Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 12 głosów - 3 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NADOLAK TRANSPORT
Autor Wiadomość
Kacperovski Offline
Na odcięciu całe życie :p
****
Trucker

Skąd: Poland
Liczba postów: 45
Dołączył: 04/05/2014
Reputacja: 8
Podziękował: 213
Podziękowano mu 173 raz(y)
Post: #151
RE: NADOLAK TRANSPORT
Czekamy Cool

Image
05/08/2018 10:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
legutek22 Offline
Miś Polarny
***
ViP

Skąd: Olsztyn
Liczba postów: 220
Dołączył: 01/07/2016
Reputacja: 6
Podziękował: 646
Podziękowano mu 424 raz(y)
Post: #152
RE: NADOLAK TRANSPORT
Nadolak powraca! Informacja z lekkim opóźnieniem spowodowanym nadmiarem pracy ale ważne, że jest Biggrin2 Szybka fota z dzisiejszego rozładunku w lidlu. Pozdrawiam Smile
Image
14/08/2018 01:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno
WikTOREk Offline
Nadolak <3
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 124
Dołączył: 04/03/2018
Reputacja: 1
Podziękował: 97
Podziękowano mu 148 raz(y)
Post: #153
RE: NADOLAK TRANSPORT
Wrócił lecz nie pod moimi skrzydłami. Może kiedyś wrócę jeśli naprawie komputer.

Po więcej zapraszam tutaj:Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
14/08/2018 10:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: legutek22
WikTOREk Offline
Nadolak <3
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 124
Dołączył: 04/03/2018
Reputacja: 1
Podziękował: 97
Podziękowano mu 148 raz(y)
Post: #154
RE: NADOLAK TRANSPORT
Dzień dobry! A raczej dobry wieczór hehe.... Gotowi na Nowego Nadolaka? Bo My w sumie mamy już określony plan działania plany startu nie szybciej jak 2018/19 okolice 25grudnia powinniśmy określić się dokładnie. Nie działam Sam więc otwarcie nie będzie zależało tylko ode Mnie. Mam nadzieję że was tym razem nie zawiode jak to było z drugą odsłona. Co nowego? Pewnie grafika, baza i inne duperele w Me, modele które będą tylko dla Nas i w sumie głównie nacisk położymy na transport maszyn rolniczych ciągników czy innych tym podobnych wymagających platform czy lawet. Plandeki pojawia się w formie transportu granulatow zaś beczki pod różne substancje wykorzystywane w rolnictwie itp. Dlaczego tak? Otworzy to dla Nas rynek krajowy w większym stopniu jak to było wcześniej. Co do międzynarodowki nie zrezygnujemy z niej baa nie możemy hehe lecz nie będzie ona tak bardzo rozwinięta jak przy chłodniach...Nie oznacza to że będzie nudno. Mamy plany i to dobre, rozpisałem się wiem i może to źle bo ktoś skopiuje to...ale każdy ma swój rozum kto będzie chciał przyjdzie do nas chociaż byśmy oklepali temat transportu 10raz. Pozdrawiam i polecam obserwować fp bo będziemy tutaj wrzucać kilka fajnych materiałów co się dzieje u Nas. Pjona??

Po więcej zapraszam tutaj:Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
28/09/2018 10:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno , legutek22
Michal_Z_gno Offline
..::Administrator::..
*******
Administrator

Skąd: Gniezno
Liczba postów: 15,095
Dołączył: 08/10/2010
Reputacja: 640
Podziękował: 34087
Podziękowano mu 15536 raz(y)
Post: #155
RE: NADOLAK TRANSPORT
Co do podpatrywania pomysłów to na to nie ma co patrzeć bo na dobrą sprawę to przez te wiele lat jak istnieją VSki to praktycznie wszystko już kiedyś tam było jeśli chodzi o transport (no może poza transportem samochodów - pomysł na VS z którym się nie spotkałem jeszcze i jak ktoś otworzy musi mi odpalić dolę inaczej też się doczepię, że kradziony :E). Więc na siłę to w każdej firmie można by powiedzieć, że coś tam skopiowała od kogoś (jakby ktoś miał wyłączność na daną gałąź transportu :E) - czyli nie ma co patrzeć co tam ktoś sobie ubdzura w głowie i po prostu realizować swoje pomysły a finalnie i tak ludzie zdecydują czy firma jest czy nie jest okej.
Tak czy siak dziedzina jaką wybraliście dość ciekawie może wyjść w praktyce więc powodzenia w dążeniu do celu.

Image
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
28/09/2018 11:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
legutek22 Offline
Miś Polarny
***
ViP

Skąd: Olsztyn
Liczba postów: 220
Dołączył: 01/07/2016
Reputacja: 6
Podziękował: 646
Podziękowano mu 424 raz(y)
Post: #156
RE: NADOLAK TRANSPORT
Pomysł fajny nie powiem. Czekam na więcej informacji Smile
29/09/2018 06:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
WikTOREk Offline
Nadolak <3
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 124
Dołączył: 04/03/2018
Reputacja: 1
Podziękował: 97
Podziękowano mu 148 raz(y)
Post: #157
RE: NADOLAK TRANSPORT
Chciałbym by ktoś kto może zmienił Mi nazwę tematu na Karczewski Transport. Dziękuję Smile

Po więcej zapraszam tutaj:Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
12/06/2019 08:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PiotrNMR Offline
Vip
***
ViP

Skąd: Mrągowo DK16
Liczba postów: 138
Dołączył: 29/08/2014
Reputacja: 2
Podziękował: 169
Podziękowano mu 304 raz(y)
Post: #158
RE: NADOLAK TRANSPORT
(28/09/2018 11:58 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  Co do podpatrywania pomysłów to na to nie ma co patrzeć bo na dobrą sprawę to przez te wiele lat jak istnieją VSki to praktycznie wszystko już kiedyś tam było jeśli chodzi o transport (no może poza transportem samochodów - pomysł na VS z którym się nie spotkałem jeszcze i jak ktoś otworzy musi mi odpalić dolę inaczej też się doczepię, że kradziony :E). Więc na siłę to w każdej firmie można by powiedzieć, że coś tam skopiowała od kogoś (jakby ktoś miał wyłączność na daną gałąź transportu :E) - czyli nie ma co patrzeć co tam ktoś sobie ubdzura w głowie i po prostu realizować swoje pomysły a finalnie i tak ludzie zdecydują czy firma jest czy nie jest okej.
Tak czy siak dziedzina jaką wybraliście dość ciekawie może wyjść w praktyce więc powodzenia w dążeniu do celu.

Mało widziałeś, posiadałem taki na pewnym innym forum Wink
12/06/2019 10:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Przedsiębiorca.
kamyczek Niedostępny
Vip
***
ViP

Skąd: Kutno
Liczba postów: 161
Dołączył: 06/12/2016
Reputacja: 7
Podziękował: 193
Podziękowano mu 246 raz(y)
Post: #159
RE: NADOLAK TRANSPORT
Sam możesz zmienić temat w pierwszym poście Smile
Image
13/06/2019 01:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno
WikTOREk Offline
Nadolak <3
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 124
Dołączył: 04/03/2018
Reputacja: 1
Podziękował: 97
Podziękowano mu 148 raz(y)
Post: #160
RE: NADOLAK TRANSPORT
Z racji braku pomysłu na malowania firmowe postanowiłem skorzystać ostatni raz z nazwy Nadolaka. Malowania wykorzystam które wykonał Kazan, nie będzie to od startu vs z 10 składami, póki co praktycznie pod relacje. Jeśli ogarnę dziś to nawet będzie krotka prezentacja- czekam cały czas na jakieś ciekawe dodatki które posiadałem wcześniej, a teraz nie ma ich na 1.35. Głownie tez chodzi mi od PM i PR.

Po więcej zapraszam tutaj:Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
16/06/2019 06:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: legutek22
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa