Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogromną prośbą o zmianę z pmg na obj (star 200)
Autor Wiadomość
BuDiTyCHy Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Tychy
Liczba postów: 16
Dołączył: 12/07/2013
Reputacja: 4
Podziękował: 2
Podziękowano mu 40 raz(y)
Post: #1
Lightbulb Ogromną prośbą o zmianę z pmg na obj (star 200)
Witam serdecznie forumowiczów. Pisze z ogromną prośbą do osób posiadających możliwości i umiejętności importowania modeli do blendera lub zmodelera. Poszukuje kogos kto poświęcił by 10 min swojego czasu na ściągniecie z neta modu dodającego Star'a 200 do gry zaimportowanie go do zmodelera lub innego programu i wyeksportowanie go do pliku obj. Byl bym niezmiernie wdzięczny gdyby znalazł się ktoś kto by mi pomógł. Proszę nie piszcie zebym sam to zrobił bo wierzcie mi próbowałem tydzień czasu z różnymi poradnikami i wersjami blendera i zmodelera ale tylko zszarpalem sobie nerwy także bardzo proszę o dobra duszę która by to ogarnęła. W zamian moge zaoferować pomoc przy grze Fs19 jako że trochę tam ogarniam z giants editorem i przerabianiem map oraz modow.

Image
03/05/2020 03:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BuDiTyCHy Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Tychy
Liczba postów: 16
Dołączył: 12/07/2013
Reputacja: 4
Podziękował: 2
Podziękowano mu 40 raz(y)
Post: #2
RE: Ogromną prośbą o zmianę z pmg na obj (star 200)
No i jak panowie nie ma ani jednego chętnego odrobinę pomoc? Nie proszę o cuda tylko o poświęcenie 15 min swojego czasu kogoś kto jest w stanie coś takiego ogarnac nie wieze ze potrwa to dłużej.

Image
21/05/2020 09:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicko Offline
Map Maker / Modeller
****
Trucker

Skąd: Skawina, Małopolskie
Liczba postów: 253
Dołączył: 03/03/2018
Reputacja: 25
Podziękował: 387
Podziękowano mu 511 raz(y)
Post: #3
RE: Ogromną prośbą o zmianę z pmg na obj (star 200)
Skoro nie wierzysz że nie potrwa to więcej niż 15 minut, to znaczy że wiesz jak to zrobić. Polecałbym dalej próbować samemu i przy okazji prób czekać na pomoc.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
21/05/2020 11:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Ealfdus
BuDiTyCHy Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Tychy
Liczba postów: 16
Dołączył: 12/07/2013
Reputacja: 4
Podziękował: 2
Podziękowano mu 40 raz(y)
Post: #4
RE: Ogromną prośbą o zmianę z pmg na obj (star 200)
Widzialem masę poradnikow i czytałem po różnych forach jak to zrobić ale ani razu nie udało mi się otworzyć tego modelu w blenderze ani w zmodzie więc gdzieś jest coś nie tak i poprostu nie potrafię do tego dojść. Dlatego zwróciłem się o pomoc bo wiem że dla wielu osób które w tym siedzą jest to chwila moment i po sprawie. Nie proszę o teksturowanie, przerabianie i bóg wie co tylko i wyłącznie o zmianę formatu albo chociaż zapisanie pliku w formacie blenderowskim a z3d abym mógł sb sam już dalej z tym poradzić.

Image
21/05/2020 01:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star 200 Equalizer problem z kompatybilnością Barti123 6 1,158 07/02/2022 12:42 PM
Ostatni post: Barti123

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa