Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 9 głosów - 2.67 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transport Ciężarowy i Mechanika Pojazdowa - Paweł Górny
Autor Wiadomość
WeiserPL Offline
Mar-Trans
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 373
Dołączył: 19/07/2016
Reputacja: 15
Podziękował: 723
Podziękowano mu 621 raz(y)
Post: #71
RE: Transport Ciężarowy i Mechanika Pojazdowa - Paweł Górny
Ładne fotki! Big Grin
08/02/2019 08:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Marcin1693
DawidK Offline
Vip
***
ViP

Skąd: GLE
Liczba postów: 841
Dołączył: 24/06/2015
Reputacja: 25
Podziękował: 856
Podziękowano mu 1215 raz(y)
Post: #72
RE: Transport Ciężarowy i Mechanika Pojazdowa - Paweł Górny
Nic dodać, nic ująć Smile

08/02/2019 09:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Marcin1693
mixon Offline
Vip
***
ViP

Skąd: Gniezno
Liczba postów: 105
Dołączył: 25/06/2017
Reputacja: 5
Podziękował: 75
Podziękowano mu 90 raz(y)
Post: #73
RE: Transport Ciężarowy i Mechanika Pojazdowa - Paweł Górny
Masz rączkę do fotek Tongue
08/02/2019 09:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Marcin1693
Marcin1693 Offline
B.M.W <3
***
ViP

Skąd: Śrem [PSE]
Liczba postów: 231
Dołączył: 12/07/2017
Reputacja: 5
Podziękował: 244
Podziękowano mu 341 raz(y)
Post: #74
RE: Transport Ciężarowy i Mechanika Pojazdowa - Paweł Górny
WTOREK/ŚRODA

Poznań - Bremerhaven (Filtry oleju 14t)

Weekend jak każdy przesiedziałem w domu. W poniedziałek wstałem rano o 7:00 i zadzwoniłem do szefa jak wygląda sytuacja. Dowiedziałem się, że na poniedziałek nie ma roboty i Paweł wysłał mnie z powrotem do łóżka. Położyłem się więc ponownie i wstałem ok. 10:00. Krótko po tym jak się przebudziłem zadzwonił Paweł, że załadunek mam we wtorek na godzinę 22:30 do Niemiec. Tak więc poniedziałek również spędziłem z rodziną. We wtorek trzeba było już dłużej pospać żeby być wypoczętym na nocną szychtę Wink Ok. 21:00 wyjechałem z domu na bazę gdzie byłem tuż przed 22:00. Odebrałem kluczyki oraz teczkę z portierni bo biura były już pozamykane. Odpaliłem auto, uzupełniłem lodówkę świeżym jedzeniem wyrzucając stare produkty do kontenera, a chleb zostawiłem dla psów przy kojcu. Auto nabiło mi przez ten czas powietrza więc odstawiłem osobówkę na bok i dokładnie o 22 ruszyłem na załadunek. Ładowałem się Filtrami olejów do samochodów osobowych w firmie zajmującą się dystrybucją części samochodowych. Pod rampą byłem o 22:30. Zaniosłem papiery i od razu zaczęli mnie ładować. Sprawnie im poszło bo o 23:00 byłem już gotowy do wyjazdu. Z Poznania wyjechałem bez problemów bo to już godziny w których rzadko kto wyjeżdża na drogę tym bardziej, że był to środek tygodnia. Wbiłem się na A2 i standardowo kierunek na Świecko. Uwielbiam nocną jazdę w dodatku świst turbiny umilał mi jazdę Smile Po 3 godzinach jazdy zatrzymałem się na MOP-ie pod dystrybutorem w celu nabrania wody w bańki bo wszystko mi się pokończyło. Szybka kawa ze stacji i rura dalej. Tak sobie pomykałem A2-ką, aż do Hannoveru gdzie zjechałem na 7-kę którą jechałem parę kilometrów pod miejscowość Walsrode. Zaczęło robić się już widać. Następnie wmontowałem się na drogę numer 27 i mijając Bremen leciałem nią do samego Bremerhaven. Przed wjazdem do miasta jeszcze szybko odpaliłem laptopa żeby sprawdzić dokładny adres rozładunku. Na firmę wjechałem ok. godziny 8 rano. Zameldowałem się i po odstaniu kilku minut rozpoczął się rozładunek, który trwał znacznie dłużej niż załadunek w Poznaniu Facepalm-mt Jednak jak polak weźmie się za robotę to nie ma *** we wsi :E Nie to co na zachodzie. Zeszło im ok. godziny ja przez ten czas podrzemałem trochę na łóżku po czym obudziło mnie pukanie do drzwi. Przyszedł Niemiec grubo po 60 zameldować mi, że auto rozładowane. No tak teraz już wiem dlaczego tyle im to zajęło :E Odebrałem papiery wysłałem SMSa do spedycji w którym poinformowałem, że jadę na parking wykręcić pauzę bo pod rampą miałem równe 10 minut jazdy do końca czasu. Podjechałem więc na przydrożny parking, wykąpałem się co prawda w misce bo na prysznic z bańki to jeszcze za zimno, zjadłem kawałek chleba po czym zasłoniłem firanki i poszedłem w kimę Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

ŚRODA c.d.

Bremerhaven - Gorzów Wlkp. (Puste palety 16t)

W środę wstałem ok godziny 17:30. Ogarnąłem się, przemyłem twarz zimną wodą i uszykowałem sobie śniadanie. W międzyczasie dostałem SMSa od spedycji, że mam ładować puste palety o 19 do Gorzowa Wielkopolskiego. Na spokojnie przy śniadaniu obczaiłem w laptopie dokładny adres firmy. O 18:30 odpaliłem maszynę, obszedłem cały zestaw i ruszyłem na załadunek. Na portierni zameldowałem się po czym dostałem informację, że mogę się już podstawiać w miejsce załadunkowe Smile Była to firmy na nabrzeżu zajmująca się głównie przewozami kontenerów przez co załadunek odbywał się od boku. Jak się później dowiedziałem od wózkowego, który był Polakiem to te palety miała odebrać firma zajmująca się właśnie transportem kontenerów w to miejsce lecz z powodu braku auta z ich strony ładunek był wystawiony na giełdę i trafił on na mnie Tongue Wiozłem to do magazynów logistycznych w Gorzowie gdzie dana firma będzie musiała ten towar odebrać. Załadunek poszedł sprawnie. Wózkowy był bardzo ogarnięty i robotę wykonał wzorowo, a z racji, że był to nasz rodak to była okazja zamienić parę zdań o ogólnikowych sprawach Big Grin Po załadunku stanąłem na parkingu i postanowiłem przygotować sobie jakieś konkretne jedzenie żeby nie musieć później stawać na hot dogi na stacjach bo po przebudzeniu zjadłem tylko skibkę chleba. Po posiłku ruszyłem w drogę. Po wyjeździe z Bremerhaven kierowałem się na Hamburg skąd dalej do ringu Berlina leciałem 24-ką. Potem wbiłem się na A2 i przecinając granicę jechałem nią do samego zjazdu na krajową 3 i dalej na Gorzów. Droga minęła mi dość szybko, nie było żadnych utrudnień w ruchu. Jedynie była mała zwężka do 1 pasa bo na awaryjnym stała spalona chłodnia prawdopodobnie z powodu agregatu. Na rozładunek dojechałem o godzinie 6. Zmieściłem się w 9 godzinach jazdy Smile Po zajeździe musiałem odstać chwilę przy portierni bo wszystkie rampy były zajęte. Po 30 minutach parę z nich się zwolniło i portier wpuścił mnie na rozładunek. Niby puste palety, a tłukli się z nimi prawie godzinę... :/ Po rozładunku mój czas pracy dobiegał końca więc udałem się na stację paliw żeby wykręcić pauzę. Aktualnie nadal stoję w Gorzowie i czekam na dalsze info od spedycji chociaż podejrzewam, że zjadę na pusto na bazę ale póki co czekam.


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image[/url]

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Do następnego, pozdro Big Grin
12/02/2019 05:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: mixon , Dorpolowy
DawidK Offline
Vip
***
ViP

Skąd: GLE
Liczba postów: 841
Dołączył: 24/06/2015
Reputacja: 25
Podziękował: 856
Podziękowano mu 1215 raz(y)
Post: #75
RE: Transport Ciężarowy i Mechanika Pojazdowa - Paweł Górny
Fajnie to wygląda, tekst spoko, fotki też, ale te chlapacze bym wywalił :E

12/02/2019 05:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Marcin1693
mixon Offline
Vip
***
ViP

Skąd: Gniezno
Liczba postów: 105
Dołączył: 25/06/2017
Reputacja: 5
Podziękował: 75
Podziękowano mu 90 raz(y)
Post: #76
RE: Transport Ciężarowy i Mechanika Pojazdowa - Paweł Górny
Według mnie najlepsza fotka to 4 w stronę Gorzowa :E
12/02/2019 06:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Marcin1693
Aras. Offline
Hetman Wielki Koronny !
*****
Pomocnik

Skąd: Zamojszczyzna !
Liczba postów: 2,916
Dołączył: 14/12/2014
Reputacja: 367
Podziękował: 354
Podziękowano mu 3094 raz(y)
Post: #77
RE: Transport Ciężarowy i Mechanika Pojazdowa - Paweł Górny
Relacja nic dodać nic ująć. Kapitalna robota :E

12/02/2019 08:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Marcin1693
Kędzierzawy Offline
LLU STYLE
****
Trucker

Skąd: Siedlce
Liczba postów: 598
Dołączył: 19/07/2018
Reputacja: 17
Podziękował: 463
Podziękowano mu 735 raz(y)
Post: #78
RE: Transport Ciężarowy i Mechanika Pojazdowa - Paweł Górny
Sztosik mówiąc po młodzieżowemu Szczerbol

Wpadnij do mnie zostaw komik,na pewno podziękuje i odpowiem !!

Fotorelacje by _kedzierzawy


12/02/2019 09:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Marcin1693
KamilFH Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Kościankowo [PKS]
Liczba postów: 147
Dołączył: 04/03/2018
Reputacja: 2
Podziękował: 32
Podziękowano mu 250 raz(y)
Post: #79
RE: Transport Ciężarowy i Mechanika Pojazdowa - Paweł Górny
Aleś poszaloł chopok! Ale pizzy z patelni to jeszcze nie jadłem :E
12/02/2019 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Marcin1693
Marcin1693 Offline
B.M.W <3
***
ViP

Skąd: Śrem [PSE]
Liczba postów: 231
Dołączył: 12/07/2017
Reputacja: 5
Podziękował: 244
Podziękowano mu 341 raz(y)
Post: #80
RE: Transport Ciężarowy i Mechanika Pojazdowa - Paweł Górny
(12/02/2019 09:25 PM)KamilFH napisał(a):  Aleś poszaloł chopok! Ale pizzy z patelni to jeszcze nie jadłem :E
Powiadają, że kierowcy to najlepsi kucharze Szczerbol
12/02/2019 09:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa