Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 22 głosów - 4.41 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poland Rebuilding [Worklog]
Autor Wiadomość
Malix7 Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: W-wa
Liczba postów: 40
Dołączył: 08/07/2020
Reputacja: 0
Podziękował: 0
Podziękowano mu 1 raz(y)
Post: #1471
RE: Poland Rebuilding [Worklog]
To koniecznie musisz zagrać, ja tez dopiero zacząłem grac na tej mapie od wersji na 1,37 bo od paru ładnych lat nie grałem w ogóle w etsa bo nie miałem na czym, i muszę przyznać że nie które rejony jak zobaczyłem to miałem banana na twarzy Smile
09/10/2020 10:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Malix7 Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: W-wa
Liczba postów: 40
Dołączył: 08/07/2020
Reputacja: 0
Podziękował: 0
Podziękowano mu 1 raz(y)
Post: #1472
RE: Poland Rebuilding [Worklog]
Mapa na 1.38 wydana Smile
http://polandrebuilding.pl/download/?fbc...nuhsCSkV70
11/10/2020 08:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
topiq Offline
Jakiś tam gracz 40+
***
ViP

Skąd: Puławy
Liczba postów: 163
Dołączył: 16/03/2017
Reputacja: 8
Podziękował: 66
Podziękowano mu 134 raz(y)
Post: #1473
RE: Poland Rebuilding [Worklog]
Super. Już pobrane. Troszkę szkoda, że nie tereny ze screenu tylko stara dobra mapa dostosowana pod patch, ale ważne że jest.
Panowie autorzy mapy, może warto by uaktualnić ekran ustawienia modów o brakującą część mapy - media, bo znów Wam ludziska będą tyłek truli, gdzie ten plik skoro widnieje w http://polandrebuilding.pl/download/pola...ing-2-4-3/ na końcu w Kolejność modyfikacji Wink
Pozdrawiam.
12/10/2020 06:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Michaleczeq Offline
PR Team
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 438
Dołączył: 20/09/2016
Reputacja: 48
Podziękował: 81
Podziękowano mu 1439 raz(y)
Post: #1474
RE: Poland Rebuilding [Worklog]
Ten ekran to jest ten sam skrypt który wyświetla się przy każdej podstronie z konkretną wersją mapki. Jego zadaniem jest bycie uniwersalnym dla każdej wersji PR na wypadek gdyby ktoś chciał pograć na starszej wersji mapy która ten plik wymaga. Poza tym, nigdzie nie jest powiedziane że ten plik kiedyś nie wróci. Obecnie jest on po prostu niepotrzebny bo po wejściu FMODa by nie przeciągać aktualizacji przepiąłem wszystkie odniesienia dźwięków do assetsów PM. Gdybyśmy chcieli w przyszłości dodać jakiś dźwięk, to automatycznie archiwum wróci, a wtedy co. Znów mielibyśmy dodawać informacje o tym archiwum do skryptu?

Zresztą jest o tym nawet notatka w tym skrypcie:

Cytat:Lista przedstawia proponowaną przez nas kolejność dla wszystkich wersji mapy. Nie oznacza to, że wszystkie wymienione tu paczki są wymagane oraz ze sobą działają.

Jak ktoś nie umie czytać i nie potrafi przeczytać tych wszystkich komunikatów to już nie nasz problem, a trochę ich jest bo są w grze na ikonkach, na stronie jako wytłuszczony tekst oraz przy skrypcie generującym kolejność modów. Jedyne co możemy (a w sumie to ja mogę), to polecić tą lekturę:
Image
Serdecznie polecam. Najlepiej wydane 13zł na książkę, na jaką ci co nie potrafią tego wszystkiego przeczytać mogą przeznaczyć swoje kieszonkowe (albo pobory).
A co do tych, którzy po prostu tego nie widzieli ... Niestety, ale strony WWW nie wspierają alfabetu Braille'a, więc im już nie pomogę.


A tak wracając do samego moda - zdaje sobie sprawę że ta wersja może być niewiele mniej zbugowana niż poprzednia bo już widziałem że kilka osób doświadczyło crashy w Zamościu, ale sorry - obecnie jesteśmy skupieni nie na paczce z serii 2.4.x, a 3.0 i gdy nie musimy nic tam ruszać to raczej tego nie robimy.
Także jak widzicie poważne błędy to zgłaszajcie to.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12/10/2020 04:00 PM przez Michaleczeq.)
12/10/2020 03:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Bozo , topiq
topiq Offline
Jakiś tam gracz 40+
***
ViP

Skąd: Puławy
Liczba postów: 163
Dołączył: 16/03/2017
Reputacja: 8
Podziękował: 66
Podziękowano mu 134 raz(y)
Post: #1475
RE: Poland Rebuilding [Worklog]
Faktycznie, jeżeli może paczka wrócić to nie ma co ruszać. O tych informacjach nie wiedziałem i jestem o tę wiedzę bogatszy Wink Odpukać osobiście daję sobie radę od 6 lat z kolejnością modów.
Co do błędów, to napiszę w stosownym temacie po dłuższych testach.
Pozdrawiam.
12/10/2020 09:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
.:KoxTrucker:. Offline
Na detoksie etsowym
****
Trucker

Skąd: Z Polski :P
Liczba postów: 1,481
Dołączył: 22/10/2014
Reputacja: 46
Podziękował: 2990
Podziękowano mu 1061 raz(y)
Post: #1476
RE: Poland Rebuilding [Worklog]
Takie pytanko techniczne: Nie próbowaliście używać assetów dróg z dodatku Black Sea? Jak widziałem u matameta na streamie, to nawet te drogi z Black Sea na jego mapie robią klimat.
13/10/2020 06:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
topiq Offline
Jakiś tam gracz 40+
***
ViP

Skąd: Puławy
Liczba postów: 163
Dołączył: 16/03/2017
Reputacja: 8
Podziękował: 66
Podziękowano mu 134 raz(y)
Post: #1477
RE: Poland Rebuilding [Worklog]
Pewnie skupiają się bardziej na wersji 3.0 i być może coś tam z nowości wskoczy. Ja tam jestem za. Niech 3.0 powstaje. Szczerze myślałem, że to już będzie pod 1.38 wydane, ale po numerze wersji i opisie widać było, że to tylko dostosowanie + lekki lift.
A tak w ogóle Panowie, powinniście zrobić coś podobnego jak Rosjanie mają na swoim forum do RusMapy. W dziale download wstawili różne możliwości wsparcia ich projektu. Ja wiem, że jesteście skromni i nie zabiegacie jakoś. Ale chętnych do pobierania jest mnóstwo, każdy ma jakieś jachcece, wymagania a wspierających 8 osób.
Czemu YouTuberzy prezentujący Waszą mapę mają mieć lepiej niż sami autorzy? Tam jakoś nikomu rączka nie zadrży jak rzucają po parę złotych donejta, żeby zadać prowadzącemu pytanie bardziej czy mniej mądre.
Pozdrawiam ekipę.
13/10/2020 08:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: mangat , .:KoxTrucker:.
Michaleczeq Offline
PR Team
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 438
Dołączył: 20/09/2016
Reputacja: 48
Podziękował: 81
Podziękowano mu 1439 raz(y)
Post: #1478
RE: Poland Rebuilding [Worklog]
Nie wiem jak to jest u nich na stronie, ale u nas jest przy każdej wersji możliwość wsparcia. Jest Patronite dla tych co chcą wspierać regularnie. Jest też Tipanddonation który wspiera jednorazowe wpłaty za pomocą np. blika czy dotpaya. Jak ktoś woli bezpośrednio przez paypala to też jest taka opcja lecz nie miałem kiedy nawet jej dodać do linków, ale jak ktoś chce to podaje im dane.
My nigdy też nie chcieliśmy na siłę pchać linków do dotacji i zachęcać ludzi do tego by wpłacali, bo wtedy wypadało by się też odwdzięczyć, a my nigdy nie możemy niczego obiecać że coś zrobimy, że mapa będzie w pełni wolna od crashy itd. bądź że będzie szybko/na czas.

A co do dróg z black sea - nie.
Mamy swoje modele dróg nad którymi sporo siedziałem. Mamy też swoje wersje jakiś podstawowych prefabów od kilku wersji z których możemy korzystać, i nie widzimy sensu na używanie tamtych modeli.
Chociażby taki prefab ronda:
Image
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13/10/2020 03:06 PM przez Michaleczeq.)
13/10/2020 03:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno
wujek600kv Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Łowicz/Płock
Liczba postów: 50
Dołączył: 28/11/2014
Reputacja: 0
Podziękował: 0
Podziękowano mu 5 raz(y)
Post: #1479
RE: Poland Rebuilding [Worklog]
Czy planujecie wydać łącznik do Rus Map ? Bo ani twórca rus mapy ani inni nie chcą tego zrobić podobno.
21/10/2020 05:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Michaleczeq Offline
PR Team
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 438
Dołączył: 20/09/2016
Reputacja: 48
Podziękował: 81
Podziękowano mu 1439 raz(y)
Post: #1480
RE: Poland Rebuilding [Worklog]
Nie. Obecnie większość korzysta ze starszego łącznika dla wersji 2.4.2 i nie zgłasza z nim większych problemów. Na przeczekanie do 1.39 musi wystarczyć.
21/10/2020 09:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Poland Rebuilding 2.5.8 (1.49) [Download] Michaleczeq 991 607,358 03/01/2024 07:11 PM
Ostatni post: Michaleczeq
Question Poland Rebuilding [Pomoc] Michaleczeq 278 124,112 06/04/2023 05:11 PM
Ostatni post: abuk
  Poland rebuilding pachankz2 5 2,355 14/02/2021 02:04 PM
Ostatni post: pachankz2
Bug Poland Rebuilding [Błędy] DIESIRAE 300 135,881 03/12/2020 10:26 PM
Ostatni post: Michaleczeq
  ma ktos moze mda na baze poland rebuilding 1.35 z gorydzieki FELEK1234 1 2,797 21/04/2020 12:15 PM
Ostatni post: Bytnarek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa