Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 43 głosów - 3.58 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MTT LOGISTIC | MTT ELITE
Autor Wiadomość
michalz Offline
PAPROCKI Transport
****
Trucker

Skąd: Trzemeszno / Pilzno CZ /
Liczba postów: 1,849
Dołączył: 10/12/2018
Reputacja: 59
Podziękował: 3802
Podziękowano mu 2187 raz(y)
Post: #311
RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER
Witam, dzisiejsza relacja to trasa z Zurychu do Catanzaro ( 1481 km )

Po szybkim przelocie z Augustowa ( Baza ) do Zurychu ( Szwajcaria ) krecilem sobie spokojnie pauze przed podjeciem ladunku... Zaladunek mialem kolo polonocy w firmie POLSPED
Jak zwykle strzelilem sobie w kimono, ledwo co zasnalem, obudzilo mnie pukanie do drzwi... ciec zaczal po mnie krzyczec w moim ulubionym jezyku ( niemiecki ), ze przyszla moja kolej na zaladunek i blokuje kolejke... chcial nie chcial, musial, odpalilem potworka i podstawilem sie pod rampe na zaladunek ( mrozony dorsz atlantycki )

Image

Zurych noca...


Image

Autostrada we Wloszech

Image

Ciekawa anomalia pogodowa...

Image

Moja S650 a w tle jakas policyjna mydelniczka Big Grin

Image

Gdzies we Wloszech

Image

Redukcja do 11, pedal w podloge i V8 z 650KM odleciala IVECO

Image

Niedaleko miejsca docelowego, bramki...

Image

Prawie na miejscu...

Image

Jestem w Catanzaro

Image

Juz za chwile rozladunek i strzal w kimonko Smile

Image

Zapraszam do komentowania Smile Szerokosci Smile
11/02/2019 09:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: SHAKYxK!NG , Karpiu94 , Lilujakinek , picior4 , Michal_Z_gno , Pablo1985a8
Michal_Z_gno Offline
..::Administrator::..
*******
Administrator

Skąd: Gniezno
Liczba postów: 15,099
Dołączył: 08/10/2010
Reputacja: 640
Podziękował: 34105
Podziękowano mu 15548 raz(y)
Post: #312
RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER
Całość jest oczywiście ok ale najbardziej unikatowo wyszła chyba czwarta fotka.

Image
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
12/02/2019 12:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: michalz
SHAKYxK!NG Offline
#MTT Logistic
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 173
Dołączył: 08/06/2015
Reputacja: 13
Podziękował: 448
Podziękowano mu 657 raz(y)
Post: #313
RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER
Trasa: Ullapool -> Nikozja


Image

Po rozładunku w Wielkiej Brytanii napisałem do naszego spedytora, aby znalazł mi kolejny ładunek, po jakimś czasie dostałem informacje od spedytora o tym, że pojawiła się bardzo ciekawa oferta na giełdzie zleceń i do zabrania jest ładunku w miejsce, do którego nigdy dotąd nie udawała się firma MTT Logistic. Zadzwoniłem do mojego wspólnika , a zarazem przyjaciela, aby przeanalizować czy warto pobrać ten ładunek. Po dłuższej rozmowie uznaliśmy, że może to być dobry „fundament” do zbudowania nowej współpracy w tych rejonach. Oddzwoniłem do spedytora, aby potwierdzić to, że podejmę ten ładunek, po chwili dostałem wszystkie niezbędne dane, aby udać się na miejsce załadunku. Do celu miałem 150 km dojazdu, natomiast awizo miałem na następny dzień na godzinę 8:00. Po drodze zajechałem na myjnie, aby umyć zestaw. Na miejscu załadunku zjawiłem się wieczorem po godzinie 19, zaparkowałem zestaw pod firmą i udałem się do pobliskiego sklepu, aby uzupełnić zapasy żywności na kolejną trasę. Po powrocie ze sklepu zjadłem kolację, nastawiłem budzik na godzinę 7:30 i poszedłem spać. Następnego dnia udałem się do biura firmy, w której miałem ładować szczepionki medyczne, aby odebrać niezbędną dokumentację. Po tym, jak odebrałem papiery, udałem się w skazane miejsce, gdzie zostałem załadowany. Załadunek poszedł szybko i po godzinie 9 wyjechałem z placu firmy.

Image

Po 4,5 h jazdy czas na pauzę, na której wykorzystałem ten czas na ugotowanie obiadu. Po zjedzeniu obiadu i po wykręceniu pauzy ruszyłem w dalszą podróż.

Image

Czas godni, że nawet nie ma czasu na zrobienie jakiegoś ciekawe zdjęcia, dlatego postanowiłem zrobić szybką fotkę z wnętrza kabiny. Do czasu końca pracy zostało niespełna 40 min, a parking, który właśnie mijałem, był cały zawalony. Dlatego podjąłem decyzję, że pojadę na następny parking i tam zakończę dzień pracy.

Image

Wstałem rano, szybko się ogarnąłem, zjadłem śniadanie, wypiłem kawę i wyruszyłem w drogę. Kierunek prom w Dover.

Image

W drodze na prom musiałem wykonać pauzę, zatrzymałem się na stacji przy drodze A1 nieopodal Sheffield. Wykorzystałem ten czas na szybki obiad oraz prysznic. Najedzony oraz umyty ponownie wyruszyłem w kierunku Dover.

Image

Na prom dotarłem o godzinie 19, natomiast czekałem godzinę na to, aby wjechać na prom. Po tym, jak już udało mi się wjechać na pokład promu, poszedłem na górny pokład, aby zjeść jakiś posiłek. Po godzinie 23 prom przypłynął do portu w Calais, zjechałem z niego i postanowiłem udać się na pobliski parking, aby zakończyć dzień pracy. Po dojechaniu na parking położyłem się na łóżku, przeglądnąłem internet, sprawdziłem co słychać na systemie firmowym i poszedłem spać. Następnego dnia wstałem o godzinie 8, odprawiłem poranny rytuał i wyruszyłem w dalszą podróż.

Image

Droga numer 4 kierunek Kolonia. Truck

Image

Szybka pauza na parkingu przy drodze numer 3 nieopodal Frankfurtu nad Menem. W międzyczasie przygotowałem sobie coś na szybko do jedzenia. Po zakończonej pauzie i szybkim obiedzie wróciłem na szlak numer 3 i kierowałem się w kierunku Austrii.

Image

Późnym wieczorem pojawiłem się na granicy Austriackiej. W jej pobliżu znajdował się dość duży parking, więc postanowiłem się tam zatrzymać i pójść spać. Następnego dnia wstałem i kontynuowałem jazdę.

Image

Podróż przebiegała spokojnie i bez żadnych problemu. W okolicy Bratysławy na drodze E75 zatrzymałem się na stacji paliw, aby zatankować MANa, wykręcić pauzę oraz posilić się przed dalszą częścią podróży.

Image

Zdjęcie zrobione na drodze numer M10 nieopodal Budapesztu. Cele na dziś - dotrzeć na granicę Serbską.

Image

Cel osiągnięty, po odprawie celnej udałem się na odpoczynek na pobliski parking. Mimo tego, że miałem jeszcze trochę czasu pracy to postanowiłem odpocząć w bezpiecznym miejscu przy granicy. Przygotowałem sobie posiłek, zjadłem go, wypiłem piwo Piwko2 i poszedłem spać. Następnego dnia wstałem rano i po zjedzeniu śniadania wyruszyłem w kierunku Bułgarii.

Image

Po wykonaniu przymusowej pauzy, która wykorzystałem na posiłek i na chwilowy odpoczynek, wyruszyłem w dalszą drogę.

Image

Udało mi się dojechać do granicy Tureckiej, tam zakończyłem dzień swojej pracy, wysłałem smsa do spedytora z informacją o tym, aby zarezerwował prom w Alanya na jutro wieczór i poszedłem spać.

Image

Następnego dnia wstałem, zjadłem śniadanie, ogarnąłem się, wypiłem kawę i przeczytałem zwrotnego smsa od spedytora, w którym napisał, że wszystko ogarnięte i mam mu dać znać jak już będę na promie.

Image

Po pauzie, którą wykonałem nieopodal miejscowości Antalya, wyruszyłem w dalszą podróż.

Image

W godzinach wieczornych dotarłem na prom, udało mi się wykonać to, co zaplanowałem. Napisałem sma do spedytora, że jestem na promie i udałem się coś zjeść do baru na promie, później natomiast poszedłem do swojego pokoju odpocząć. Po kilkunastu godzinach podróży promem dotarłem w końcu na Cypr, byłem tam po godzinie 10.

Image

Do celu zostało 150 km dolotu. Truck

Image

No i dotarłem do miejscowości o nazwie Nikozja, swoją drogą bardzo ładne miasto. Cool

Image

O godzinie 13 pojawiłem się na firmę. Poszedłem do biura zanieść niezbędne papiery, następnie wskazano mi miejsce rozładunku, podjechałem pod wskazane miejsce i zostałem rozładowany. Wysłałem smsa do spedytora z informacją o tym, że dojechałem i czekam na kolejne instrukcje.
12/02/2019 06:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Lilujakinek , michalz , Karpiu94 , Krisowy , Pablo1985a8
Marcin1693 Offline
B.M.W <3
***
ViP

Skąd: Śrem [PSE]
Liczba postów: 231
Dołączył: 12/07/2017
Reputacja: 5
Podziękował: 244
Podziękowano mu 341 raz(y)
Post: #314
RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER
Ciekawie i elegancko 10/10
12/02/2019 06:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: picior4
michalz Offline
PAPROCKI Transport
****
Trucker

Skąd: Trzemeszno / Pilzno CZ /
Liczba postów: 1,849
Dołączył: 10/12/2018
Reputacja: 59
Podziękował: 3802
Podziękowano mu 2187 raz(y)
Post: #315
RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER
ten graficzny mod robi robote Smile niektore ujecia wygladaja jak fotki z zycia a nie gry komputerowej Smile
12/02/2019 06:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kędzierzawy Offline
LLU STYLE
****
Trucker

Skąd: Siedlce
Liczba postów: 598
Dołączył: 19/07/2018
Reputacja: 17
Podziękował: 463
Podziękowano mu 735 raz(y)
Post: #316
RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER
Ładnie jak zawsze..

Wpadnij do mnie zostaw komik,na pewno podziękuje i odpowiem !!

Fotorelacje by _kedzierzawy


13/02/2019 04:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fajnygoscbujak Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 21
Dołączył: 06/11/2017
Reputacja: 1
Podziękował: 6
Podziękowano mu 23 raz(y)
Post: #317
RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER
Tampere-Neapol
(2971km)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

(Dawno nie udzielałem się na forum i nie robiłem żadnych zdjęć więc proszę o wyrozumiałość)

Image
16/02/2019 08:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: picior4 , Lilujakinek , SHAKYxK!NG , Dziadzio , plm20 , Karpiu94 , michalz , Pablo1985a8
Karpiu94 Offline
=Frigo Maffija=OldSkool=
****
Trucker

Skąd: [WM] Mińsk Mazowiecki
Liczba postów: 226
Dołączył: 23/08/2014
Reputacja: 7
Podziękował: 320
Podziękowano mu 459 raz(y)
Post: #318
RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER
(PL) Ełk - Stuttgart (D)

Po przerwie w domu czas na kolejny wyjazd. Tym razem pierwszy kurs do sąsiada z rybami. Załadunek w Ełku i rozładunek w Naglu pod Stuttgartem.

Google cośtam na szybko trasę zaplanował póki tomtom jeszcze myślał Big Grin

Image

Jeszcze tylko tankowanie na bazie i jedziemy się załadować

Image

Na załadunku w Gospodarstwie Rybnym Ełk

Image

No i już poładowany to pędzimy do Niemca Smile

Image

Odbijam na S8 w stronę Wrocławia, żeby jeszcze zdążyć przelecieć nad ranem przez Czechy

Image

A tutaj S580 na tle stolicy Dolnego Śląska

Image

Pauza już po czeskiej stronie, o 3 w nocy start

Image

Kierujemy się w stronę granicy z Niemcami

Image

Magnumka, ale nie jak u dziada Szczerbol

Image

U Niemca dzień bez remontu to dzień stracony Smile

Image

Dojeżdżamy do Stuttgartu to i pogoda się zrobiła akurat na wyładunek

Image

Na dzisiaj tyle, bajo Kierowca

Dziś ładuję, jutro jestem... kleim bo nie zdążym Kierowca
Image
DAF XF 95.430 - Wielton NS-3T
DAF XF 105.410 - Krone SDR.27
MAN TGL 12.240
Renault Premium 460dxi - Schmitz SKO 24
DAF XF 105.460 - Schmitz SKO 24
MAN TGX 18.440 - Schmitz SKO 24
SCANIA 124L - Schmitz SCS
SCANIA R420 - Schmitz SCS

20/02/2019 04:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: michalz , SHAKYxK!NG , plm20 , Pablo1985a8
Kędzierzawy Offline
LLU STYLE
****
Trucker

Skąd: Siedlce
Liczba postów: 598
Dołączył: 19/07/2018
Reputacja: 17
Podziękował: 463
Podziękowano mu 735 raz(y)
Post: #319
RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER
Foty dość dobre

Wpadnij do mnie zostaw komik,na pewno podziękuje i odpowiem !!

Fotorelacje by _kedzierzawy


20/02/2019 04:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karpiu94 Offline
=Frigo Maffija=OldSkool=
****
Trucker

Skąd: [WM] Mińsk Mazowiecki
Liczba postów: 226
Dołączył: 23/08/2014
Reputacja: 7
Podziękował: 320
Podziękowano mu 459 raz(y)
Post: #320
RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER
(H) Segedyn - Barcelona (E)

Załadunek w Segedynie, 30 palet mięsa dla Hiszpana

Image

Kontrola na granicy serbsko-węgierskiej

Image

Obejrzałem zbyt dużo filmów by nie wiedzieć jak to się może skończyć, dlatego zdecydowałem się wyprzedzić tego kolegę Smile

Image

Lecimy na Chorwację, plan na dzisiaj to dotrzeć do Makarona

Image

A tu zonk, znowu wyjęli mnie na granicy, niebieskim nie spodobało się dodatkowe oświetlenie Szczerbol

Image

Po pauzie na Słowenii trzeba startować dalej, następna dziewiątka dopiero we Francji

Image

Okolice Mediolanu o poranku

Image

Piękne widoki na granicy z Francją

Image

Koniec jazdy na dzisiaj, starujemy wieczorem, coby na rano być na rozładunku

Image

Francja nocą Smile

Image

Image

Wjeżdżamy do Hiszpanii, jeszcze ciemno

Image

Przedmieścia Barcelony

Image

I to poszukiwanie firmy na industrialce, jak zwykle nic nie oznaczone Szczerbol

Image

Teraz tylko się rozładować i stanąć gdzieś na pauze Smile

Image

Bajoo Kierowca

Dziś ładuję, jutro jestem... kleim bo nie zdążym Kierowca
Image
DAF XF 95.430 - Wielton NS-3T
DAF XF 105.410 - Krone SDR.27
MAN TGL 12.240
Renault Premium 460dxi - Schmitz SKO 24
DAF XF 105.460 - Schmitz SKO 24
MAN TGX 18.440 - Schmitz SKO 24
SCANIA 124L - Schmitz SCS
SCANIA R420 - Schmitz SCS

25/02/2019 07:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: SHAKYxK!NG , Drax. , Krisowy , michalz , Dziadzio , Michal_Z_gno , Pablo1985a8
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa