Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
światła 1.40
Autor Wiadomość
maksunbl Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Wyszków
Liczba postów: 43
Dołączył: 20/10/2019
Reputacja: 1
Podziękował: 45
Podziękowano mu 44 raz(y)
Post: #1
światła 1.40
Siema mam problem ze światłami a dokładnie hella te na grilla. i zwracam się
do was z prośbą o pomoc bo siedzę od dwóch dni nad tym i nie mogę rozkmininić
z góry dzięki za podpowiedzi Smile
a tu fotka z popsutym światłem dodam że w dzień jest dobrze
Image

Image
30/03/2021 09:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: superpiotr4
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 381
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 280
Podziękowano mu 368 raz(y)
Post: #2
RE: światła 1.40
(30/03/2021 09:27 PM)maksunbl napisał(a):  Siema mam problem ze światłami a dokładnie hella te na grilla. i zwracam się
do was z prośbą o pomoc bo siedzę od dwóch dni nad tym i nie mogę rozkmininić
z góry dzięki za podpowiedzi Smile
a tu fotka z popsutym światłem dodam że w dzień jest dobrze
Image

Ten problem był już poruszony. Ale jeżeli chcesz, odpowiem tutaj. Sprawdź po pierwsze, czy nie masz żadnego aktywnego modu na flary, po aktualizacji wersji 1.40 wprowadzono nowe oświetlenie, które może powodować taką powłokę światła po włączeniu. Spróbuj wyłączyć i daj znać.

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
30/03/2021 09:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
grisza1983 Offline
Zarejestrowany
*
Zarejestrowani

Skąd:
Liczba postów: 5
Dołączył: 08/04/2021
Reputacja: 0
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 raz(y)
Post: #3
RE: światła 1.40
A może ktoś wie czemu u mnie (1.40) nie ma w ogóle świateł? Szlag mnie już trafia. Lampy świecą normalnie itp ale nie dają żadnego światła :/
08/04/2021 07:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
topiq Offline
Jakiś tam gracz 40+
***
ViP

Skąd: Puławy
Liczba postów: 163
Dołączył: 16/03/2017
Reputacja: 8
Podziękował: 66
Podziękowano mu 134 raz(y)
Post: #4
RE: światła 1.40
Mnie się też szklana kula spaliła. A kawa z ekspresu to z fusów nie wywróżę. Może jakiś gamelog? Mody jakieś masz? Może są pod 1.39?
08/04/2021 08:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maciek11 Offline
_Berson :E
***
ViP

Skąd: Brodnica [CBR]
Liczba postów: 232
Dołączył: 11/01/2019
Reputacja: 10
Podziękował: 302
Podziękowano mu 329 raz(y)
Post: #5
RE: światła 1.40
Jeżeli macie coś dodane w autach z 1.39 i wrzucicie to na 1.40 to oczywiste, że nie będzie świateł. W nowym są zmienione całkowicie światła Smile


08/04/2021 11:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 381
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 280
Podziękowano mu 368 raz(y)
Post: #6
RE: światła 1.40
Ja też mu to piszę.

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
09/04/2021 07:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
grisza1983 Offline
Zarejestrowany
*
Zarejestrowani

Skąd:
Liczba postów: 5
Dołączył: 08/04/2021
Reputacja: 0
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 raz(y)
Post: #7
RE: światła 1.40
(09/04/2021 07:05 AM)superpiotr4 napisał(a):  Ja też mu to piszę.

A ja piszę że nie mam żadnych modów Big Grin
09/04/2021 08:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
topiq Offline
Jakiś tam gracz 40+
***
ViP

Skąd: Puławy
Liczba postów: 163
Dołączył: 16/03/2017
Reputacja: 8
Podziękował: 66
Podziękowano mu 134 raz(y)
Post: #8
RE: światła 1.40
No to może masz pirata, skoro się tak wzbraniasz wkleić link z gamelogiem? Z jakich informacji mamy Ci pomóc? Z podań i legend ludowych? Mam profil od początku kiedy zakupiłem ETS2 w 2014 roku i cały czas tam zmieniam mody, wgrywam nowe PM, PR i RusMap, mody na traffic i inne od Jazzycata. Zero problemów, tylko pilnuję żeby były aktualne pod daną wersję gry. Jak masz grę na steam, sprawdź spójność plików. Jak to nie pomoże, przeinstaluj. Jak i to nie pomoże, to bez gameloga, konfigu sprzętu jaki masz nikt Ci nie pomoże. Pozmieniały się opcje graficzne, przejrzyj sobie ustawienia grafiki. Problem jest z jedną konkretną ciężarówką czy też innymi? Ciężko tak opisać normalnie problem i co do tej pory zrobiłeś, by problem naprawić?
09/04/2021 09:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: superpiotr4
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 381
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 280
Podziękowano mu 368 raz(y)
Post: #9
RE: światła 1.40
(09/04/2021 09:30 AM)topiq napisał(a):  No to może masz pirata, skoro się tak wzbraniasz wkleić link z gamelogiem? Z jakich informacji mamy Ci pomóc? Z podań i legend ludowych? Mam profil od początku kiedy zakupiłem ETS2 w 2014 roku i cały czas tam zmieniam mody, wgrywam nowe PM, PR i RusMap, mody na traffic i inne od Jazzycata. Zero problemów, tylko pilnuję żeby były aktualne pod daną wersję gry. Jak masz grę na steam, sprawdź spójność plików. Jak to nie pomoże, przeinstaluj. Jak i to nie pomoże, to bez gameloga, konfigu sprzętu jaki masz nikt Ci nie pomoże. Pozmieniały się opcje graficzne, przejrzyj sobie ustawienia grafiki. Problem jest z jedną konkretną ciężarówką czy też innymi? Ciężko tak opisać normalnie problem i co do tej pory zrobiłeś, by problem naprawić?

Zgadza się, nie da się nic ustalić bez game.loga. Game.log zawsze znajdziesz:
Ten Komputer----> Dokumenty-----> Euro Truck Simulator2 Musimy wiedzieć, na czym stoimy i jeżeli posiadasz pirata, to sorry, musisz znaleźć inne forum, gdyż tutaj nie pomagamy osobom, którzy nie mają legalnej wersji gry np: zakupionej na Steam Wykrzyknik

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09/04/2021 10:14 AM przez superpiotr4.)
09/04/2021 10:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Deczor Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Dublin
Liczba postów: 479
Dołączył: 24/03/2014
Reputacja: 16
Podziękował: 280
Podziękowano mu 455 raz(y)
Post: #10
RE: światła 1.40
(08/04/2021 07:25 PM)grisza1983 napisał(a):  A może ktoś wie czemu u mnie (1.40) nie ma w ogóle świateł? Szlag mnie już trafia. Lampy świecą normalnie itp ale nie dają żadnego światła :/

Jeżeli tylko w dzień nie zostawiają żadnej poświaty to chyba wszyscy tak mamy, SCS chyba nie może sobie poradzić z tym problemem lub udaje że go nie ma, może moderzy coś ogarną bo szczególnie o zmroku wygląda to głupio i nienaturalnie, w nocy za pośrednictwem magii światła wracają do życia, raczej nic z tym nie poradzisz a jeżeli komuś się udało to niech nas oświeci. :E
09/04/2021 01:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa