Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koguty z Extreme Trucker 2 do GTS-a [PYTANIE]
Autor Wiadomość
Michal_Z_gno Offline
..::Administrator::..
*******
Administrator

Skąd: Gniezno
Liczba postów: 15,102
Dołączył: 08/10/2010
Reputacja: 640
Podziękował: 34114
Podziękowano mu 15564 raz(y)
Post: #1
Koguty z Extreme Trucker 2 do GTS-a [PYTANIE]
Mam pytanie czy byłaby możliwość stworzenia modu (takie coś jak w 18WoS:Extreme Trucker na klawiszu "G") aby koguty zapalały się niezależnie od świateł.
Dokładnie to chodzi mi czy jest możliwość przerobienia tego pod ETS/GTS (teoretycznie pewnie idzie ale praktycznie to coś innego) i czy byłoby to coś bardzo skomplikowane!?
Najprawdopodobniej trzeba by przejrzeć defy i porównać je z tymi z ETS i odpowiednio pozmieniać ale nie wiem czy taki mod byłby legalny ponieważ poniekąd ingerowałby w silnik gry. Następnie tylko ustawić odpowiednie flary w zmodku i teoretycznie powinno działać.
Jedyny problem to nie wiem które defy odpowiadają za funkcje klawiszy w grze (nie chodzi mi o ustawienia sterownia tylko przypisanie nowej funkcji na nowy klawisz do gry)Pytajnik

Tu macie filmik aby było to bardziej zrozumiałe (dokładnie 1:30)




Koguty się świecą a światła nieWykrzyknik

Ps. Mam oryginał Wos:Extreme Trucker 2 więc mam dostęp do plików z tej gry.

Image
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
06/02/2013 02:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Koguty z Extreme Trucker 2 do GTS-a [PYTANIE] - Michal_Z_gno - 06/02/2013 02:39 PM
RE: Koguty z Extreme Trucker 2 do GTS-a [PYTANIE] - .:KOWALSKI:. - 03/03/2013, 11:12 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PYTANIE] Czy można przywróć starszą wersję GTS-a Kierman007 11 7,313 26/07/2014 10:17 AM
Ostatni post: Kierman007

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa