Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DirectX/Open GL
Autor Wiadomość
adam2223 Offline
Zarejestrowany
*
Zarejestrowani

Skąd:
Liczba postów: 1
Dołączył: 04/02/2022
Reputacja: 0
Podziękował: 0
Podziękowano mu 0 raz(y)
Post: #1
DirectX/Open GL
Cześć, mam wielki problem z ETS2. Gdy odpalę przez OpenGL działa płynnie, ale mocno bugują się tekstury. Na DirectX wszystko wygląda pięknie ale jest to pokaz slajdów a nie gra, nawet w menu (dosłownie 1FPS)...

Czy ktoś ma pomysł czym może być to spowodowane i co można spróbować zrobic?

Mam Windows 10, aktualną wersję DirectX, zaktualizowane sterowniki od karty graficznej, komputer spełnia wymagania (grałem na tym samym komputerze z windows 7 około rok temu i nie było problemów). Gra czysta, na razie zero modów.
04/02/2022 02:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 386
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 283
Podziękowano mu 379 raz(y)
Post: #2
RE: DirectX/Open GL
Cześć. Aby móc rozwiązać twój problem, potrzebujemy kilka informacji.

1. Podaj najważniejsze parametry (zwłaszcza nacisk na RAM, procek i grafika)
2. Podeślij na pastebin.com game.log, znajdziesz go w Ten Komputer/Dokumenty/Euro Truck Simulator 2 (instrukcja dodawania game.log znajdziesz w przypiętym wątku w tym dziale)
3. Podaj obecne ustawienia graficzne jakie masz w ETS2.
4. Czy posiadasz jakieś dodatki płatne od SCS (nie mody), mapowe, z nowymi ładunkami, z akcesoriami?
5. I najważniejsze, gra kupiona, czy pirat Pytajnik

Jeżeli masz grę na Steam, to możesz spróbować dokonać operacji sprawdzenia spójności plików, może ci czegoś brakuje. Instrukcja Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. I na razie tyle mogę doradzić. Czekam na więcej informacji.

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
07/03/2022 12:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nie odpala w directx ETOH 7 1,897 09/04/2020 05:23 PM
Ostatni post: ETOH

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa