Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 1 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mapy do ETS 2
Autor Wiadomość
DarkLuki Offline
POCZĄTKUJĄCY KIEROWCA
**
Użytkownik

Skąd: Elbląg
Liczba postów: 25
Dołączył: 12/01/2019
Reputacja: 0
Podziękował: 16
Podziękowano mu 1 raz(y)
Post: #1
Mapy do ETS 2
Witam, pytanko mam do osób grających na mapach zrobionych przez fanów. Które mapy polecacie ? Dlaczego pytam bo znalazłem extra wypasione map combo na youtubie 36 map wszystko extra cud miod mapa wielka jak koń co z tego jak pojezdzilem moze z 4 godziny na tej konfiguracji i gra wykrzaczyła sie (scrashowala) podczas wykonywania zlecenia. Pytanko skierowane do osob grajacych na patchu 1,41, jakby ktos mogl polecic bo ja wiem z 5, 7 map moze mniej, ale pewnych. Sadze ze pro mods na pewno jest taka pewna mapa i co polecacie dodac do tego ?

ETS 2 FOREVER
22/09/2021 03:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bozo Offline
Zimol
******
Moderator

Skąd: Będzin
Liczba postów: 3,814
Dołączył: 16/06/2015
Reputacja: 81
Podziękował: 3392
Podziękowano mu 6036 raz(y)
Post: #2
RE: Mapy do ETS 2
Dodaj Poland Rebiulding, RusMap, ROEX, Southern Region.

Punk to brudas, punk to śmieć
Punk nie umarł, Punk's Not Dead
22/09/2021 07:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno , DarkLuki , adixowy
adamets2 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 295
Dołączył: 03/10/2020
Reputacja: 4
Podziękował: 190
Podziękowano mu 154 raz(y)
Post: #3
RE: Mapy do ETS 2
(22/09/2021 03:18 PM)DarkLuki napisał(a):  Witam, pytanko mam do osób grających na mapach zrobionych przez fanów. Które mapy polecacie ? Dlaczego pytam bo znalazłem extra wypasione map combo na youtubie 36 map wszystko extra cud miod mapa wielka jak koń co z tego jak pojezdzilem moze z 4 godziny na tej konfiguracji i gra wykrzaczyła sie (scrashowala) podczas wykonywania zlecenia. Pytanko skierowane do osob grajacych na patchu 1,41, jakby ktos mogl polecic bo ja wiem z 5, 7 map moze mniej, ale pewnych. Sadze ze pro mods na pewno jest taka pewna mapa i co polecacie dodac do tego ?

Bo tworzenie map combo wymaga trochę wprawy i cierpliwości. Sam się męczyłem ze swoją pierwszą mapą combo przez tydzień po ok 6 godzin dziennie... Musi być odpowiednia kolejność, muszą być dokładnie odpowiednie wersje, a i to wszystko czasami nie wystarczy bo różne osoby robią różne mody... Ale powiem, że naprawdę warto zrobić mapę combo bo ma się wrażenie jazdy rzeczywiście po całej Europie, a właściwie jeszcze dalej bo aż po Syberię i Bliski Wschód

Od 10 lat nie grałem w żadną grę i myślałem, że już do końca życia w nic nie zagram i we wrześniu 2020r ODKRYŁEM TĄ GENIALNĄ GRĘ jaką jest ETS2/ATS i nic już nie jest takie, jak wcześniej... Smile
24/09/2021 03:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa