Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Technikum Logistyczne
Autor Wiadomość
Pox
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #6
RE: Technikum Logistyczne
Z mojej perspektywy wygląda to tak. Jestem w I klasie technikum o profilu logistycznym. Mam cztery przedmioty związane z zawodem. "Przedsiębiorstwo logistyczne w gospodarce rynkowej, Logistyka w procesach produkcji, Zapasy i magazynowanie, Dystrybucja" Mam dwa rozszerzone przedmioty - matematyka i j. angielski (zawodowy). Jak dobrze pamiętam to powyżej 60 punktów chyba możesz już się dostać do szkół średnich (technikum). Logistyka jak sam wiesz to nie tylko transport, ale "codzienna nasza okoliczność". I klasa to sama teoria, II to już Ci wchodzą praktyki (miesiąc) i na koniec II klasy egzamin zawodowy, III klasa teoria, praktyka i egzamin, IIII klasa egzamin zawodowy (podsumowanie wraz z praktyką). Jeżeli masz dobrego nauczyciela to Cię wciągnie, tak jak mnie. Jestem bardzo skupiony, poza tym u mnie na logistyce jest tylko 6 osób, więc wszystko mówi za siebie. Ja Ci bardzo polecam logistykę, no ale trzeba trochę więcej poświęcić czasu na naukę niż w gimnazjum. Ja utrzymuję się cały czas na ocenach bardzo dobrych.

@Wilku - Ty już lepiej odpuść sobie pisania jakiegokolwiek posta na tym forum, bo pogrążasz swoją osobę. Nie znasz się, a wypowiadasz. Poza tym kolega pyta o technikum logistyczne, a nie o mechanikę. Chcę aby ktoś się wypowiedział na temat logistyki, a nie czy lepiej iść w inny zawód.

@LimfaON - wszystko zależy od szkoły i nauczycieli. Smile

Podsumowując ja Ci polecam kierunek/zawód logistyczny. Poświęcisz cztery lata, popracujesz i masz wykształcenie średnie i jesteś technikiem logistycznym. Mnóstwo firm zagranicznych szuka spedytorów, ale tutaj również trzeba znać języki obce (angielski, niemiecki) Tyle ode mnie, powodzenia. :E
14/12/2014 09:39 AM
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Technikum Logistyczne - Majster - 13/12/2014, 10:31 PM
RE: Technikum Logistyczne - Dafik97 - 13/12/2014, 10:39 PM
RE: Technikum Logistyczne - Michal_Z_gno - 13/12/2014, 11:05 PM
RE: Technikum Logistyczne - Wilkuu - 13/12/2014, 11:33 PM
RE: Technikum Logistyczne - limowski - 14/12/2014, 12:03 AM
RE: Technikum Logistyczne - Pox - 14/12/2014 09:39 AM
RE: Technikum Logistyczne - Wilkuu - 14/12/2014, 10:30 AM
RE: Technikum Logistyczne - Dafik97 - 14/12/2014, 10:10 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa