Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[GTS] Kristrax
Autor Wiadomość
lulu Offline
Vip
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 149
Dołączył: 19/09/2015
Reputacja: 8
Podziękował: 28
Podziękowano mu 103 raz(y)
Post: #1
[GTS] Kristrax
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Jesteśmy małą ,ale prężnie rozwijającą się firmą transportową mającą duże doświadczenie w transporcie krajowym i międzynarodowym. Swoje usługi oferujemy osobom prywatnym jak i dużym firmom. Swoim klientom zapewniamy profesjonalizm ,solidność jak i wysoką jakość przeprowadzonych przez nas usług. Wykonujemy transport różnorodnych ładunków jednak głównie wykonujemy zlecenia dla firm budowlanych dzięki temu planujemy w przyszłości powiększyć nasz tabor o zestaw przystosowany do transportu ponadgabarytowego. Na dzień dzisiejszy posiadamy jeden zestaw marki Scania R500 z roku 2010 z podpiętą naczepą marki Tonar z roku 2000 która została odkupiona od firmy Schenker która w zeszłym roku przeszła szereg niezbędnych napraw.

Nasz tabor:
Scania R500 rok:2010 // Tonar rok:2001
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Dane kontaktowe:
"Kristrax" - ul, Bajeczna 34 Łomianki
tel: (22)3450443 // 503405500
e-mail: kristraxtransport@home.pl

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16/02/2017 02:23 PM przez lulu.)
14/02/2017 09:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno
ŁukaszSTK Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Kraków
Liczba postów: 43
Dołączył: 09/06/2015
Reputacja: 3
Podziękował: 73
Podziękowano mu 121 raz(y)
Post: #2
RE: [GTS] Kristrax
Wygląda zacnie Lulu! :E Zestaw sztos, tylko szkoda że na platformie GTS. Powodzenia w prowadzeniu firmy. Wink
14/02/2017 12:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lulu Offline
Vip
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 149
Dołączył: 19/09/2015
Reputacja: 8
Podziękował: 28
Podziękowano mu 103 raz(y)
Post: #3
RE: [GTS] Kristrax



Eloszka!
Dzisiaj króciutko i od razu przepraszam za to... Ale do rzeczy ! O ósmej rano wstałem sobie i na spokojnie wszystko ogarniałem, jakieś jedzenie ubrania i kosmetyki bo zaplanowałem sobie ,że zostanę na weekend w trasie. O godzinie 9 byłem gotów do podróży i o 9:30 po zapakowaniu się do szoferki wyjechałem z pod domu już w stronę Jędrzejowa gdzie miałem załadunek cegieł do Krakowa na pobliską budowę. Cała droga przebiegła w sumie bez żadnych problemów , muzyczka grała i na CB się pogadało. Na miejscu byłem po ok 15 więc miałem godzinkę trzydzieści wolnego wiec w miedzy czasie zrobiłem obiad i podolewałem płynów ustrojowych których brakowało. Półtorej godziny minęło mi strasznie szybko tak samo cały załadunek tych cegieł i również szybko się stamtąd uwinąłem na pobliski parking wykręcić 9h pauzy by ruszyć dalej do Krakowa na rozładunek.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

[i]PS. Chciałbym od razu powiadomić że dawno nie robiłem relacji z gtsa więc nie wymagajcie ode mnie na razie cudów na kiju :V

17/02/2017 12:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Darson , Michal_Z_gno
Dorpolowy Offline
Szpedycyjny hahmyt
****
Trucker

Skąd: Kłobuck [SKL] // Brecey FR
Liczba postów: 316
Dołączył: 26/09/2016
Reputacja: 22
Podziękował: 379
Podziękowano mu 505 raz(y)
Post: #4
RE: [GTS] Kristrax
Cudów na kiju to nie ma co wymagać na ten moment :E, ale te kilka fotek krótki opis wygląda dość prosto, schludnie i estetycznie Big Grin jest dobrze panie! i nie pitol tyle :v tylko klep inną relacyje :E

17/02/2017 11:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hardcor123 Offline
Hardcorowy ( . ) Y ( . )
****
Trucker

Skąd: Zamość
Liczba postów: 2,554
Dołączył: 29/07/2014
Reputacja: 93
Podziękował: 1857
Podziękowano mu 2442 raz(y)
Post: #5
RE: [GTS] Kristrax
Ładnie bawisz sie w tym GTSie, pięknie!

Image
17/02/2017 08:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lulu Offline
Vip
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 149
Dołączył: 19/09/2015
Reputacja: 8
Podziękował: 28
Podziękowano mu 103 raz(y)
Post: #6
RE: [GTS] Kristrax



Witam serdecznie!
Stałem cały weekend na parkingu pod tym Krakowem bo stwierdziłem że rozładunek mam na godzinę jedenastą więc nic nie stało na przeszkodzie by wyruszyć na spokojnie o godzinie szóstej rano w poniedziałek spod CPN-u prosto na firmę. Na drodze jak to rano nic się nie działo , na radyjku cisza więc nawet nie było z kim pogadać na szczęście muzyczka mi przygrywała do jazdy więc szybko mi zleciało. Na firmie byłem za piętnaście jedenasta i od razu poszedłem do biura z papierami i po dwudziestu minutach zaczęli mnie rozładowywać. Po około godzince byłem gotowy do odjazdu i na pusto poleciałem do kolejnej firmy która znajdowała się pod Krakowem po załadunek karton-gipsu który miałem zawieźć do Katowic. Około godzinka jazdy bez przygód i w sumie to była cisza przed burzą bo po dojechaniu tam niby szybko mnie załadowali ale spedytorka pogubiła papiery od towaru i miałem godzinę w plecy więc musiałem trochę przycisnąć na A4 która wyjątkowo nie była zakorkowana na bramkach. O godzinie czternastej byłem na miejscu i po piętnastej mnie rozładowali. Pośmiałem się z chłopakami trochę na firmie , dostałem gratis kawę i poleciałem dalej w trasę do fabryki styropianu do ocieplania budynków (profesjonalnej nazwy nie pamiętam) załadować wiadomo już co. Droga bez rewelacji... Dużo dziur jak to polskie drogi krajowe... Jednak bez wiekszch problemów przytargałem tą Scaniule na miejsce. Załadowali mi ten styropian, ładuneczek leciutki , czułem jakbym leciał na pusto i w sumie nie dziwne bo towar wagi piórkowej :E Także po jakimś czasie było trzeba zrobić pauze 9h więc znalazłem najbliższy parking , stanąłem ,z robiłem kolację i uszykowałem się do spania po ciężkim dniu więc poniedziałek skończony i czas na wtorek który się udał bo za dużo nie pojeździłem bo tylko z pod tego parkingu który znajdował się podajże pod Kolicami czy jakoś tak nie wiem pewnie coś pomyliłem ale mniejsza z tym.. Wiec wracając do tematu dużo nie pojeździłem gdyż z tej miejscowości do Jędrzejowa ( zapomniałem dodać że tam miałem rozładunek) miałem nie całe 200km także rzut beretem. Ogólnie droga do Jędrzejowa tragedia... O godzinie 7 rano jakiś typek wyjechał na czołowe z ciężarówką i policja kierowała nas jakimiś objazdami i dziurami więc doszło dodatkowe 40km do tych 200km, ale jakoś dojechałem na miejsce pomimo ponad 30 minutowego spóźnienia. Także teraz kieruje się na bazę i jutro robię dzień wolnego ponieważ przyszły mi nowe części do skakanki które chcę zamontować, a czy się uda wszystko ogarnąć jutro... Nie wiem :E Także zapraszam teraz do moich kolejnych wypocin w postaci zdjęć :E


22/02/2017 12:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno
lulu Offline
Vip
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 149
Dołączył: 19/09/2015
Reputacja: 8
Podziękował: 28
Podziękowano mu 103 raz(y)
Post: #7
RE: [GTS] Kristrax
Dobry!
Tak jak mówiłem w środę przysiadłem trochę przy Scanii. Zamontowałem halogeny Boscha na które czekałem ponad trzy tygodnie , wysprzątałem kabinę oraz naczepę bo paka się trochę uświniła i przemyłem go trochę Karcherem żeby nie był takim brudasem...Szkoda że to nie było takie łatwe jak w przypadku osobówek ,ale jako tako się udało :E W sumie tak tutaj gadu gadu ,ale muszę wytłumaczyć się z brakujących relacji (czwartek , piątek) i teraz to czynię ! Ponieważ jak wiadomo kierowca zawodowy to nie taka łatwa robota to grafik jest napięty i są małe braki czasu na takie rzeczy ,ale iż ja jestem mądra głowa to wpadłem na taki pomysł ,że po prostu będę sobię łączyć cały tydzień czy tam parę dni w jedną relacje z bardzo obwitym i ciekawym opisem Smile Także zostawiam tutaj po sobie dwie fotki i do zobaczenia na szlaku ryjki !

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

26/02/2017 10:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno
ŁukaszSTK Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Kraków
Liczba postów: 43
Dołączył: 09/06/2015
Reputacja: 3
Podziękował: 73
Podziękowano mu 121 raz(y)
Post: #8
RE: [GTS] Kristrax
Krzychu powiem Ci ze zacnie! Scania teraz super wygląda. Smile Czekam na kolejną relacje albo na spotkanie na szlaku. Piona!
26/02/2017 10:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: lulu
GetRekt
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #9
RE: [GTS] Kristrax
Lulson jak zwykle zawalista relacja :E Kiedy znajdziesz dla mnie fuche? :E
21/04/2017 09:38 PM
Odpowiedz cytując ten post
Longline Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Kraków
Liczba postów: 134
Dołączył: 11/06/2016
Reputacja: 1
Podziękował: 195
Podziękowano mu 155 raz(y)
Post: #10
RE: [GTS] Kristrax
Świetny zestaw, dobra robota Big Grin

Image
10/10/2017 02:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa