Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie samym warsztatem Rembol żyje.
Autor Wiadomość
Rembol Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 64
Dołączył: 27/05/2017
Reputacja: 2
Podziękował: 92
Podziękowano mu 116 raz(y)
Post: #5
RE: Nie samym warsztatem Rembol żyje.
Witam! Witam!
Kolejny dzień. Dziś trochę się działo ponieważ, mieliśmy ze szwagrem pojechać do sklepu po jakieś część pod tuning Scani, niestety w drodze do Wawy coś strasznie zaczęło śmierdzieć a do tego sprzęgło chodziło jak gąbka. Od razu pomyśleliśmy ze to coś ze sprzęgłem więc nie czekając pofrunęliśmy ( Big Grin ) do warsztatu aby tą usterkę naprawić. A że było już koło 17 to nie zdążyli byśmy już do sklepu więc kupiliśmy tam, u mechanika jakieś dodatki do naszej ( ANI Big Grin ) nie udało nam się kupić za dużo bo ceny były jak z kosmosu ( Wiadomo jak to u mechaników Big Grin ) ale coś tam się udało wziąć więc nie czekając jak mechanik bawił się ze sprzęgłem to my zaczęliśmy montować 2 reflektory, trąby, uszy pod lustra i napis na girl Super. Big Grin
My zamontowaliśmy co mieliśmy zanotować i czekaliśmy na naprawę naszej ( ANI )
Ale dowiedzieliśmy, się że mamy przyjechać po nią jutro koło 15 więc zadzwoniliśmy po Moją siostrę ( Żonę szwagra Big Grin ) i wróciliśmy do domu. W domu oczywiście jak to u szwagra do garażu literek i zaczynamy zabawę z nowo zakupioną naczepą ale ją zobaczycie za jakiś czas. Poszliśmy, spać koło 1 w nocy i o 12 wstaliśmy, ogarnęliśmy w garażu oraz w domu i poprosiliśmy moją siostrę aby mnie odwiozła pod mechanika godzina 15:15 byliśmy tam już i mogliśmy odbierać naszą Anie. Big Grin Cały powrót do domu był bardzo szybki bo ruchu nie było więc nie ma co się rozpisywać Big Grin


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

No mordeczki Ocenajta Big Grin
02/08/2017 10:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Nie samym warsztatem Rembol żyje. - Rembol - 02/08/2017 10:37 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rembol In the Road Rembol 9 3,585 20/07/2017 07:23 AM
Ostatni post: Rembol

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa