Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koguty z Extreme Trucker 2 do GTS-a [PYTANIE]
Autor Wiadomość
matadrox Offline
Vip
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 149
Dołączył: 16/11/2011
Reputacja: 9
Podziękował: 107
Podziękowano mu 49 raz(y)
Post: #9
RE: Koguty z Extreme Trucker 2 do GTS-a [PYTANIE]
Ale mi nie chodziło o to, aby skupiali się ponownie na Haulin, a o to że chcę ich zainteresować pomysłem, stworzenia fizyki silnika. Aby móc to zrobić, należy mieć jakiś punkt zaczepienia w postaci wiedzy na przykład. Jak Ty sobie wyobrażasz to "rozebranie" plików exe? Bez znajmości assemblera, c++ itp, nie wspominając o pracy jaką trzeba włożyć w złamianie szyfrowania - takowe zapewniam, zostało użyte - cały pomysł bierze w łeb. Nawet po z dekodowaniu programu, czeka Cię szukanie odpowiednich wartości po tysiącach stron, a biorąc pod uwagę, że trzy np słowa są rozrzucone po 30stu stronach, to chyba zdajesz sobię sprawę, z powagi sytuacji? Tak sprawa się ma, bez posiadania, kodu źródłowego. Kolejna rzecz, to to, że czesto minimalna choć zmiana, wymaga przepisania całego kodu od zera. Dlatego w mym odczuciu, lepiej zebrać podstawowe informacje, dokładnie je zweryfikować, i przedstawić pomysł bezpośrednio do studia, aby na przyszłość, można było liczyć na to, iż symulator ciężarówki będzię faktycznie symulatorem.
11/03/2013 07:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Koguty z Extreme Trucker 2 do GTS-a [PYTANIE] - .:KOWALSKI:. - 03/03/2013, 11:12 PM
RE: Koguty z Extreme Trucker 2 do GTS-a [PYTANIE] - matadrox - 11/03/2013 07:17 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PYTANIE] Czy można przywróć starszą wersję GTS-a Kierman007 11 7,394 26/07/2014 10:17 AM
Ostatni post: Kierman007

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa