Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kącik redakcyjny.
Autor Wiadomość
kacperek Offline
nwm
***
ViP

Skąd: Zielona Góra
Liczba postów: 230
Dołączył: 17/07/2015
Reputacja: 16
Podziękował: 1
Podziękowano mu 309 raz(y)
Post: #1
Kącik redakcyjny.
Siemanko!
Mam propozycje.
Więc tak, chodzi głównie o to żeby na forum powstał dział Redakcja (coś w tym stylu) oraz ranga Redaktor.
W dziale Redakcja byłyby 3 poddziały (czy jak to nazwać) takie jak:
-Gazeta
-Wywiady
-Pytania
Już tłumacze o co chodzi.
W dziale "Gazeta" redaktor by zakładał co miesiąc nowy temat np. Gazeta - Lipiec 2016 i w tym temacie by się znajdowały informacje co się działo w najbliższym miesiącu np. Ile postów zostało napisanych, ile jest nowych użytkowników, czy ktoś dostał awans (wyższą rangę) itp.
W dziale wywiady redaktor co tydzień będzie zakładał nowy temat a w nim będzie znajdował się wywiad z daną osobą np. Wywiad - limfaon. Redaktor będzie mógł zadawać swoje pytania oraz te co napisali użytkownicy w poddziale "Pytania".
W dziale "Pytania" redaktor będzie pisał co tydzien nowy temat np. gdy skończy wywiad dajmy z limfaon i będzie pewny że następnym użytkownikiem, który udzieli wywiadu będzie VresT to zakłada temat "Pytania do wywiadu z VresT"
i użytkownicy będą tam mogli pisać swoje pytania na które by chcieli usłyszeć odpowiedź od VresTa. Dzień czy pare godzin przed wywiadem redaktor wybiera kilka pytań i pyta się VresTa w trakcie wywiadu.
Redaktorem najlepiej niech będzie osoba, która się przyłoży do tej roli, znajdzie czas i admimistracja będzie jej ufała. Myśle że to nie jest taki zły pomyśl bo miło by było przeprowadzać z kimś wywiady oraz dowiedzieć się troche więcej o użytkownikach.
Najlepiej gdyby redaktor zaczął udzielać wywiadów z osobami najpierw tymi co mają wysokie rangi czyli Administrator i potem Moderator i tak dalej. Wywiad powinien być udzielany z każdym chyba że ktoś nie będzie miał czasu to można przełożyć, albo po prostu odmówi udzielenia.
Oczywiście w mojej propozycji można pozmieniać coś, więc zapraszam do wyrażania opini.
Przepraszam za błedy ortograficzne ale pisze na telefonie.
(Jakby propozycja była zrealizowana to od razu mówie że mogę w czymś pomóc oraz gdy nie będzie nikogo "dobrego" na te stanowisko to mogę się tym zająć)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14/07/2016 02:43 AM przez kacperek.)
14/07/2016 02:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Paweł
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Kącik redakcyjny. - kacperek - 14/07/2016 02:28 AM
RE: Kącik redakcyjny. - Wawrzyn5252 - 14/07/2016, 07:32 AM
RE: Kącik redakcyjny. - WiTo - 14/07/2016, 07:45 AM
RE: Kącik redakcyjny. - HasuFrogg - 14/07/2016, 08:13 AM
RE: Kącik redakcyjny. - VresT - 14/07/2016, 08:15 AM
RE: Kącik redakcyjny. - Aras. - 14/07/2016, 08:24 AM
RE: Kącik redakcyjny. - Darson - 14/07/2016, 08:47 AM
RE: Kącik redakcyjny. - kacperek - 14/07/2016, 01:14 PM
RE: Kącik redakcyjny. - abuk - 21/07/2016, 09:56 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa