Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poland Rebuilding 2.3.2 - dyskusje ogólne
Autor Wiadomość
Moose Offline
Kierowca bombowca
***
ViP

Skąd: Szczytno
Liczba postów: 89
Dołączył: 16/08/2019
Reputacja: 8
Podziękował: 115
Podziękowano mu 285 raz(y)
Post: #11
RE: Poland Rebuilding 2.3.2 (1.34) [Download]
Jak ja podziwiam deweloperów PRki którzy mają cierpliwość ( jeszcze ) aby odpowiadać na te pytania "Kiedy Poland".

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Image
17/10/2019 07:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: PLAYER , Michal_Z_gno
mangat Offline
tedy1977
**
Użytkownik

Skąd: Kętrzyn okolice
Liczba postów: 86
Dołączył: 13/11/2013
Reputacja: 12
Podziękował: 715
Podziękowano mu 101 raz(y)
Post: #12
RE: Poland Rebuilding 2.3.2 (1.34) [Download]
Moim zdaniem , takich niecierpliwych do wydania PR-ki admin powinien zbanować. Bo nadgorliwość to jest w niesmak .
17/10/2019 09:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: PLAYER
Adam.J Offline
Map Maker na Emeryturze.
****
Trucker

Skąd: Rzeszów
Liczba postów: 1,051
Dołączył: 05/12/2014
Reputacja: 82
Podziękował: 2626
Podziękowano mu 1168 raz(y)
Post: #13
RE: Poland Rebuilding 2.3.2 (1.34) [Download]
A mi się wydaje że stworzyła się bezsensowna dyskusja w tym temacie od momentu pierwszego postu grisza141286

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
17/10/2019 09:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: grisza141286
RadolSzczecin Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 942
Dołączył: 07/12/2014
Reputacja: 74
Podziękował: 1
Podziękowano mu 2589 raz(y)
Post: #14
RE: Poland Rebuilding 2.3.2 (1.34) [Download]
Cytat: Przykro mi Polandzie ale na własne życzenie zostaliście daleko w tyle za konkurencją, nie ma sensu dalej pobierać ani wspierać waszego projektu tylko i wyłącznie dlatego bo to Polska mapa, faktycznie przecudna no ale zbyt długi czas oczekiwania. Ponad pół roku to lekka przesada. To chyba początek końca waszego projektu. Ugrzęźliście na razie w błocie, które może okazać się bagnem i chyba jedynym wyjściem może być uniezależnienie od promodsa, co chyba nie jest możliwe lub wiąże się z rozpoczęciem projektu od nowa, co z kolei przy waszych możliwościach zajęłoby kilka lat. Wielu graczy porzuci waszą modyfikację, żeby móc pograć sobie w multi na promodsie

Matko Boska jaki bełkot i bzdety....a kim Ty jesteś aby wypowiadać sie za innych graczy?
Dopiero co sie zarejestrowałeś, masz tu raptem 10 postów i ujemną reputację.
Zamilcz więc pajacu ,za nim faktycznie nie 'dostaniesz kopa' z tego forum, a coś mi sie wydaje że Twoje dni są tutaj policzone Tongue

Gdyby była możliwość to powinieneś przynajmniej dostać bana na przeglądanie pewnych działów i tematów na forum - skoro według Ciebie nie ma sensu wspierać i pobierać tego projektu jak często to tu podkreślasz.

EDIT:
1) Multi kompletnie mnie nie interesuje - tak w tej grze jak i w innych.
2) Nie jestem obecnie fanem PR-ki, Rusmapy czy promodsa (antyfanem też nie) bo nie używam żadnej z modyfikacji map.

Michał powinien faktycznie coś zrobić z tym tematem bo ewidentnie jara tego gościa czytanie jak inni się 'gotują' czytając jego bełkot i wypociny.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17/10/2019 10:09 PM przez RadolSzczecin.)
17/10/2019 10:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: michalz , PLAYER
grisza141286 Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 25
Dołączył: 12/07/2019
Reputacja: -7
Podziękował: 7
Podziękowano mu 18 raz(y)
Post: #15
[oddzielony] Poland Rebuilding [Download]
Na szczęście nie Ty decydujesz. Masz rację Radol, ciekawi mnie ta społeczność z klapkami na oczach. Skrytykowałem PR i wylało się na mnie wiaderko pomyj i hejtu. Tongue Nie wypowiadam się za innych graczy tylko wyraziłem swoją ocenę czy pogląd na sytuację obecną projektu PR i tyle. A czy ta teza faktycznie się sprawdzi to czas już pokaże. Nie rozumiem o co się spinasz.

Poza tym to ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz. Mianowicie PR boryka się z małą liczbą osób pracujących przy projekcie. Nie macie chętnych, którzy mogliby pomóc ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17/10/2019 10:41 PM przez Michaleczeq.)
17/10/2019 10:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: KenworthDriver
Michaleczeq Offline
PR Team
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 438
Dołączył: 20/09/2016
Reputacja: 48
Podziękował: 81
Podziękowano mu 1439 raz(y)
Post: #16
RE: [oddzielony] Poland Rebuilding [Download]
Co do map makerów - kilku.
Zgłosiło się też kilkoro chętnych na grafików.
Wielu za to było bardzo chętnych do zostania testerami, a w szczególności "terenów w budowie".

Ci co zgłosili się po którymś już z filmików Graka w momencie trwania prac aktualizacyjnych do tego nieszczęsnego PM 2.41/ETS2 1.35, zostali na razie zapisani i czekają aż się z tym już uporamy i wydamy. Jeżeli po ukończeniu tych prac będą dalej chętni, to dostaną od nas jakieś zadania w ramach testów i jak je przejdą to dostaną jakiś fragment mapy do ogarnięcia. W końcu dorzucanie sobie świeżych ludzi których trzeba mieć ciągle na oku, na mapę która jest w trakcie aktualizacji nie jest dobrym rozwiązaniem.
17/10/2019 10:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: PLAYER
RadolSzczecin Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 942
Dołączył: 07/12/2014
Reputacja: 74
Podziękował: 1
Podziękowano mu 2589 raz(y)
Post: #17
RE: [oddzielony] Poland Rebuilding [Download]
(17/10/2019 10:33 PM)grisza141286 napisał(a):  Poza tym to ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz. Mianowicie PR boryka się z małą liczbą osób pracujących przy projekcie. Nie macie chętnych, którzy mogliby pomóc ?

Po twoich postach to raczej nie wygląda że jesteś czymkolwiek zainteresowany dotyczącym tego projektu, a już tym bardziej chętnym jakiejkolwiek pomocy.
Jakoś inni, stali użytkownicy PR-ki nie mają problemów ze zrozumieniem tego czy owego.
Nie pogrążaj już się bardziej, bo tak jak pisałem czym wiecej piszesz bez sensu tym bliżej do tego że zaliczysz 'bana'
17/10/2019 10:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno , mangat , iwan4672 , PLAYER
DIESIRAE Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 163
Dołączył: 24/05/2015
Reputacja: 15
Podziękował: 13
Podziękowano mu 770 raz(y)
Post: #18
RE: [oddzielony] Poland Rebuilding [Download]
Doba ma 24h.

Czynny zawodowo dorosły człowiek spędza w do i w i z pracy średnio ponad 1/3 dnia.

Efektywny zalecany wypoczynek dla organizmu ludzkiego to +/- 7h.

Czyli wg Was ile zostaje czasu na codzienne sprawy dorosłego człowieka?? i ile z tego czasu można poświęcić na coś co jest w życiu najmniej istotne czyli GRĘ??

Idźmy dalej

Zakładając, że mimo wszystko komuś się chce jeszcze siedzieć przy tej grze i że zajmuje mu to w tym pozostałym czasie wolnym średnio powiedzmy ok4h dziennie (a uwierzcie bardzo często zdarza się nam zarywać nocki Szczerbol ) przez 30dni w miesiącuWykrzyknikWykrzyknik to wychodzi na to że poświęcamy PRce 3/4 średnio miesięcznego czasu pracy zarobkowej etatowego pracownika SCSu z założeniem że pracują 8h dziennie.

i robimy to za darmoWinkTongue

Jeśli ktoś dalej jeszcze czegoś nie zrozumiał to niech sobie sam resztę wydedukuje

PR Team - 3osoby
SCS - strzelam 30osób zajmujących się grą, jej kodem, geometrią, wizualizacją itditd.

Sianie fermentu jakichś sugestii, jakichś klapek na oczach itd. powinno być piętnowane bo nie mają one nic wspólnego z rzeczowymi opiniami a są nastawione jedynie na wywoływanie gówno burz . Popolemizować zawsze możnaWink ale tylko z ludźmi na poziomieTongue

co i tak nie będzie miało wpływu na to kiedy wyjdzie nowa wersja mapyTongue Nowy Update będzie duży lub baaardzo dużyWink a pewne jest jedynie to, że się go w końcu doczekacieWink

u mnie ściąganie plików mapowych z hostingów zajmuje średnio czas spalenia 2-3 fajeczekBig Grin resztę sobie dopowiedzcie samiWink

P.S

Cytat:Jak już raz napisałem "śmierdzisz" mi mocno elotem360 (lub jego znajomym), który pod koniec działalności na tym forum wyrażał się w swoich postach podobnie. Obojętnie czy nim jesteś czy nie to mi to lata.

No coś w tym musi być Wink bo nawet data wylotu elota chyba się m/w pokrywa z rejestracją mr griszaBig Grin ale to może przypadek Szczerbol

W każdym bądź razie dla Wszystkich narwańców, niecierpliwych, krzykaczy, roszczeniowców, krytykantów itp.

zapętlony relaksujący motyw muzyczny z BLADE RUNNERAWink





i dobra radaWink
Ochłońcie i weźcie na wstrzymanieBig GrinTongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19/10/2019 02:27 PM przez DIESIRAE.)
19/10/2019 02:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: PLAYER , Tedy , Michal_Z_gno , michalz , Adam11500 , Ziom , Adam.J , panzerdragon , Moose
Michal_Z_gno Offline
..::Administrator::..
*******
Administrator

Skąd: Gniezno
Liczba postów: 15,095
Dołączył: 08/10/2010
Reputacja: 640
Podziękował: 34087
Podziękowano mu 15536 raz(y)
Post: #19
RE: [oddzielony] Poland Rebuilding [Download]
DIESIRAE jak zwykle dał radę i przedstawił wszystko jak należy choć pewnie i tak część tego nie pojmie (jak się sprawdzi ta przepowiednia to zgłaszam się do TV do pracy jako wróżka bo coś czuję, że zbiję na tym majątek :E) bo przecież nowe PR ma być już, teraz, natychmiast bo niektóry tego chcą a jak ekipa PR nie ma czasu to niech rzuca pracę, rodzinę i zostaną żulami, zamieszkają w kartonach (nie wiem tylko jak tam sobie komputer i neta podłączą) ale termin ma być dotrzymany i kropka Big Grin A jak nie to zbierze się tłum z widłami i pochodniami i wywiezie was na taczkach :E

A serio to nie ma co patrzeć na takie komentarze bo nie ma opcji aby się wszystkim dogodziło na raz i zawsze znajdzie się ktoś oburzony Tongue


Ps. Nie pal po dwa, trzy pod rząd bo to już bardzo niezdrowo :E

Image
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19/10/2019 03:35 PM przez Michal_Z_gno.)
19/10/2019 03:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: PLAYER , DIESIRAE , Adam.J , Ziom
DIESIRAE Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 163
Dołączył: 24/05/2015
Reputacja: 15
Podziękował: 13
Podziękowano mu 770 raz(y)
Post: #20
RE: [oddzielony] Poland Rebuilding [Download]
Tak kombinacja pipcenia się w ME i "kurzenia" w przerwach na zapis/ładowanie mapy etc. może okazać się zabójcza dla organizmu Facepalm-mt dlatego nie polecam nikomu przygody z nikotyna Patykiem_1

Te dwie, trzy faje to taki wykładnik czasu na ściągniecie PM Tongue w realu u mnie wygląda to m/w tak; zrobienie kawy, degustacja + dymek i już pliki są na dysku Big Grin

P.S
lekarz tej kombinacji też pewnie by nie polecał Szczerbol ale czas goni chcemy zdążyć z dużym upgradem do świąt a roboty jeszcze kupa więc wspomaganie konieczneWink

w worklogu aktualizacja starego posta jest parę nowych fotWink
19/10/2019 04:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: PLAYER , Adam.J , Ziom , Michal_Z_gno , panzerdragon
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Poland Rebuilding 2.5.8 (1.49) [Download] Michaleczeq 991 607,402 03/01/2024 07:11 PM
Ostatni post: Michaleczeq
Photo Poland Rebuilding [Worklog] RadolSzczecin 1,632 765,653 05/12/2023 05:01 PM
Ostatni post: xxtrokerxx
Question Poland Rebuilding [Pomoc] Michaleczeq 278 124,123 06/04/2023 05:11 PM
Ostatni post: abuk
  Poland rebuilding pachankz2 5 2,355 14/02/2021 02:04 PM
Ostatni post: pachankz2
Bug Poland Rebuilding [Błędy] DIESIRAE 300 135,897 03/12/2020 10:26 PM
Ostatni post: Michaleczeq

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa