Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Route Advisor
Autor Wiadomość
slaws72 Offline
Zarejestrowany
*
Zarejestrowani

Skąd:
Liczba postów: 3
Dołączył: 16/11/2015
Reputacja: 0
Podziękował: 1
Podziękowano mu 0 raz(y)
Post: #1
Route Advisor
Witam .Mam taki problem zainstalowałem
Route Advisor i nie działa mi czas do rozładunku i odległość. Cały czas mam tą samą
20/04/2021 05:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 381
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 280
Podziękowano mu 368 raz(y)
Post: #2
RE: Route Advisor
(20/04/2021 05:32 PM)slaws72 napisał(a):  Witam .Mam taki problem zainstalowałem
Route Advisor i nie działa mi czas do rozładunku i odległość. Cały czas mam tą samą
Podeślij game.log oraz powiedz masz jakieś inne mody?

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
20/04/2021 07:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
topiq Offline
Jakiś tam gracz 40+
***
ViP

Skąd: Puławy
Liczba postów: 163
Dołączył: 16/03/2017
Reputacja: 8
Podziękował: 66
Podziękowano mu 134 raz(y)
Post: #3
RE: Route Advisor
O ten w grze chodzi czy mod Route Advisor? Mi na 1.40 przestał prawidłowo działać jeden z modów właśnie. Używam póki co w ETS2 Route Advisor Mod Collection v5.1 pod 1.38-1.39 reszta typu KAAC wymiękła. W ATS znów działa Hemil's Route Advisor TT pod 1.38. Czekam na aktualizacje. Jak kolega wyżej pisze, daj znać jakie masz mody i wrzuć game.log na paste.bin i link wrzuć w temat. Ktoś zawsze spojrzy i pomoże o ile nie masz pirata.
20/04/2021 08:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
slaws72 Offline
Zarejestrowany
*
Zarejestrowani

Skąd:
Liczba postów: 3
Dołączył: 16/11/2015
Reputacja: 0
Podziękował: 1
Podziękowano mu 0 raz(y)
Post: #4
RE: Route Advisor
(20/04/2021 08:20 PM)topiq napisał(a):  O ten w grze chodzi czy mod Route Advisor? Mi na 1.40 przestał prawidłowo działać jeden z modów właśnie. Używam póki co w ETS2 Route Advisor Mod Collection v5.1 pod 1.38-1.39 reszta typu KAAC wymiękła. W ATS znów działa Hemil's Route Advisor TT pod 1.38. Czekam na aktualizacje. Jak kolega wyżej pisze, daj znać jakie masz mody i wrzuć game.log na paste.bin i link wrzuć w temat. Ktoś zawsze spojrzy i pomoże o ile nie masz pirata.

chodzi o mod ,już tak mi się robi od 1.36 i co aktualizuje i instaluje to zawsze to samo cały czas czas i odległość stoi w miejscu a innych modów nie mam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20/04/2021 08:52 PM przez slaws72.)
20/04/2021 08:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 381
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 280
Podziękowano mu 368 raz(y)
Post: #5
RE: Route Advisor
(20/04/2021 08:47 PM)slaws72 napisał(a):  
(20/04/2021 08:20 PM)topiq napisał(a):  O ten w grze chodzi czy mod Route Advisor? Mi na 1.40 przestał prawidłowo działać jeden z modów właśnie. Używam póki co w ETS2 Route Advisor Mod Collection v5.1 pod 1.38-1.39 reszta typu KAAC wymiękła. W ATS znów działa Hemil's Route Advisor TT pod 1.38. Czekam na aktualizacje. Jak kolega wyżej pisze, daj znać jakie masz mody i wrzuć game.log na paste.bin i link wrzuć w temat. Ktoś zawsze spojrzy i pomoże o ile nie masz pirata.

chodzi o mod ,już tak mi się robi od 1.36 i co aktualizuje i instaluje to zawsze to samo cały czas czas i odległość stoi w miejscu a innych modów nie mam

Jakbyś mógł podesłać na Pastebin.com game.log? Spróbuj też wywalić modyfikację z Rout Advisor, gdyż może być nieaktualna, tak jak kolega topiq sugeruje.

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21/04/2021 11:07 AM przez superpiotr4.)
20/04/2021 09:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
topiq Offline
Jakiś tam gracz 40+
***
ViP

Skąd: Puławy
Liczba postów: 163
Dołączył: 16/03/2017
Reputacja: 8
Podziękował: 66
Podziękowano mu 134 raz(y)
Post: #6
RE: Route Advisor
No skoro od 1.36 nie działa, to jest już dość mocno nieaktualna. Jest taka zasada, że mody trzeba również aktualizować do danej wersji gry.
22/04/2021 01:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 381
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 280
Podziękowano mu 368 raz(y)
Post: #7
RE: Route Advisor
(22/04/2021 01:58 PM)topiq napisał(a):  No skoro od 1.36 nie działa, to jest już dość mocno nieaktualna. Jest taka zasada, że mody trzeba również aktualizować do danej wersji gry.
Zgadza się Smile

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
22/04/2021 04:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa