Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego kierowcy BMW mają opinie idiotów i buraków
Autor Wiadomość
DF-maniak Niedostępny
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 147
Dołączył: 26/01/2016
Reputacja: 3
Podziękował: 13
Podziękowano mu 76 raz(y)
Post: #19
RE: Dlaczego kierowcy BMW mają opinie idiotów i buraków
Odkurzę tu trochę Big Grin
Dlaczego BMW ma taką opinięPytajnik Z bardzo prostej przyczyny, ale trzeba sięgnąć trochę do historii tego auta. W założeniu BMW miało być autem luksusowym jak Mercedes i szybkim jak Porshe. Miał w sobie łączyć dwie charakterystyki dwóch różnych aut dla wyższej klasy. W ten sposób powstało BMW, wygodny jak mercedes nie był ani szybki jak Porshe. Jednak udało się zrobić auto niepowtarzalne. Od mercedesa był szybszy, a i prezencje miał odpowiednią. Co sprawiło ze było to ulubione auto nie tylko urzędników, ale i typów z pod ciemnej gwiazdy. Do końca lat 90-tych BMW cieszyło się opinią wytrzymałych silników i najlepszych układów napędowych. Były paliwożerne, ale wtedy wyznawaną inną zasadę, stać Cię na drogie auto to i stać Cię na jego utrzymanie. Właśnie w latach 90-tych gdzie inne firmy już produkowały silniki ekonomiczniejsze nad BMW zawisłą czarna chmura. Ich auta na rynku wtórnym zaczęły tanieć, sprzedaż zaczęła maleć, a powód był jeden. Ich paliwożerne silniki były już nieco przestarzałe, a na rynku pojawiło się wiele luksusowych aut z ekonomiczniejszymi silnikami. Zrobiła się moda na ekologie i inne takie bzdety. Pod koniec lat 90-tych BMW zaczęło kombinować by wrócić w łaski swoich klientów. Efektem były samochody z logiem BMW i na tym podobieństwo się kończyło. Zaczęli produkować normalne samochody co pozwoliło BMW wrócić na rynek. Do dzis te samochody nie są aż tak drogie, a legendy o mafiozach jeżdżącymi beemkami zostały. Już w latach 90-tych modele z lat 80-tych stały się dostępne dla młodych kierowców. No a w czym innym się wygląda bardziej gangstersko niż w aucie dla gangsterów, czarny lakier i ciemne szyby to był standard. Nie trudno w tej grupie ludzi trafić na debili, dilerów i innych takich.
Ja osobiście do BMW przekonałem się dopiero w to lato, miałem służbowe E36 którym śmigałem od wczesnego rana do późnej nocy. Autko sprawowało się świetnie, jest wygodne i dowiózł mnie wszędzie tam gdzie chciałem dojechać. Dzisiaj sam rozważam kupna właśnie takiej beemki do jazdy na co dzień i negatywna opinia mi nie przeszkadza bo dzisiaj to towarzystwo przesiadło się na audiki, passaty i inne tanie i dostępne samochody. Co na pewno zauważyliście jak opinia która kiedyś dotyczyła tylko BMW przeniosła się na inne auta.
Czy BMW to auto należące do idiotyPytajnik Tak, tak samo jak każde inne auto które idiota sobie kupi.

04/02/2016 01:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Dlaczego kierowcy BMW mają opinie idiotów i buraków - DF-maniak - 04/02/2016 01:17 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa