Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 22 głosów - 4.41 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poland Rebuilding [Worklog]
Autor Wiadomość
mixon Offline
Vip
***
ViP

Skąd: Gniezno
Liczba postów: 105
Dołączył: 25/06/2017
Reputacja: 5
Podziękował: 75
Podziękowano mu 90 raz(y)
Post: #701
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
No fajnie ale by chociaż zrobili by PIERWSZĄ STOLICE POLSKI WIĘC DLA PRO MODSA DAJE 4/10
20/07/2017 05:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
keri Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Jastrzębie Zdrój
Liczba postów: 197
Dołączył: 01/07/2017
Reputacja: 12
Podziękował: 65
Podziękowano mu 336 raz(y)
Post: #702
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
Jak już kilka postów wyżej wspomniałem mam zrobione 200 polskich naczep (400 nowych polskich towarów) Naczepy są jak prawdziwe bo są zrobione ze zdjęć bardzo dobrej jakości i ustawiam teraz je jako zlecenia w firmach i natrafiłem na jedną jedyną przeszkodę a mianowicie nie mogę znaleźć odpowiednika nazwy "minimarketu". np: ZAKŁADY MIĘSNE ZBYSZKO TO po prostu zbyszko a do minimarketu nie mogę znaleźć właściwej nazwy aby ustawić do tych sklepów nowych zleceń z tych naczep które zrobiłem. Pytanie skierowałem do kogoś z ekipy PR bo wy znacie odpowiedz na moje pytanie, chyba że ktoś już zna nazwę minimarketu, fajnie by było tam dostarczać ładunki nowych naczep. Proszę o pomoc. Dodam że w plikach też nie mogę znaleźć tej nazwy, ani w pliku def. ani za pomocą Virtual_Speditor

Ta naczepa będzie krążyła po polskich tartakach
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/d9e08d88817f61b3
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/c7fa65c3afa07480
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21/07/2017 12:58 PM przez keri.)
21/07/2017 11:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DIESIRAE Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 163
Dołączył: 24/05/2015
Reputacja: 15
Podziękował: 13
Podziękowano mu 770 raz(y)
Post: #703
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
(21/07/2017 11:19 AM)keri napisał(a):  Jak już kilka postów wyżej wspomniałem mam zrobione 200 polskich naczep (400 nowych polskich towarów) Naczepy są jak prawdziwe bo są zrobione ze zdjęć bardzo dobrej jakości i ustawiam teraz je jako zlecenia w firmach i natrafiłem na jedną jedyną przeszkodę a mianowicie nie mogę znaleźć odpowiednika nazwy "minimarketu". np: ZAKŁADY MIĘSNE ZBYSZKO TO po prostu zbyszko a do minimarketu nie mogę znaleźć właściwej nazwy aby ustawić do tych sklepów nowych zleceń z tych naczep które zrobiłem. Pytanie skierowałem do kogoś z ekipy PR bo wy znacie odpowiedz na moje pytanie, chyba że ktoś już zna nazwę minimarketu, fajnie by było tam dostarczać ładunki nowych naczep. Proszę o pomoc. Dodam że w plikach też nie mogę znaleźć tej nazwy, ani w pliku def. ani za pomocą Virtual_Speditor

Ta naczepa będzie krążyła po polskich tartakach
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/d9e08d88817f61b3
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/c7fa65c3afa07480

CzołemSmile

No ciężko do tych Minimarketów dojść który jest któryTongue Najlepiej zajrzeć do ME i wywołać kolejno każdy Minimarket z osobna bo jako modele z konkretną nazwą Marketu są one tam opisane Wink i tak np;

1. Minimarket o nazwie FRESHMARKET to Unit Name prefab.firm42pr
2. Minimarket o nazwie GROSZEK to Unit Name prefab.firm35pr
3. Minimarket o nazwie MILA to Unit Name prefab.firm41pr
4. Minimarket o nazwie NETTO to Unit Name prefab.firm40pr
5. Minimarket o nazwie PIOTR I PAWEŁ to Unit Name prefab.firm36pr
6. Minimarket o nazwie POLOMARKET to Unit Name prefab.firm37pr
7. Minimarket o nazwie STOKROTKA to Unit Name prefab.firm39pr

Nie pamiętam które zostały już użyte na mapie ale wszędzie wygląd modelu jest taki sam różni się tylko nazwą prefabu i po użyciu konkretnego prefabu trzeba użyć dla niego odpowiedniego looka konkretnie przypisanej firmy dla tego prefabu.Wink

wg powyższego opisu prfeabów w definicjach znajdziesz które konkretnie Markety są już użyte na mapie i gdzie Wink

..................

Długo nic nie było, ktoś pytał o A4 tak A4 od Krakowa do Rzeszowa jest poprawionaWink

Image

to okolice chyba Tarnowa którego nie ma na mapie ale pewnie w przyszłości zagości bo jest dla niego przyszykowane miejsceWink

Image

Image

i coś jeszcze z liftingu z południowego wschodu krajuSmile

Image

Image

i stary kotlet ale już po usunięciu istotnego krytykaWink

Image


Reszta niebawemTongue chyba już do rąk a właściwie na dyski własneWink
Nie pytać o konkretyTongue
21/07/2017 02:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Ania , HaQOfficial , Deczor , keri , Tedy , bikbiker , sebavr6 , jarecki , Michal_Z_gno , Bozo , Nelson
keri Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Jastrzębie Zdrój
Liczba postów: 197
Dołączył: 01/07/2017
Reputacja: 12
Podziękował: 65
Podziękowano mu 336 raz(y)
Post: #704
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
Witam ponownie.
Dziękuję przemiłemu DIESIRAE za odpowiedź czyli:
1. Minimarket o nazwie FRESHMARKET to Unit Name prefab.firm42pr
2. Minimarket o nazwie GROSZEK to Unit Name prefab.firm35pr
3. Minimarket o nazwie MILA to Unit Name prefab.firm41pr
4. Minimarket o nazwie NETTO to Unit Name prefab.firm40pr
5. Minimarket o nazwie PIOTR I PAWEŁ to Unit Name prefab.firm36pr
6. Minimarket o nazwie POLOMARKET to Unit Name prefab.firm37pr
7. Minimarket o nazwie STOKROTKA to Unit Name prefab.firm39p
Nie pamiętam które zostały już użyte na mapie ale wszędzie wygląd modelu jest taki sam różni się tylko nazwą prefabu i po użyciu konkretnego prefabu trzeba użyć dla niego odpowiedniego looka konkretnie przypisanej firmy dla tego prefabu.

ich nazwy których szukałem to:
minimarket1
minimarket2
minimarker3
minimarket4
minimarket5
minimarket6
minimarket7

Po wpisaniu tych nazw nadal nie pojawiają się zlecenia. We wszwyskich firmach PR zlecania są, pięknie działają ale w minimarketach nadal nie ma tych zleceń.

Ja myślę że problem polega na tym, że nawet na głównej mapie nie pokazuje tych minimarketów, nawet program Virtual_Speditor ich nie wykazuje i jestem w kropce... Jeśli ktoś może mi pomóc? czy da się zrobić tak aby zlecenia do tych minimarketów się pokazywały? Jeśli tak to jak to zrobić?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21/07/2017 05:59 PM przez keri.)
21/07/2017 05:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
.:KoxTrucker:. Offline
Na detoksie etsowym
****
Trucker

Skąd: Z Polski :P
Liczba postów: 1,483
Dołączył: 22/10/2014
Reputacja: 46
Podziękował: 2991
Podziękowano mu 1066 raz(y)
Post: #705
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
A może dlatego, że jest to firma, do której dowozi się towary?
21/07/2017 07:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
keri Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Jastrzębie Zdrój
Liczba postów: 197
Dołączył: 01/07/2017
Reputacja: 12
Podziękował: 65
Podziękowano mu 336 raz(y)
Post: #706
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
(21/07/2017 07:19 PM).:KoxTrucker:. napisał(a):  A może dlatego, że jest to firma, do której dowozi się towary?

wiem że jakoś można ustawić zlecenia do tych minimarketów dlatego że są tam dowożone towary i zlecania się do nich pokazują ale ja nie wiem jak wpisuje się zlecenia do firm których nie ma na głównej całej mapie a w grze przecież one są. Dlatego potrzebuję pomocy od fachowca który wie jak to zrobić
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21/07/2017 08:05 PM przez keri.)
21/07/2017 08:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Michaleczeq Online
PR Team
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 439
Dołączył: 20/09/2016
Reputacja: 49
Podziękował: 81
Podziękowano mu 1442 raz(y)
Post: #707
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
To może zacznijmy od początku bo ciągle nie mogę zrozumieć co konkretnie chcesz zrobić. Ty chcesz dodać nowe ładunki/nowe naczepy/nowe skiny na stare naczepy?
Jeżeli ładunki to w katalogu "\def\company\\\" tworzysz odpowiednie definicje twoich ładunków
Jeżeli naczepy to w katalogu "\def\cargo\<ładunek>\" tworzysz odpowiednie definicje twoich naczep
Jeżeli skiny to w katalogu "\def\vehicle\trailer\\company_paint_job\" tworzysz odpowiednie definicje dla malowań, gdzie nazwa pliku, to nazwa looka ustawionego dla danej firmy w ich definicjach (\def\company\.sii)

Wszystkie nazwy folderów/plików jakie potrzbujesz masz w archiwum z definicjami.
21/07/2017 09:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: err1911
keri Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Jastrzębie Zdrój
Liczba postów: 197
Dołączył: 01/07/2017
Reputacja: 12
Podziękował: 65
Podziękowano mu 336 raz(y)
Post: #708
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
(21/07/2017 09:17 PM)Michaleczeq napisał(a):  To może zacznijmy od początku bo ciągle nie mogę zrozumieć co konkretnie chcesz zrobić. Ty chcesz dodać nowe ładunki/nowe naczepy/nowe skiny na stare naczepy?
Jeżeli ładunki to w katalogu "\def\company\\\" tworzysz odpowiednie definicje twoich ładunków
Jeżeli naczepy to w katalogu "\def\cargo\<ładunek>\" tworzysz odpowiednie definicje twoich naczep
Jeżeli skiny to w katalogu "\def\vehicle\trailer\\company_paint_job\" tworzysz odpowiednie definicje dla malowań, gdzie nazwa pliku, to nazwa looka ustawionego dla danej firmy w ich definicjach (\def\company\.sii)

Wszystkie nazwy folderów/plików jakie potrzbujesz masz w archiwum z definicjami.

Witam Cię.
Więc od początku..
Chcę zrobić ładunki tak jak napisałeś czyli: "\def\company\\\
i tak zrobiłem. Utworzyłem w katalogu "\def\ nazwę firmy czyli minimarket1 i w nim katalogi in i out, tam włożyłem odpowiednie pliki czyli pliki ze zleceniami tak jak to robiłem ze wszystkimi innymi firmami i tamte wszystkie działają a w minimarketach nadal nie pojawiają się zlecenia. Przecież robię tak samo wszystko jak w pozostałych firmach, czy to w firmie zbyszko i we wszystkich firmach z PR, to dlaczego w minimarketach nie pojawiają się zlecenia?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21/07/2017 10:04 PM przez keri.)
21/07/2017 10:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DudekAKADudek Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 28
Dołączył: 08/06/2015
Reputacja: 1
Podziękował: 12
Podziękowano mu 31 raz(y)
Post: #709
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
(21/07/2017 11:19 AM)keri napisał(a):  Jak już kilka postów wyżej wspomniałem mam zrobione 200 polskich naczep (400 nowych polskich towarów) Naczepy są jak prawdziwe bo są zrobione ze zdjęć bardzo dobrej jakości i ustawiam teraz je jako zlecenia w firmach i natrafiłem na jedną jedyną przeszkodę a mianowicie nie mogę znaleźć odpowiednika nazwy "minimarketu". np: ZAKŁADY MIĘSNE ZBYSZKO TO po prostu zbyszko a do minimarketu nie mogę znaleźć właściwej nazwy aby ustawić do tych sklepów nowych zleceń z tych naczep które zrobiłem. Pytanie skierowałem do kogoś z ekipy PR bo wy znacie odpowiedz na moje pytanie, chyba że ktoś już zna nazwę minimarketu, fajnie by było tam dostarczać ładunki nowych naczep. Proszę o pomoc. Dodam że w plikach też nie mogę znaleźć tej nazwy, ani w pliku def. ani za pomocą Virtual_Speditor

Ta naczepa będzie krążyła po polskich tartakach
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/d9e08d88817f61b3
https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/c7fa65c3afa07480

Kolego, na tej naczepie masz błąd, KARDYNALNY! Jak można napisać woj. łudzkie i woj.wielkopolskie, a nie np. WOJ. ŁÓDZKIE I WOJ. WIELKOPOLSKIE? (Dla niekumatych: błąd ortograficzny, brak spacji po skrócie oraz znacznie lepiej moim zdaniem wyglądające wielkie litery)
21/07/2017 10:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: keri
Negan44 Offline
Zawodowy Kierowca
****
Trucker

Skąd: Nowa Sól (FNW)
Liczba postów: 1,025
Dołączył: 29/06/2015
Reputacja: 81
Podziękował: 118
Podziękowano mu 1081 raz(y)
Post: #710
RE: Poland Rebuilding - czyli Polska w budowie...
Nie pojawiają się, bo do nich tylko dostarcza się zlecenie, a nie odbiera

Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili. Pokaż, że się mylili ~ Magik
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
21/07/2017 10:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Poland Rebuilding 2.5.8 (1.49) [Download] Michaleczeq 991 613,996 03/01/2024 07:11 PM
Ostatni post: Michaleczeq
Question Poland Rebuilding [Pomoc] Michaleczeq 278 125,579 06/04/2023 05:11 PM
Ostatni post: abuk
  Poland rebuilding pachankz2 5 2,412 14/02/2021 02:04 PM
Ostatni post: pachankz2
Bug Poland Rebuilding [Błędy] DIESIRAE 300 137,957 03/12/2020 10:26 PM
Ostatni post: Michaleczeq
  ma ktos moze mda na baze poland rebuilding 1.35 z gorydzieki FELEK1234 1 2,866 21/04/2020 12:15 PM
Ostatni post: Bytnarek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa