Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLC Beyond the Baltic Sea
Autor Wiadomość
Misiek Offline
łachmyta
****
Trucker

Skąd: Mielec
Liczba postów: 961
Dołączył: 29/11/2015
Reputacja: 18
Podziękował: 175
Podziękowano mu 645 raz(y)
Post: #71
RE: DLC Beyond the Baltic Sea
Według mnie nie miało by sensu poprawnie obecnych terenów gdyż są dwie opcje. Pierwsza czyli nikt by nie jeździł po promodsie, czy po pr gdyż podstawka jest mniej wymagająca i awaryjna albo by po podstawce mało osób jeździło gdyż by każdy siedział na pr czy pm. Według mnie scs powinno ułatwić moderom prace i tworzyć jakieś poradniki jak i nowe funkcje do map editora czy wtyczki do blendera. Dodam od siebie że scs'owi się kończy europa więc by zrobienie ets 3 by sensu nie miało bo europa jest. Czyli zostaje spekulacja czy bedzie russian truck simulator (Według mnie by był hit) lub jakiś extreme truck simulator ale to tylko moje spekulacje Tongue
06/05/2018 08:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno , Adam.J
Krashang Offline
Vip
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 201
Dołączył: 07/01/2018
Reputacja: 5
Podziękował: 20
Podziękowano mu 34 raz(y)
Post: #72
RE: DLC Beyond the Baltic Sea
(06/05/2018 08:26 PM)FKS Stal Mielec napisał(a):  Czyli zostaje spekulacja czy bedzie russian truck simulator (Według mnie by był hit) lub jakiś extreme truck simulator ale to tylko moje spekulacje Tongue
Nie ma sensu, polegliby w starciu ze Spintires (a z modami to już w ogóle)
Asian Truck Simulator byłby całkiem spoko dla tamtejszego rynku (choć osobiście bym nawet dema nie sprawdził Tongue), Australian Truck Simulator z kolei byłby nudny, wiadomo że tam drogi są praktycznie tylko proste. A Train Simulator już mamy Tongue
SCS jak na moje oko powinno dokończyć ATSa, uzupełnić całą Europę w ETS2 i ewentualnie zabrać się za symulator azjatycki, tudzież afrykański. Z dwoma pierwszymi projektami cały czas pracują, więc nie pozostaje nic innego jak obserwować ich działania
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06/05/2018 08:32 PM przez Krashang.)
06/05/2018 08:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno
xyzan Offline
Vip
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 241
Dołączył: 19/12/2014
Reputacja: 12
Podziękował: 48
Podziękowano mu 253 raz(y)
Post: #73
RE: DLC Beyond the Baltic Sea
(06/05/2018 06:57 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  xyzan jakie dwa DLC mogłyby być w Hiszpanii jak jeszcze trzeba dodać osobno Księstwo Andory i Portugalię (czyli trzy DLC jak nic) :E A serio to robienie aż tak małych DLC jest zwykłym wyciąganiem kasy i pewnie nawet w SCSie to wiedzą (i nie będą tak głupi aby dzielić Hiszpanię na części - chyba, że się mylę Big Grin).

Ps. Nie obraź się jeśli chodzi o dość ironiczną formę mojej wypowiedzi ale pomysł dzielenia Hiszpanii jest dla mnie na tyle niedorzeczny, że musiałem to podkreślić w poscie Tongue

Tak samo jak nie ma sensu robienie Francji do Paryża (w podstawce) i wydawanie drugiej połowy w DLC. Tak samo, jak nie ma sensu robienie połowy Szwecji i małej częsci Norwegii i nazwanie tego DLC Skandynawia... DLC które ostatnio robią, są wielkości DLC Francji, czyli połowy francji. Półwysep Iberyjski jest porównywalnej wielkości, dlatego nie oczekuję od nich, że zrobią to na raz... albo może inaczej, nie wierzę w to.

Ja Azjatyckiego, czy Australijskiego bym nie kupił, w ogóle... Nie moja bajka. Może robią gdzieś z tyłu firmy te autokary. No i ATS da im kase na kolejne 5 lat najmarniej. Może robią ETS'a 3, na nowym silniku, a teraz dorabiają jego mapę i sprzedają ją w DLC. A może rzeczywiście pracują nad ulepszeniem silnika do ETS2 i mają jakiś dalszy pomysł na zarabianie? Może nowe funkcje na WOTR, które będą płatne? Subskrypcje za posiadanie VS na WOTR? Kto wie co siedzi w ich głowach. Póki co, w patchach dodają jakieś nikomu niepotrzebne pierdoły... (czasem fajniejsze, czasem mniej użyteczne).


(06/05/2018 08:26 PM)FKS Stal Mielec napisał(a):  Według mnie nie miało by sensu poprawnie obecnych terenów gdyż są dwie opcje. Pierwsza czyli nikt by nie jeździł po promodsie, czy po pr

Przepraszam, a co SCS ma do ProMods'a? I co ich obchodzi, że ProMods upadnie? Jeżeli wydaliby cos, czemu ludzie odeszliby od PM, to dla SCSu to tylko dobrze, bo przestają mieć na głowie 'konkurencje która robi lepiej w krótszym czasie'
Ja osobiście zrezygnowałem z promodsa, ponieważ to co wydają i jak testują i jak naprawiają, woła o pomstę do nieba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06/05/2018 08:49 PM przez xyzan.)
06/05/2018 08:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno
DudekAKADudek Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 28
Dołączył: 08/06/2015
Reputacja: 1
Podziękował: 12
Podziękowano mu 31 raz(y)
Post: #74
RE: DLC Beyond the Baltic Sea
@Michal_Z_gno Specjalnie dla Ciebie przygotowałem mini symulację kolejnych DLC, które byłyby podobne wielkościowo pod względem ilości sensownych miast, a czasem i powierzchni i mi wychodzi ich około 7 Wink
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
06/05/2018 09:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno
RadolSzczecin Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 942
Dołączył: 07/12/2014
Reputacja: 74
Podziękował: 1
Podziękowano mu 2589 raz(y)
Post: #75
RE: DLC Beyond the Baltic Sea
Według mnie aż tak daleko nie zajadą.
Za 5-6 lat ten silnik siądzie.
Po za tym sama nazwa gry "Euro Truck Simulator 2" przestanie być sensowna.

"Ruskich" terenów nie ruszą... wątpie w to.
Co by nie zaczeli robić, to nie będą to tereny Rosji.

p.s.
Chociaż,po zastanowieniu.... znając pomysły SCS-u to i możemy się śmiało spodziewać kiedyś takiego osobnego "DLC Putin".Wszystko możliwe - aby kasa się zgadzała.
To ogromny rynek na sprzedaż takiego dodatku.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06/05/2018 10:36 PM przez RadolSzczecin.)
06/05/2018 10:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno
xyzan Offline
Vip
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 241
Dołączył: 19/12/2014
Reputacja: 12
Podziękował: 48
Podziękowano mu 253 raz(y)
Post: #76
RE: DLC Beyond the Baltic Sea
Sam Pavel Sebor powiedział (chyba tuż po wydaniu DLC Francji) w jednym z wywiadów, że widzi miejsce na 6-7 dodatków terenowych...

Nie bardzo rozumiem stwierdzenia: "silnik siądzie". Że co, że nie wydoli tak wielkiej mapy? Jak widać po promods+rusmap wydoli i ma się dobrze, problemem jest szczegółowość poszczególnych miejsc (a raczej brak ich optymalizacji). A wygląd? Są ludzie którzy grają w OpenTTD (Open Transport Tycoon Deluxe) czy Silent Hunter 3... ETS2 wygląda wystarczająco dobrze, aby ludziom to nie przeszkadzało.
A polityka SCS... no cóż, nie podoba się komuś, to niech przestanie kupować dodatki. Nawet to kiedyś jasno napisali u siebie na blogu odnośnie ATS'a. Decyzja o tym, czy powstaną całe Stany zależy od nas, graczy. Będziemy głosować portfelami kupując kolejne DLC.

Mnie osobiście niektóre główne funkjonalności dodawane w patchach śmieszą - że niby taki wielki skok technologiczny, wielka funkcja... Symulacja przewodów? Jaka symulacja, skoro to po prostu model sprężyny zaczepiony na dwóch punktach, reagujący na fizykę gry. Podnoszona oś w naczepie (po co, skoro zawsze załadowana) itp.
Ale darowanemu koniowi, w zęby się nie zagląda. Co dają za free, biorę. Za co muszę płacić, zastanawiam się, czy potrzebne mi to. Już od dość długiego czasu nie biorę wszystkiego jak leci i wydaje mi się, że jest to najrozsądniejsze podejście do tematu.
07/05/2018 08:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Tedy , mrzumi , Michal_Z_gno
lukaszek34
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #77
RE: DLC Beyond the Baltic Sea
Kiedy będzie wydanie tego dodatku do gry jest znany termin już
08/05/2018 10:59 AM
Odpowiedz cytując ten post
HaQOfficial Offline
Beta Tester
****
Trucker

Skąd: Częstochowa
Liczba postów: 145
Dołączył: 23/02/2017
Reputacja: 7
Podziękował: 39
Podziękowano mu 160 raz(y)
Post: #78
RE: DLC Beyond the Baltic Sea
(08/05/2018 10:59 AM)lukaszek34 napisał(a):  Kiedy będzie wydanie tego dodatku do gry jest znany termin już

Nie, nie jest znany termin wydania.

Image
08/05/2018 11:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Deczor Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Dublin
Liczba postów: 479
Dołączył: 24/03/2014
Reputacja: 16
Podziękował: 280
Podziękowano mu 455 raz(y)
Post: #79
RE: DLC Beyond the Baltic Sea
Cieszę się że nowe tereny dodadzą, ale trochę mnie dziwi że aż tyle dostaniemy tym razem, sam ostatnio jeżdżę na podstawce i jest różnica między dlc a podstawową wersją mapy, ale tak was to irytuje, jakoś nie zwracam na to uwagi, muzyczka, kierownicą i kilometry lecą, jak dla mnie ETS2 jest najlepszą grą, do tego najlepszą grą w stosunku czasu przegranych godzin do ceny, licznik steama nie kłamie i wielu z nas ma tu na forum tak samo, także jestem wdzięczny SCSu za to że mamy dlc dodatki, wspierają projekt a nie co 2 lata dają coś nowego a reszta co kupiliśmy wcześniej ląduje w koszu.
08/05/2018 11:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Adam.J , Michal_Z_gno , mrzumi
jarson Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 234
Dołączył: 25/09/2015
Reputacja: 12
Podziękował: 105
Podziękowano mu 224 raz(y)
Post: #80
RE: DLC Beyond the Baltic Sea
Popieram przedmówcę. Tak naprawdę to i w rzeczywistości u Niemca wieje nudą... Jeśli chodzi o edycję starej części mapy i dlc East, to mi wystarczyłoby poprawić oznakowanie, może kilka nowych modeli, jakieś charakterystyczne punkty na drogach, kilka wiosek na trasie w PL (na wzór Italii), uaktualnienie siatki dróg szczególnie w Polsce, więcej niż trzy modele węzłów autostradowych i rozbudowa/edycja miast, by nie odbiegały od nowych dodatków (obecnie we IT i FR znajdujemy wioski większe niż Berlin w podstawce). To tyle, żadnej totalnej hura przebudowy starych terenów, tylko oznakowanie, węzły, miasta. Zaraz byłoby przyjemniej.

Moje fotorelacje z Dzikiego Zachodu: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
08/05/2018 03:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Road to the Black Sea jarson 215 64,667 13/12/2019 09:17 PM
Ostatni post: irek4014

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa