Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 2.5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transport oczami LLUka-zdjęcia i ujęcia
Autor Wiadomość
Kędzierzawy Offline
LLU STYLE
****
Trucker

Skąd: Siedlce
Liczba postów: 598
Dołączył: 19/07/2018
Reputacja: 17
Podziękował: 463
Podziękowano mu 735 raz(y)
Post: #36
RE: Lulek za kółkiem ciężarówki
Uszanowanie!Kolejna moja trasa rozpoczyna się w miejscowości Sławin koło Lublina, gdzie załadowałem coś ze spożywki o wadze łącznej 5 ton.Chłopcy wrzucili to szybciutko bo łącznie z papierami zajęło mi to około 50 min.Od razu wleciałem na S-kę,gdyż magazyn znajdował się bardzo blisko "trasy".Leciałem sobie tą S-ką,która na początku miała numer 19,i co jakiś czas zmieniała numer na 17,12 itd Tongue W okolicy wsi Chrząszczówek skręciłem w lewo i kierowałem się w stronę Radomia.Minąłem to miasto obwodnicą i w połowie drogi do Tomaszowa Mazowieckiego,które znajdowało się przede mną stanąłem na pompie aby wykręcić 45'.Szybkie jedzonko telefon do kobity i dzida dalej.Cytując mojego imiennika "Pełna moc" Szczerbol
Tomaszów zostawiłem już za sobą później bardzo blisko Piotrków Trybunalski,który też szybko minąłem.Za kolejny punkt odniesienia wybrałem sobie Wrocław do którego dotarłem lecąc sobie przez takie małe miejscowości typu Sokolniki,Wieruszów gdzie były małe roboty drogowe Oleśnica i takie tam.Później już spokojna droga do granicy z dojczem.Po stronie niemieckiej stanąłem w małym miasteczku Görlitz na odpoczynek.Następnego dnia podstawowe czynności typu zjeść itd no i Pełna moc XD.Dalej w sumie nie ma co opisywać jazda 4' w dół Niemiec.Wszystko odbyło się normalnie bo "sztau" też był,aż 3 raz bo roboty drogowe w miejscach gdzie praktycznie są ciągle gdy akurat jestem okolicach między innymi Bayreuth czy obwodnica Norynbergii. Co do Volva,pali mało,idzie dobrze ale ta generacja w środku mi jakoś niestety nie podchodzi więc póki co wracam na bazę na swojego DAFika,a bliżej Września albo na początku może wpadnie jakiś XF 106 przed liftem albo FH4,i auto będzie na pewno z frigo a więc myślę,że ciekawie.Bajo!!





Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Wpadnij do mnie zostaw komik,na pewno podziękuje i odpowiem !!

Fotorelacje by _kedzierzawy


23/08/2019 10:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Adam.J , Michal_Z_gno
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Lulek za kółkiem ciężarówki - Kędzierzawy - 23/08/2019 10:51 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Oczami Kierowcy Międzynarodowego hubert12299 34 4,941 30/11/2023 08:53 PM
Ostatni post: Ziom
  Ujęcia Enrique Enrique 536 160,137 27/11/2017 07:45 PM
Ostatni post: Enrique
  B&M Transport / Filmiki / Zdjęcia [HD] Benek999 2 2,772 16/02/2016 10:21 AM
Ostatni post: Benek999

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa