Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy sposób parkowania - pytanie
Autor Wiadomość
Szenk Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 54
Dołączył: 14/05/2016
Reputacja: 0
Podziękował: 29
Podziękowano mu 15 raz(y)
Post: #3
RE: Nowy sposób parkowania - pytanie
Dobrze, postaram się uprościć swoją wypowiedź Big Grin

1. Na nowym profilu z modami (na defaultowej mapie), "nowe parkowanie" nie działa.

2. Na nowym profilu bez modów - "nowe parkowanie" działa. Kiedy po przejechaniu pierwszej, krótkiej trasy, dodam mody, które miałem na profilu z pkt. 1 - "nowe parkowanie" nadal działa.

3. Kiedy na profilu z pkt 3 dodam mapę Mario, "nowe parkowanie" przestaje działać.

Bardzo możliwe, że ta mapa nie jest w pełni dostosowana do nowych funkcji łatki 1.26. Niestety, nie jestem w stanie tego potwierdzić, bo chyba żadna inna mapa nie została jeszcze dostosowana do nowej łatki.

Zastanawia mnie tylko, czemu "nowe parkowanie" działa tak chimerycznie. Tylko na "czystym" profilu, bez modów i dopiero po przejechaniu pierwszej trasy można dodać mody, żeby ta funkcja nadal działała.
Nie sprawdzę, czy tak też się dzieje na starych profilach, gdyż je wykasowałem - były zbyt "przestarzałe", sprzed kilku patchy jeszcze.

Ciekawe, czy tak dzieje się u wszystkich, czy tylko u mnie? A jeśli tylko u mnie, to jaki może być tego powód?
02/12/2016 08:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Nowy sposób parkowania - pytanie - Szenk - 02/12/2016, 11:23 AM
RE: Nowy sposób parkowania - pytanie - Szenk - 02/12/2016 08:38 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa