Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuje osoby która zdalnie zainstaluje mi mapy.
Autor Wiadomość
matsjablonski@gmail.com Offline
Zarejestrowany
*
Zarejestrowani

Skąd:
Liczba postów: 2
Dołączył: 11/12/2020
Reputacja: 0
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 raz(y)
Post: #1
Poszukuje osoby która zdalnie zainstaluje mi mapy.
Witajcie,

Jeżdżę od wielu lat, od 2 lat na Promodsie, ale jestem obecnie sfrustrowany bo nie mogę jeżdzić, od miesiąca dwóch mam problem z zawieszaniem się gry w postaci oto takiej, że po reinstalacji map ProMods 2.56 i ETS 1.41 gra wiesza mi się ciągle i nie mogę wyjechać z Hamburga. Zawsze po 2 min. się zawiesza. Mam tylko potrzebne mody graficzne ( wszystko aktualne ), jakiś tam Tunning, AI Traffic ( też staram się mieć aktualne ) itp. Gram tylko na najważniejszych modach, odchudziłem listę modów na maxa, znam się na tyle na tym, że wiem jak wygenerować raport z Crasha itp, ale to nic nie daje, bo już 2 x reinstalowałem i grę i mapy. Może wygeneruję Crash report jeszcze raz ? Profil i gra zasavewowana chodziła dobrze do momentu zmiany na 1.4. i 2.56 potem na tym save zaczeły się problemy.

Poszukuje osoby która zdalnie np na Team Viewer na moim kompie przeinstaluje mi wszystkie mapy Pro Mods plus Addony, plus mody. Oczywiście odpłatnie ( forma płatności blik ). Proszę o kontakt tutaj albo na email.

Z góry dzięki.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27/08/2021 05:15 AM przez matsjablonski@gmail.com.)
27/08/2021 05:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tedy Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 4,376
Dołączył: 09/05/2012
Reputacja: 86
Podziękował: 5195
Podziękowano mu 5215 raz(y)
Post: #2
RE: Poszukuje osoby która zdalnie zainstaluje mi mapy.
Jeśli już miałby Ci ktoś pomóc to nie jest potrzebny raport z crasha tylko log z gry - http://etrucks.pl/thread-31155.html
27/08/2021 07:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adamets2 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 295
Dołączył: 03/10/2020
Reputacja: 4
Podziękował: 190
Podziękowano mu 154 raz(y)
Post: #3
RE: Poszukuje osoby która zdalnie zainstaluje mi mapy.
(27/08/2021 05:09 AM)matsjablonski@gmail.com napisał(a):  Witajcie,
Jeżdżę od wielu lat, od 2 lat na Promodsie, ale jestem obecnie sfrustrowany bo nie mogę jeżdzić, od miesiąca dwóch mam problem z zawieszaniem się gry w postaci oto takiej, że po reinstalacji map ProMods 2.56 i ETS 1.41 gra wiesza mi się ciągle i nie mogę wyjechać z Hamburga.

A na 1.40 było ok ? Może to wina samego PM, a nie Twoich ustawień ? Niestety co wyjdzie update to ciągła ruletka gdzie będzie błąd. Wynika to z tego, że różne mody robią różni ludzie i każdy z teamów ma pretensje do innego o to, że jakiś road connection czy coś innego wchodzi w jego tereny, że to on powinien poprawić itd itd. Wystarczy poczytać forum ROEX Smile

Jeśli Hamburg to jak na moje na tych terenach jest tylko podstawowa gra od SCS i PM (no nie wiem może jest jakiś mod na sam Hamburg, ale nie występuje u twórców combo map, którzy podają kolejność) i w takim razie najszybsza droga do sprawdzenia tego to sprawdzenie na mapie 0 tego odcinka co Ci wywala na samym PM, a potem dodawanie kolejnych....

Od 10 lat nie grałem w żadną grę i myślałem, że już do końca życia w nic nie zagram i we wrześniu 2020r ODKRYŁEM TĄ GENIALNĄ GRĘ jaką jest ETS2/ATS i nic już nie jest takie, jak wcześniej... Smile
12/09/2021 11:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PUNISHER195 Offline
Zarejestrowany
*
Zarejestrowani

Skąd: Gdańsk
Liczba postów: 9
Dołączył: 17/04/2018
Reputacja: 0
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 raz(y)
Post: #4
RE: Poszukuje osoby która zdalnie zainstaluje mi mapy.
Siemanko. Daj jakiegoś screena z twoich modów jakich używasz.
12/09/2021 12:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa