiłowanie do prac które wykonujecie to na męko to brać. Wy jako ekipa dacie rady.
16/12/2016 08:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Poland Rebuilding 2.5.8 (1.49) [Download] Michaleczeq 991 607,299 03/01/2024 07:11 PM
Ostatni post: Michaleczeq
Question Poland Rebuilding [Pomoc] Michaleczeq 278 124,101 06/04/2023 05:11 PM
Ostatni post: abuk
  Poland rebuilding pachankz2 5 2,353 14/02/2021 02:04 PM
Ostatni post: pachankz2
Bug Poland Rebuilding [Błędy] DIESIRAE 300 135,870 03/12/2020 10:26 PM
Ostatni post: Michaleczeq
  ma ktos moze mda na baze poland rebuilding 1.35 z gorydzieki FELEK1234 1 2,796 21/04/2020 12:15 PM
Ostatni post: Bytnarek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa