Logowanie Zarejestruj


Ankieta: Czy dobrze postąpili, przesuwając Austrię?
Tak, według mnie powinni te tereny mocno dopracować...
Nie, bo dalej będę jeżdził, po tej brzydkiej Austrii, co kuje mnie w oczy Smile
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 głosów - 3.67 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revising Austria [POTWIERDZONA!!]
Autor Wiadomość
superpiotr4 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 388
Dołączył: 02/09/2019
Reputacja: 19
Podziękował: 285
Podziękowano mu 383 raz(y)
Post: #15
RE: Revising Austria [POTWIERDZONA!!]
(03/12/2021 10:20 PM)jarson napisał(a):  Superpiotrku jesteś pierwszą spotkaną przeze mnie osobą, która stwierdziła, że „te wszystkie dealer ciężarówek płacą im za swoistą reklamę swoich ciężarówek”, a nie na odwrót Big Grin Słyszałeś o licencjach, znakach towarowych, itp.?
Tak słyszałem Smile Jednak, z tego też może być potencjalny przychód, bo nie chcę mi się wierzyć, że za reklamę w pewnym znaczeniu tego słowa, by nie płacili, a zwłaszcza Renault Trucks, z którymi ich stosunki najlepiej się utrzymują, jak chociażby przedwczesna premiera nowej wersji odświeżonej kabiny Renault Trucks T i T-High w ETS2, kilka miesięcy przed realną premierą.
(03/12/2021 10:17 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  superpiotr4 ja bym nie do końca powiedział, że społeczność rośnie ponieważ jest na bank na niższym poziomie niż kilka lat temu (okolice premiery ETS-a i pierwsze lata po premierze - złoty czas to 2012 do okolic 2015) jednak mimo to poziom zainteresowania grą jest w miarę zadowalający i utrzymuję się na jakimś tam poziomie a tendencja malejąca jest mało zauważalna jak na obecną chwilę.
Ogólnie może to być przez przejście SCS w rutynę czyli ściśle określona ilość DLC i aktualizacji rocznie, informację na blogu też w sposób dość schematyczny (np. o każdym nowym DLC są kolejno te same aspekty poruszane) i co ważne brakuję im obecnie takiej jakby iskierki aby przyciągnąć nowych graczy (gdzieś jakby uleciał ten czar sprzed lat). Oczywiście zdarzają się jakieś pozytywne aspekty typu ostatnio dodany tryb multiplayer, odświeżanie starych terenów ale też jest masa niespełnionych obietnic typu tandemy, Euro Coach Simulator co też jakoś ma tam wpływ na odbiór gry bo z jednej strony ludzie zachwycą się np. odświeżoną Austrią ale za chwilę przypomną sobie o tandemach :E
Tak czy siak podsumowując moim zdaniem SCS trochę za bardzo idzie w stronę korporacji niż ludzi z pasją tworzących gry komputerowe - założyli sobie jakiś tam model biznesowy i się jego ściśle trzymają a to nie jest zbyt dobre w tej branży.

Nie zgodziłbym się do końca z tobą, że ilość graczy nie rośnie. Seba3711 na swoim kanale na yt, przedstawił przychód, dochód brutto i netto studia SCS i wcale nie widziałem, że od 2015 r. coś spadło, raczej wręcz przeciwnie wzrosło. Dla porównania, w 2015 r. w roku Eldorado przychód wyniósł 231 850 000 mln koron, aktywa wynosiły na ten czas 305 092 000 mln koron, a dochód netto 154 552 000 mln koron, natomiast w 2019 przychód wzrósł powyżej 2 razy, dochód prawie 2 razy, a aktywa wzrosły o prawie 4 razy. Na razie na ten rok są podane dane, możliwe, że w 2020 r. coś troszeczkę spadło przez wiadomo co, ale w 2021 r. powinno to wrócić do dawnej normy, bo sytuacja się ustabilizowała troszeczkę bardziej.... Polecam ci obejrzeć Michał: https://www.youtube.com/watch?v=5u-wR_tJv6o

Dzień 24 lutego 2022 r na zawsze wpisze się w kartę XXI wieku. Rosjanie zaatakowali o wiele mniejsze państwo, tylko dlatego, że chcieli należeć do dzisiejszej Europy! Podczas, gdy my klepiemy się po pełnych brzuchach, Ukraińcy wiążą koniec z końcem. Nie maja dostępu do bieżącej wody, prądu, a nawet żywności. Nie pozwólmy na to, aby biedny naród musiał cierpieć, przez ambicje PutinaWykrzyknik

Ty też możesz pomagać. Wystarczy, że za symboliczne 3,59 złotych zakupisz DLC Ukrainian Paint Jobs Dochody w 100% zostaną przekazane fundacji People in Need zaangażowanej na rzecz Wschodu! Nie czekaj! Pomóż im już dzisiaj!

Pomożesz, bo możesz. Masz to w genach Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
03/12/2021 10:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Revising Austria [POTWIERDZONA!!] - superpiotr4 - 03/12/2021 10:45 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa