Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 4 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bugi i Problemy w/a ATS
Autor Wiadomość
Janek Offline
Tuner From Hell
**
Użytkownik

Skąd: Zator
Liczba postów: 41
Dołączył: 15/01/2014
Reputacja: 0
Podziękował: 0
Podziękowano mu 5 raz(y)
Post: #11
RE: Bugi i Problemy w/a ATS
mi kurde samoczynnie włacza sie ustawinia fotela i swiateł co wy na to

Image
Jak Sie Bawic ,To Sie Bawic Turbo Wstawic-Fiat 125p 2.0 Gtj Turbo Initial D
http://polskajazda.pl/Samochody/Fiat/125...asnopolski
18/02/2018 08:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sodar Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: z wioski
Liczba postów: 56
Dołączył: 27/04/2015
Reputacja: 2
Podziękował: 19
Podziękowano mu 27 raz(y)
Post: #12
RE: Bugi i Problemy w/a ATS
Mam dziwny problem z ATS, chyba od pewnej aktualizacji. Nie wiem dokładnie bo pół roku nie grałem w to. Związane jest to ze sterowaniem. Jeżdżę na joysticku logitech attack 3. Przy typowej prędkości autostradowej jak chcę skręcić lekko nadążając za łagodnym łukiem nie ma problemu. Ale gdy trzeba skręcić ciaśniej przechylam joystick, kierownica (w grze) się obraca łagodnie o niewielki kąt, potem jakby się blokuje mimo że nadal wychylam wolant. W pewnym momencie rusza skokowo o spory kąt i ciągnik skręca gwałtownie. Powoduje to dość dziwne zachowania ciągnika na drodze, małą precyzję sterowania. Dodam że podczas postoju skręt następuje gładko, tzn kierownica i koła płynnie podążają za wolantem. Pamiętam że kiedyś takie coś zdarzało się w ETS 2. Gdy jechaliśmy ciągnikiem z podwoziem 6x4 z ciężkim ładunkiem to podczas mocnego wciskania gazu zachodziło takie blokowanie co w pewnym sensie odzwierciedlało specyfikę jazdy z obiema osiami napędzanymi... Czyżby SCS coś teraz namieszało w modelu jazdy ATS że takie coś występuje?

[img]https://1.bp.blogspot.com/-HGSBNAkzOZg/XaXSvYrUAQI/AAAAAAAABok/Pi598k6nDAMYUZrjJTyS9WhnXHrH0he7ACK4BGAYYCw/s1600/logo_game.png[/img
21/03/2018 10:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jarson Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 234
Dołączył: 25/09/2015
Reputacja: 12
Podziękował: 105
Podziękowano mu 224 raz(y)
Post: #13
RE: Bugi i Problemy w/a ATS
Czy u Was też światła samochodów przebijają przez wiadukty?
Image
Image
Image

Moje fotorelacje z Dzikiego Zachodu: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
01/10/2018 04:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa